PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupujecie sprzęt (Warszawa)



asdfasfd
23-03-2008, 15:25
Dzień dobry!

Chciałbym kupić obiektyw, z tym, że wolałbym nie wysyłkowo, ale pójść do sklepu (np. siedziba sklepu internetowego), obejrzeć kilka kopii tego samego obiektywu i go kupić. Po prostu zależy mi na tym, żeby wybrać najlepszy i nie bawić się w wysyłki pocztą. Wolę mieć porównanie na miejscu, jak się płaci tyle pieniędzy to w końcu chce się mieć dobrą kopię. Już lepiej "zrobić z siebie idiotę" i testować, niż potem narzekać na to, że ma się wyjątkową dużą halację, a inni mają normalnie. Tak samo z kalibracją, ostrością itd. To jest szkło więc wszystko się może zdarzyć...

Pytanie: gdzie kupujecie sprzęt, tak, żeby można go było najpierw sprawdzić i mieć z czym porównać?

Vitez
23-03-2008, 16:55
Dzień dobry!

Chciałbym kupić obiektyw (...)

I z tego to powodu założyłeś wątek w dziale 'Canon dSLR'... gratuluję :!: :? .
Przeniosłem.

asdfasfd
23-03-2008, 21:38
Tam może ktoś wchodzi i przynajmniej by odpowiedział :/
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
To naprawdę jest pilne pytanie.

gufy
24-03-2008, 21:21
Ja polecam www.fotorimex.pl fakt ze sklep miesci sie w wesołej, ale wszystko sprawnie. Mozna macac ile sie chce, tylko musisz sie spytac czy maja kilka sztuk danego obiektywu. Bo czasem jak jest promocja, to szybko schodza.

Ew. www.fotoklik.pl , ale nie wiem czy na miejscu maja duzo egzemplarzy danego obiektywu. Takze mozna macac i wybrzydzac.

Krasuski
24-03-2008, 21:59
A ja jak zwykle polecam eurokamere (W-wa Rzymowskiego) i też dobrze jest wcześniej zadzwonić i podpytać czy mają to co chcemy.

asdfasfd
24-03-2008, 22:34
Dzięki za informacje. Dokładnie o to mi chodziło.

Vitez
25-03-2008, 12:18
Tam może ktoś wchodzi i przynajmniej by odpowiedział :/

"Tam" to jest podforum o aparatach a nie obiektywach .
Podfora do wątków dobieramy pod względem tematyki a nie spodziewanej popularności odwiedzin wątku :? , i żadne "pilne" tego nie usprawiedliwia.

Punkt 5. Regulaminu się kłania:

http://canon-board.info/announcement.php?f=41&a=3


Dziękuję za uwagę i nie rób tak więcej.