PDA

Zobacz pełną wersję : A może mały konkur na najlepsza fotografie ??



hazan
18-01-2004, 20:15
Co wy na mały konkurs na najlepsza fotografie ?Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softem

Czacha
19-01-2004, 01:03
Uuu.. to wrzucamy full size? ;-)PS. moze byc jpeg, czy koniecznie RAW? ;-)

Vitez
19-01-2004, 04:29
Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softemSprecyzuj to "innym softem" . Niby mam z RAW nie konwertowac? ;) I jak wy to obejrzycie? ;) :mrgreen:

hazan
19-01-2004, 09:39
Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softemSprecyzuj to "innym softem" . Niby mam z RAW nie konwertowac? ;) I jak wy to obejrzycie? ;) :mrgreen:Dobrze wiecie o czym mowie :twisted: :mrgreen: :twisted:Chodzi o upiekszanie zdjecia i efekty specjalne :P

Czacha
19-01-2004, 12:05
Wiesz, jestem przekonania ze nie ma znaczenia co kto z danym zdjeciem robil - liczy sie zawsze efekt koncowy.. bo wtedy fotografia zaczyna tracic sens jesli maja to byc zdjecia tylko i wylacznie "nie ruszane"... Nie wiem jak wy, ale ja czesto robiac zdjecie wiem co bede musial poprawic w nim... jak je przyciac itp.. Nie mowie zeby cos dodawac... ale obrobka kolorow to normalna rzecz

hazan
19-01-2004, 12:18
Wiesz, jestem przekonania ze nie ma znaczenia co kto z danym zdjeciem robil - liczy sie zawsze efekt koncowy.. bo wtedy fotografia zaczyna tracic sens jesli maja to byc zdjecia tylko i wylacznie "nie ruszane"... Nie wiem jak wy, ale ja czesto robiac zdjecie wiem co bede musial poprawic w nim... jak je przyciac itp.. Nie mowie zeby cos dodawac... ale obrobka kolorow to normalna rzeczTak tylko nie chodzi o to aby oceniac umiejetnosci poslugiwania sie softem ale pomysł jaki ktos mial na zdjecie !- o to mi chodzilo - widzialem wiele siwietnych zdjeć które mialy pixele, byly za ciemen itp = ale to co było na zdjeciu powodowało ze mankamenty takie stawały sie nie ważne.

Czacha
19-01-2004, 12:50
Nikt nie powie ze dane zdjecie jest dobre jesli jedyna rzecza ktora bedzie wyrozniala to zdjecie jest kolorystyka ;-)

Niedzwiedz
19-01-2004, 13:47
ani odszumiania ani poprawka ostrosci nic ?!w moim pudle(aparacie) to tragedia bo szumi jak telewizja "trwam" :)ale rozumiem czache chodzi o temat zdjecia a nie o super jakosc techniczna :) wiec kto zaczyna :)acha a jaka metoda wybierzemy metode głosowania ????

hazan
19-01-2004, 14:31
ani odszumiania ani poprawka ostrosci nic ?!w moim pudle(aparacie) to tragedia bo szumi jak telewizja "trwam" :)ale rozumiem czache chodzi o temat zdjecia a nie o super jakosc techniczna :) wiec kto zaczyna :)acha a jaka metoda wybierzemy metode głosowania ????Może byc glosowanie - moze byc ankieta ktora sie tez nadaje do tego - wazne aby było co oceniac :)

Czacha
19-01-2004, 15:21
U mnie zdjec dostatek - gdzie je mamy prezentowac? ;-)

jast
19-01-2004, 15:59
Moje pierwsze zdjecia (aparat mam tydzień)www.bestia.neostrada.plNiestety przez cały tydzień nie było słońca a wiecie jak wtedy śnieg wygląda ....i co z tego waszym zdaniem wybrać ?Może 138_3840.JPG ??

hazan
19-01-2004, 16:00
W dziale galerie - podaj linki - potem okreslisz które zdjecie idzie na konkurs - każdy po 1 zdjęciu ( to będzie wyzwanie wybrać najlepsza fotke :) ).

Czacha
19-01-2004, 16:31
i co z tego waszym zdaniem wybrać ?raczej nic :?

Niedzwiedz
19-01-2004, 17:12
to moze ja pierwszy :)48077 Komarnica Koziłókaw galerii linkmi sie podoba :) najbardziej

hazan
19-01-2004, 21:43
Konkurs - ogloszony - zasady w pościeTUTAJ (http://canon.hazan.hosting4company.com/viewtopic.php?t=50)