PDA

Zobacz pełną wersję : Trójmiasto & Okolice



Elgi
12-03-2008, 23:11
Witam miłośników pstrykania... :)
Mam malutki pomysł, może by tak zrobić jakiś plenerek w Trójmieście lub okolicach. Spotkać się większą grupką i udać się w teren, może stare miasto, może morze :), a może coś .... (dopisz fajne miejsce).
Bardzo przyjemnie było by spotkać się wspólnie i powymieniać się pomysłami :)
Czekam na propozycje terminów i miejsc... wiosna już za pasem!!!

5y12u3k
12-03-2008, 23:55
W najblizszy weekend chcialbym obfocic hale rozwalana wlasnie na terenach stoczniowych (mam nadzieje, ze nie bedzie juz za pozno). Jesli ktos lubi takie klimaty to chetnie sie spotkam :]

comatus
13-03-2008, 00:45
W najblizszy weekend chcialbym obfocic hale rozwalana wlasnie na terenach stoczniowych
A trzeba mieć jakieś przepustki żeby wejść?

Ogólnie to, jak zawsze, jestem chętny na plenerek :)

5y12u3k
13-03-2008, 00:55
podobno mozna wejsc, na potwierdzenie link ze zdjeciami:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=167900&page=70

Elgi
13-03-2008, 19:40
Sobotę mam niestety zajęta do samego wieczora. W niedziele z chęcią bym się pisał na tego rodzaju plenerek.
To jak brzmi termin: Sobota czy też niedziela ?

iczek
13-03-2008, 19:53
Nie mozna wejsc. Prosze pomyslec i zanim sie wybierac zastanowic sie po co jest plot i bramy w stoczni. Trzeba zfglosic sie do wlasciciela terenów postoczniowych, ktorym obecnie jest firma Baltic Property Trust, a poprzednio Synergia99. Trzeba zglosic liste uczestnikow, dostac pozowlenie, podpisac dokument o samoodpowiedzialnosci. Na tereny postoczniowe NIe WOLNO wchodzic, bo sa to tereny prywatne. Proste!

5y12u3k
14-03-2008, 00:23
No coż, to racja, przepustki mieć trzeba ale aby dostać się na ten teren nie trzeba przekraczać żadnego ogrodzenia bo z tego co się orientuję nie ma takiego w tym miejscu. Odwołuję swoją propozycję wspólnego pleneru na tym terenie, jak ktoś chce to na własną odpowiedzialność, z pełną świadomością nielegalności czynu.

Niedziela dla mnie również jest ok, więc jeśli pogoda dopisze to jestem chętny na każdy plener w Trójmieście lub najbliższych okolicach.

iczek
15-03-2008, 22:11
Robicie wioche, to pewne. Organizowalem tam plenery zanim aparat miales w reku, a teraz beztrosko namawiasz ludzi aby tam wlazili, chociaz ci wyraznie pisze, ze to teren prywatny i robisz tylko fotografom zlą markę, bo jak cie ochrona zlapie za dupe to bedzie potem problem zeby legalnie zdobyc przepustki.

Wystarczy zadzwonic i poprosic, nawet odwalilem za Ciebie robote i podalem ci gdzie zadzwonic, ty masz to w 4 literach.

Apeluje, aby takie wypady nie byly zwolywane na forum. Jest to nielegalne. Tyle w temacie!

Tezet-gdynia
15-03-2008, 22:26
iczek, a czy mozna wjechac ?? bo chcialem zrobic sesje samochodu na tle starych budynkow itp. Albo gdzie w trojmiescie jest jakis stary magazyn na ktory mozna wjechac ? chodzi mi o duzy kontrast typu, ladny samochod - bardzo zniszczony czasem budynek ;)

brylas
15-03-2008, 23:57
iczek, a czy mozna wjechac ?? bo chcialem zrobic sesje samochodu na tle starych budynkow itp. Albo gdzie w trojmiescie jest jakis stary magazyn na ktory mozna wjechac ? chodzi mi o duzy kontrast typu, ladny samochod - bardzo zniszczony czasem budynek ;)

pewnie że można wjechać tylko jak napisał iczek trzeba zadzwonić do firmy po zezwolenie
niektórzy już tam byli tylko zapomnieli zapytać o pozwolenie na wyjazd i oto efekt;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

5y12u3k
16-03-2008, 00:13
iczek.. alez prosze Cie.. nikogo do niczego nie namawiam chyba zle odczytales moje intencje - napisalem, ze odwołuję swoja propozycję a chodziło o plener w innym miejscu... na teren przylegajacy do hali z jednej strony wczesniej byl swobodny dostep, w budynku obok znaduje sie CSG. Z tamtego miejsca daloby sie zrobic wiele fajnych zdjec.