PDA

Zobacz pełną wersję : Canon EOS 600 instrukcja obsługi



bonczak2
08-03-2008, 18:30
Witam! wszystkich użytkowników Forum jestem bonczak2 zakupiłem Canona EOS 600 i usilnie poszukuję do niego instrukcji obsługi może ktoś z szanownych kolegów mi pomoże o ile to możliwe to po polsku.Z góry dziękuję mój email harcerz@pino.pl serdecznie pozdrawiam bonczak2
E0S 600 to ta sama wersja co EOS 630

bakulik
08-03-2008, 22:12
Witam.

http://www.butkus.org/chinon/canon/canon_eos_630/canon_eos_630.htm

bonczak2
09-03-2008, 22:02
Witam! serdecznie dziękuję Ci Łukaszu za podanie strony w internecie niestety wszystko jest nie po naszemu, i niewiele z tego zrozumię, nie mniej jednak lepsze to niż nic, :confused: - gdyby ktoś z uczestników forum miał instrukcję do tego aparatu po polsku to bardzo proszę o kontakt jeszcze raz dziękuję Łukaszowi pozdrawiam wszystkich bonczak2

bakulik
09-03-2008, 22:26
gdyby ktoś z uczestników forum miał instrukcję do tego aparatu po polsku to bardzo proszę o kontakt

Nie sądzę, żeby istniała polska wersja tej instrukcji, no chyba że jakaś nieautoryzowana, ale nie spotkałem się z takową. W czasach, gdy ten aparat był produkowany, chyba w Polsce nie był dostępny w wolnym handlu.

Kolekcjoner
09-03-2008, 22:59
Nie sądzę, żeby istniała polska wersja tej instrukcji, no chyba że jakaś nieautoryzowana, ale nie spotkałem się z takową. W czasach, gdy ten aparat był produkowany, chyba w Polsce nie był dostępny w wolnym handlu.

W komisach można było dostać - ja tak kupiłem 650-tkę ale polskiej instrukcji bym nie szukał - szkoda czasu ;).