PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Najblizsze okazje (ten weekend - 13-15 maja)



Vitez
12-05-2005, 19:46
1. Jutro (13 maja, piatek 17:00) koncert Happysad, VooVoo i KULT na dziedzincu UW, wstep platny (15 i 30zl), biletow pewnie juz nie ma, dzis dzwonilem do organizatorow i potwierdzili ze MOZNA fotografowac (tylko wstep za barierki/scene tylko dla fotoreporterow ze specjalnymi wejsciowkami) ... ciekawe co na to ochroniarze :roll: , w razie czego bede sie na organizatorow powolywal.

2. Pojutrze (14 maja, sobota 15:00) koncerty: Wilki, Hunter, Paradise Lost, DAAB, T.Love , napisalem maila do organizatorow i czekam na odpowiedz czy wolno focic - wstep wolny, stadion Syrenki (na tylach klubu Stodoła, ul. Batorego)

3. 16 maja (poniedzialek):

"
Poniedziałek, 16 MAJA 2005 r. Godz. 17.00
WARSZAWA Pałac Kultury.
pl. Defilad od strony ul. Świętokrzyskiej

DEMONSTRACJA - PRZECIW POLITYKOM WOJNY I NĘDZY

Na szczyt Rady Europy (16-17 maja) przyjadą do Warszawy szefowie rządów europejskich - politycy odpowiedzialni za neoliberalną imperialistyczną politykę globalizacji prowadzącą do wzrostu nędzy w Europie i na innych kontynentach, okupację Iraku oraz wojny w Czeczenii i Afryce Zachodniej,

Przyłącz się do naszego protestu !
„ANTYG8 2005”.
Inicjatywa na rzecz Demokracji Uczestniczącej.
I.STOP WOJNIE "
http://alteree.hardcore.lt/zdrada/

Ja niestety w poniedzialek pracuje 7-19 , ale na obu koncertach zamierzam byc 8)

snow
12-05-2005, 20:43
2. Pojutrze (14 maja, sobota 15:00) koncerty: Wilki, Hunter, Paradise Lost, DAAB, T.Love , napisalem maila do organizatorow i czekam na odpowiedz czy wolno focic - wstep wolny, stadion Syrenki (na tylach klubu Stodoła, ul. Batorego)


Wilków podobno ma nie być, przynajmniej ja tak słyszałem bo umowy nie podpisali.

Przy okazji może napisze że na stronie zespołu są moje zdjęcia z Lublina - może się komuś spodobają (tyle że to mój pierwszy koncert z 300d i robiony w jpg). ;-)

Vitez
12-05-2005, 21:38
Wilków podobno ma nie być, przynajmniej ja tak słyszałem bo umowy nie podpisali.


Przydaloby sie zdobyc potwierdzenie na 100% ... bo ja z dziewczyna to sie na Wilki, DAAB i T.Love wybieramy a Hunter i Paradise Lost mniej nas itneresuja... wiec w takim wypadku (patrzac na lineup) moglbym sie pare godzin pozniej wybrac - na sam DAAB i T.Love :roll: .

gienioo
12-05-2005, 21:45
Vitez lepiej daj znać gdzie i kiedy bedzie wystawa kotów w Wawie. Kiedyś na wiosne bywała w Łazienkach w Pomarańczarni nie wiem czy w tym roku będzie ? Obiecałem synowi, że pójdziemy oglądac kotecki tylko nie mam pomysłu gdzie hmm...?
pzdr
g

Madroz
12-05-2005, 21:46
OT Vitez 5k postów to chyba rekord
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://hazan.emiasto.com.pl/images/smilies/icon_smile.gif)

snow
12-05-2005, 21:48
Na stronie zespołu w dziale koncerty była Warszawa ale znikła wiec chyba nie ma. Proponuje napisać maila do menedżera jeżeli chcesz mieć pewność na 100%.

