PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak fotograficzny



Rudi
23-04-2004, 18:55
Witam!
Orientuje się może ktoś, czy do Trekkera Mini (Lowepro) zmieści się Eos 30 z battery packiem? Bo chciałbym sobie takie nosidełko sprawić, a jedynie gdzie go mogę zobaczyć/kupić to internet.

Czacha
23-04-2004, 21:31
zmierz aparat.. a potem przeczytaj wymiary wewnetrzne plecaka na stronie lowepro ;-)

Rudi
23-04-2004, 23:51
Zmierzyłem i brakuje mi 5 mm :). Zresztą lepiej jakby ktoś to potwierdził z własnego doświadczenia, niż jakbym miał mierzyć i przekonać się na własnej skórze :)

mroczny
25-04-2004, 19:46
A tak na marginesie może mi ktoś wyjaśnić czemu te plecaczki osiągają takie zawrotne ceny? Dosyć przystępnym modelem widzi mi się LowePro Trekker Mini w wersji lepszej <z jakimś wężykiem na końcu nazwy> ale jego cena to przeszło 600 PLN, a na allegro są tylko micro i 100 <nawet sobie kanapki do niego nie wsadzę na wycieczkę po górach>. Fakt to fakt, że taki plecaczek jest przydatny, bo torba się o dupsko obija, wisi i dynda, można nią gdzieś zahaczyć, ale skąd oni takie ceny "rodzą". Może w 3. kwartylu coś pójdzie w dół, bo jak narazie to mizerka :!:

Rudi
25-04-2004, 20:04
<z jakimś wężykiem na końcu nazwy>
Symbol AW oznacza dodatkowa oslone przeciw niekorzystnym warunkom atmosferycznym (All Weather)


bo torba się o dupsko obija, wisi i dynda, można nią gdzieś zahaczyć
Wlasnie zrezygnowalem z plecaka na rzecz torby, ale plecak tez bedzie tylko ze w lecie jak sie cos kasy dorobi.


ale skąd oni takie ceny "rodzą"
Wlasnie tez sie temu dziwie :?

mroczny
25-04-2004, 21:24
No tak znalazłem, że rzeczywiście końcówka to AW:
http://www.lowepro.com/pages/series/trekking/minitrkaw.htm
a u nas kosztuje to cudo jedyne 559 PLN
http://www.fotoexpert.pl/katalog.php?act=produkt&id=386&subset=opis#opis
Ja się zabiję, ale przynajmniej ten plecak jakoś wygląda jeszcze z zewnątrz a nie jak kostka. W końcu nie każdy dres zna firmę lowepro, a po kwadracie z długimi kieszkonkami to się może połapać, a ten tak zwyczanie wygląda. TYLKO KOSZTUJE BEBECHY. Pożyjemy zakupimy. POZDRAWIAM :!:

Czacha
25-04-2004, 22:03
na forum byl watek o torbach i pleckach.. poczytajcie.. moze cos ciekawego tam znajdziecie

Rudi
26-04-2004, 14:29
Mroczny, na stronie www.sklepfotograficzny.pl znalazlem tego Trekkera AW za 460. Tak dla informacji. Pozdrawiam

Canonman
14-08-2004, 19:55
Witam;-) Mam EOSa 33 + BP 300 i LowePro Mini Trekkera. Mieści się bez problemu, mam podpięte do 300/2,8 i nie ma kłopotu z zapakowaniem tego zastawu. jedynie co mnie denerwowało to to, że jak wkładałem do plecaka to spadała mi czasem muszla oczna ale plastrem ją... i jest teraz OK. Pozdrawiam Błażej. Acha ja zapłaciłem za swojego 469pln w sklepie we Wrocławiu.

Leprekan
22-09-2004, 13:26
Witam.
Właśnie wczoraj kupiłem Tamrac'a Expedition 4 (399 PLN'ów) - taki odpowiednik lowepro mikro tracker'a. Udało mi się do niego zmieścić: Eos30+BP+obiektyw (do długości 75-300), dodatkowo dwa obiektywy, lampa, filtry, gruszka, filmy. Zastepczo wyciągam przegródkę i kosztem filtrów, lub filmów które ladują do przedniej duuuużej kieszeni, mogę umiescić sigmę 70-200 hsm. Kupe miejsca, a plecak solidny. Polecam.

Diabeł
23-09-2004, 21:23
Witam!
A może plecak Kapadocja:
http://www.pajak.com.pl/index_pl.php3
nie tak dawno chwalony na pl.rec.foto

Sam rozważam zamianę LowePro Orion Trekker na ten własnie plecak.

Pozdrawiam Diabeł