PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis-co trzeba dostarczyć?



slawek1972
21-03-2008, 00:10
Witam!

Jak oddaje się aparat (na gwarancji) do serwisu Canona, to zostawia się u nich sam aparat, czy potrzebne jest wszystko co było w komplecie (pudełko, kableki itp.)? Jak kiedyś oddawałem aparat do serwisu Minolty to brali sam aparat, nawet bez pokrywki na obiektyw, ale jak jest w Canonie nie wiem.

Pozdrawiam
Sławek

dickory dare
21-03-2008, 00:34
zostawia się sam aparat - bez zaślepki komory lustra, muszli ocznej, karty pamięci, paska, baterii

slawek1972
21-03-2008, 01:07
Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

krzyrog
21-03-2008, 09:30
Nie wiem czy kolega dickory_dare żartuje ale ja bez zaślepki komory lustra body bym nie oddał ;-).
Wydaje mi się, że jak odda się bez tej zaślepki to później lustra, matrycy itd już nie doczyścisz.
Ale w canonie ja jestem nowy więc mogę się mylić.

MacGyver
21-03-2008, 09:38
Dwa razy wysyłałem na Żytnią aparat, za każdym razem z zaślepka komory lustra i muszlą oczną (bez paska i baterii). Za każdym razem wracał kompletny (bo niby czemu miało by być inaczej).

janmar
21-03-2008, 11:17
Nie wiem czy kolega dickory_dare żartuje ale ja bez zaślepki komory lustra body bym nie oddał ;-).
Wydaje mi się, że jak odda się bez tej zaślepki to później lustra, matrycy itd już nie doczyścisz.
Ale w canonie ja jestem nowy więc mogę się mylić.

Nowy nie nowy napisane z sensem.Masz rację :idea: .Pozdrawiam :-)

kmleon
21-03-2008, 13:54
Poza tym należy pamiętać o gwarancji i dowodzie zakupu :-)

Jak się przynosi do nich osobiście, to zdejmują wszystko z aparatu, jak się zostawia z obiektywem, to ten może służyć jako dekielek ;-)