PDA

Zobacz pełną wersję : Panowie co o tym sadzicie ???????



robsonikus
11-05-2005, 10:26
Odnosnie tamronika 28-75mm.Zobaczcie ponizszy link:
http://tinyurl.com/apx4y
Dokladnie to interesuje mnie ten TIP: Fotomedia Polska.Na liscie wypowiada sie czlowiek ze kupil ten obiektyw,nie odbieral osobiscie ,a sprzedawca sprawdzil sam i powiedzial ze zyleta:)
Mozna w to wierzyc ,srzdawca ma tylko 3 gwiazdki.Co o tym myslicie:)
Pozdrawiam

kavoo
11-05-2005, 10:28
Mam pytanie za 100 pkt.: ty w ogole czytasz to forum, czy tylko piszesz posty? :roll:

robsonikus
11-05-2005, 10:47
Spokojnie bez nerwow,forum czytam jak najbardziej.Ty kupiles lampe,a mi chodzi w watku czy ktos kupil obiektyw ,jak wiadomo obiektyw obiektywowi nie rowny.
A jak pisza na liscie gosc sie zna i jak go poprosimy to sprawdzi obiektyw,ale nie tak ze powie tak tak towar jaki sprzedaje jest super i wklada pierwszy lepszy egzemplarz,tylko daje obiektyw jaki sobie zyczymy (chodzi o jakosc,dokladne sprawdzenie)ewentualnie zwrot.

kavoo
11-05-2005, 10:54
Spokojnie bez nerwow,forum czytam jak najbardziej.
Zero nerwow :-)


Ty kupiles lampe,a mi chodzi w watku czy ktos kupil obiektyw, jak wiadomo obiektyw obiektywowi nie rowny.
1. Akurat nie mam na mysli moich wrazen dot. zakupu lampy, tylko inny topic poswiecony wlasnie jemu, ktory (jak mysle) w 100% odpowiada na twoje pytanie czy mozna ufac sprzedawcy z 3 gwiazdkami.
2. Ja akurat mam do niego na piechote, wiec nie deklarowal sie, ze sprawdzi obiektyw jak bede od niego kupowal... ale zaproponowal, zebym sam zajrzal do niego do domu na testy.

robsonikus
11-05-2005, 11:12
Dzieki juz mnie uspokoiles:)