PDA

Zobacz pełną wersję : Zgrywanie zdjęć



Merod
28-02-2008, 19:59
Przepraszam jesli offtapuje. Alle mam pytanie, czy używacie jakiego oprogramowania do zgrywania zdjęc z aparatu na komputer?? Mam 350-tke.

Janusz Body
28-02-2008, 20:18
Przepraszam jesli offtapuje. Alle mam pytanie, czy używacie jakiego oprogramowania do zgrywania zdjęc z aparatu na komputer?? Mam 350-tke.

Używam programu "szukaj" albo "google" :mrgreen:

Merod
28-02-2008, 20:32
Używam programu "szukaj" albo "google" :mrgreen:
Fachowa i przyjacielska pomoc furumowiczów

Janusz Body
28-02-2008, 20:53
Fachowa i przyjacielska pomoc furumowiczów

Po prostu BYŁO 456708123 razy.

ewg
28-02-2008, 23:28
Fajny tytuł na kolejną dyskusję o PSuciu. :mrgreen:

W pakiecie oprogramowania do EOSa jest taki nieszczęsny ZoomBrowser EX, a razem z nim (od niedawna odświeżony nieco) program do zrzucania fotek przy pomocy czytnika kart. Nadaje datowane nazwy folderom, pilnuje, żeby zrzucać tylko nowe fotki z karty itp. Nazywa się toto obecnie Canon ZoomBrowser EX Memory Card Utility (MCU). Resztę składników instalowanych domyślnie instalatorem ZoomBrowsera można wtedy od razu odinstalować. Zostawiłem sobie tylko jeszcze samego ZoomBrowsera EX, na wszelki wypadek, bo choć niewygodny to coś tam specyficznego potrafi - stąd nie wiem, czy bez niego MCU w ogóle odpali? :confused: Wadą MCU jest to, że po zrzuceniu domyślnie włącza się podgląd fotek w tym nieszczęsnym ZB, co było irytujące dopóki nie zmieniłem nazwy ZoomBrowser.exe na ZoomBrowse_.exe tworząc w jego miejsce zerowy plik o tej samej nazwie - ZoomBrowser.exe. - Jest git, nie szukam niczego innego, do tej prostej czynności zrzucania.

To była odpowiedź 456708124! 8)