PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie w Poznaniu jest sklep z małymi akcesoriami których szkoda kupować na allegro?



wiwo
13-03-2008, 20:45
Witam

pytanie z gatunku bardzo krótkich ;)
chcę kupić coś takiego:
http://allegro.pl/item322787604_kostka_do_osadzenia_lampy_na_statyw_ nowa.html

ale może dlatego że jestem zbyt skompy nie zapłacę 15 czy 16zł razem z przesyłką za kawałek plastiku,

więc chciał bym się dowiedzieć gdzie moge kupić coś takiego w poznaniu?

chcę to wykorzystać trochę inaczej niż zaleca producent ;) tzn chcę poprostu przykleić do zamiennika off-shoe cord tak aby móc bardzo szybko zdjąc lampę z aparatu, zrobić zdjęcie a za chwilkę spowrotem 'odstawić' ją na miejsce.

więc moje pytanie - gdzie w poznaniu jest jakiś sklep z takimi małymi akcesoriami które szkoda kupować na allegro bo przesyłka okazjuje się droższa od przedmiotu ;)

pozdrawiam
Wojtek Więcławski

nowart
14-03-2008, 08:19
zbyt wiele tego rodzaju sklepów - jak i wogóle dobrze wyposażonych punktów foto - nie ma ale spróbuj w Fotodurze na Ratajczaka , Rays-Foto na Mylnej (mam nadzieję, że nie pomyliłem ulic).

wiwo
15-03-2008, 22:23
byłem dzisiaj w obu miejscach i nie ma :(
tzn na mylnej niby mieli coś podobnego co by się do przyklejenia na kabel nadawało ale za 45zł postanowiłem odmówić.
tak więc zamówiłem z allegro.

PS: jeżeli ktoś poszukuje pomysłu na biznes w poznaniu to proponuje założyć sklep z drobnymi akcesoriami do foto :P

Cichy
15-03-2008, 22:32
PS: jeżeli ktoś poszukuje pomysłu na biznes w poznaniu to proponuje założyć sklep z drobnymi akcesoriami do foto :P

Oj, jakoś nie widzę tych tłumów latających po Poznaniu i szukających stopki do lampy :]

wiwo
15-03-2008, 23:36
no dobra :P
może trzeba by mieć w tym sklepie coś więcej niż tylko stopki do lampy ;]