muflon
12-05-2005, 22:02
DEMONSTRACJA - PRZECIW POLITYKOM WOJNY I NĘDZY

Na szczyt Rady Europy (16-17 maja) przyjadą do Warszawy szefowie rządów europejskich - politycy odpowiedzialni za neoliberalną imperialistyczną politykę globalizacji prowadzącą do wzrostu nędzy w Europie i na innych kontynentach, okupację Iraku oraz wojny w Czeczenii i Afryce Zachodniej,

Przyłącz się do naszego protestu !
„ANTYG8 2005”.
Inicjatywa na rzecz Demokracji Uczestniczącej.
I.STOP WOJNIE "


ROTFL, strasznie mi te teksty przypominają jeden z pierwszych odcinków SouthParku w aktualnym sezonie ;-)
(sorry za OT)

Roni
12-05-2005, 22:42
Wilkow nie bedzie... info z www.juwenalia.waw.pl (http://www.juwenalia.waw.pl) :
"Z przyczyn niezależnych od organizatora zespół WILKI nie zagra na Stadionie Syrenki. Fanów zespołu serdecznie przepraszamy. O godz. 15.00 na Stadionie wystąpią ELEKTRYCZNE GITARY."

Vitez
13-05-2005, 02:35
Wilkow nie bedzie... info z www.juwenalia.waw.pl (http://www.juwenalia.waw.pl) :
"Z przyczyn niezależnych od organizatora zespół WILKI nie zagra na Stadionie Syrenki. Fanów zespołu serdecznie przepraszamy. O godz. 15.00 na Stadionie wystąpią ELEKTRYCZNE GITARY."


OOOO ooo wieeelee lepiej :) ,zdecydowanie wole Elektryczne Gitary zamiast Wilkow, a dodatkowo wiem ze bezstresowo bede mogl focic na tym koncercie Syrenki:

(JA)
"czy moglbym prosic o wystawienie dla
mnie imiennego takiego zezwolenia?"

(Organizatorzy)
"Oki , będzie na twoje nazwisko czekał foto pas na recepcji klubu Stodoła do
odbioru

Edyta Sudoł
Klub Stodoła
ul. Batorego 10
tel. 825-80-21
edyta_s@stodola.pw.edu.pl
www.stodola.pl"

:mrgreen:

Vitez
13-05-2005, 02:44
Vitez lepiej daj znać gdzie i kiedy bedzie wystawa kotów w Wawie. Kiedyś na wiosne bywała w Łazienkach w Pomarańczarni nie wiem czy w tym roku będzie ? Obiecałem synowi, że pójdziemy oglądac kotecki tylko nie mam pomysłu gdzie hmm...?


Wystaw w Warszawie na razie nie ma zaplanowanych, moze jakies pokazy beda.
Pokaz tym sie rozni od wystawy ze na pokazie nie ma sedziow i oceniania kotow, przez co ilosc kotow jest mniejsza i mniejszy wybor jest do ogladania, za to czesto sporo miotow na sprzedaz... no i frekwencja ludzi tez mniejsza.

Najblizsze wystawy:
14 – 15 maja Oddział III shkrp w Łodz
21/22 maja Pokaz kotow Wawa - 10:00 - 16:00 w szkole podstawowej nr 314
ul. Porajów 3 Tarchomin (ja sie wybieram - 22 maja - niedziela)
21 - 22 maj 2005 Wystawa Lublin (ICF)
04 – 05 czerwca Oddział VII shkrp w Krakowie
11 - 12 czerwca Oddział I shkrp w Warszawie (Pruszków)
23 - 24 lipca Oddział VIII shkrp w Gdańsku (Sopot)

Roni
13-05-2005, 09:53
Vitez, w sprawie "pozwolenia na focenie" kontaktowales sie przez e-mail, czy telefonicznie?

skrzat
13-05-2005, 15:46
W tym roku z okazji 10-lecia wystepów Kultu na Juwenaliach wykonają razem z Chórem Akademickim kilka swoich utworów, więc trzeba "szerokie szkła" wziąć ze sobą, żeby objąc taki chórek :)

Przy okazji - 19 maja w Legionowie (rzut beretem z Warszawy), z okazji urodzin Jana Pawła II, wystąpi Sojka, a z okazji Dni Legionowa - 28 maja będą Skaldowie, a 29 maja Trebunie Tutki. Wszystkie koncerty za darmo na świeżym powietrzu.

