PDA

Zobacz pełną wersję : Phase One - problem



plombos
05-03-2008, 01:48
Witam
Zainstalowalem sobie C1 4.0.1 jako upgrade wersji 3.x LE
Na pasku menu nie mam ikony Customize mimo ze w helpie i na screenach ta ikona istnieje.
Nie widze rowniez takich narzedzi jak auto balans bieli czy auto ekspozycja, ktore byly we wczesniejszej wersji.
Brak okienek podgladu jak bedzie wygladalo zdjecie po zastosowaniu WB na danym punkcie.

Tak ma byc czy da sie to jakos wlaczyc?

plombos
06-03-2008, 21:05
Czy ktos tu korzysta z Capture One?

Janusz Body
06-03-2008, 22:51
Czy ktos tu korzysta z Capture One?

Tak. Kilka osób używa :)

janmar
06-03-2008, 23:03
Tak. Kilka osób używa :)

:) :) :)

plombos
07-03-2008, 01:10
Pytanie bylo retoryczne, bo z akcji Sandiska i postow na grupie tak wlasnie wynika. :-)
No wiec jak z ta Customizacja? bo u mnie nie widze..

tomdz
07-03-2008, 01:54
Nie ma. Zgaduję, że występuje tylko w wesji dla Maca (screeny są z niej właśnie).
Co do auto-ustawień to włącza się je klikając na to małe A na paskach poszczególnych narzędzi.
Wszystko jest w filmie instruktażowym na stronie producenta.

donald7000
07-03-2008, 22:33
Na pierwszy rzut oka CO4 mnie troszeczkę zaskoczył mnogością możliwości.
Ale jak się posiedzi to coś się człowiek naumie :)
Funkcja o którą chodzi koledze jest dość pożyteczna wystarczy na pierwszym zdjęciu ustawić wszystkie parametry i kliknąć na prostokącik ze strzałka skierowaną w / górę w ten sposób zapisywane są wszystkie ustawienia gdzieś...
Jak wybierzesz ikonę w górnej części prostokącik ze strzałką / w dół i będziesz klikał na wybranych zdjęciach nadasz parametry zapisane wcześniej na pierwszym zdjęciu.
Ja szukam opcji która w exifie wymaże opcję podejrzenia w jakim programie był wołany RAW.