Vitez
14-05-2005, 01:15
Vitez, w sprawie "pozwolenia na focenie" kontaktowales sie przez e-mail, czy telefonicznie?

A czy cytat jaki podalem (ten o imiennej wejsciowce foto) wyglada na cytat z rozmowy telefonicznej czy raczej z emaila? :roll:

Vitez
14-05-2005, 01:17
Po KULCIE - porazka. Nie opanowalem sprzetu, tlumu, zmeczenia, dziewczyny, monopoda... nawet nie chce mi sie zdjec przegladac tylko chyba w ciemno moge zrobic format :( .
Jutro moze bedzie lepiej...

muflon
14-05-2005, 09:10
Nie opanowalem (..) dziewczyny
Ehem, jakieś szczegóły? :mrgreen: A tak serio, to znam to uczucie że po powrocie ma się ochotę sformatować kartę, oj znam...

Vitez
15-05-2005, 17:46
Ehem, jakieś szczegóły? :mrgreen:

A znasz to uczucie, gdy ty probujesz wyciagnac sprzet z torby a dziewczyna juz focha strzela, majac mine "o nie, znowu sie bedzie aparatem zajmowal zamiast mi probowac humor poprawiac" ? :?
A humorek jej psulo wszystko dookola: 'brudasy' , potracenia, tlum, zimno, glod, chec do toalety itp.
Na szczescie drugiego dnia poszlo lepiej i juz sie pochwalilem kilkoma fotkami 8)

muflon
15-05-2005, 18:47
A znasz to uczucie, gdy ty probujesz wyciagnac sprzet z torby a dziewczyna juz focha strzela, majac mine "o nie, znowu sie bedzie aparatem zajmowal zamiast mi probowac humor poprawiac" ? :?
Sorry, ale nie znam :) Właśnie wróciłem z sympatycznej imprezy p.t. "parada statków po jeziorze" i mimo upału, tłumu ludzi itp. od żony słyszałem głównie: "czy już podać Ci szeroki?", "rzeczywiście chyba trzeba Ci kupić jakiś średni obiektyw", "o popatrz, szybko, płyną z prawej", "uważaj, z lewej zaraz wylecą kaczki" itp. Na koncertach jest podobnie :mrgreen:

(no i znowu zeszło na jeden ze stałych topiców :-) )

dzi
15-05-2005, 20:15
.. "rzeczywiście chyba trzeba Ci kupić jakiś średni obiektyw"..
to mi się najbardziej podoba ;)

gienioo
18-05-2005, 22:14
Chciałbym przypomnieć/poinformować, że 4-5 czerwca odbędzie sie w Góraszce kolejny piknik lotniczy. Takie info dostałem z zaprzyjaźnionej linii lotniczej, która była ( nie wiem czy jest ) jednym ze sponsorów poprzednich pikników.
pzdr
g

Tomasz Golinski
19-05-2005, 03:13
Wiemy, wiemy: http://canon-board.info/showthread.php?t=2390 i mamy w planach :>

KuchateK
19-05-2005, 04:30
Sorry, ale nie znam :) Właśnie wróciłem z sympatycznej imprezy p.t. "parada statków po jeziorze" i mimo upału, tłumu ludzi itp. od żony słyszałem głównie: "czy już podać Ci szeroki?", "rzeczywiście chyba trzeba Ci kupić jakiś średni obiektyw", "o popatrz, szybko, płyną z prawej", "uważaj, z lewej zaraz wylecą kaczki" itp. Na koncertach jest podobnie :mrgreen:

(no i znowu zeszło na jeden ze stałych topiców :-) )
Qrde blade... A ludziom totolotek w glowach... :mrgreen: Gdzies ty taka znalazl?