PDA

Zobacz pełną wersję : 40d manual w języku japońskim



askrzyszewski
28-02-2008, 08:37
witam, mam pytanie. kupiłem 40d w usa, koleś poinformował mnie po zakupie, że język "on manual" jest ustawiony na japoński i generalnie nie ma opcjii żeby to zmienić. mam w takim razie do was pytanie, czy ktoś z was wie co powininiem zrobić aby mieć tam wszystko po EN?

gwozdzt
28-02-2008, 09:22
kupiłem 40d w usa, koleś poinformował mnie po zakupie, że język "on manual" jest ustawiony na japoński i generalnie nie ma opcjii żeby to zmienić. mam w takim razie do was pytanie, czy ktoś z was wie co powininiem zrobić aby mieć tam wszystko po EN?
spróbuj zmienić w menu:
- środkowa żółta zakładka, trzecia pozycja od góry (będziesz pewnie widział w tym miejscu hieroglify, ale gdy klikniesz 'SET" to powinien pojawić się wybór jezyków):

4218

jesli nie pomoże, to chyba trzeba będzie zmienić oprogramowanie:
http://web.canon.jp/imaging/eosd/eos40d/eos40d-firmware-e.html

delaa
28-02-2008, 18:06
witam, mam pytanie. kupiłem 40d w usa, koleś poinformował mnie po zakupie, że język "on manual" jest ustawiony na japoński i generalnie nie ma opcjii żeby to zmienić. mam w takim razie do was pytanie, czy ktoś z was wie co powininiem zrobić aby mieć tam wszystko po EN?

Moje szklane oko podpowiada że chodzi o instrukcję obsługi:confused:
"on manual" - to sugeruje - możesz wkleic co Ci sprzedawiec ów napisał ???
Pozdro.

askrzyszewski
28-02-2008, 20:47
dzięki za podpowiedzi, mam nadzieję, że to tylko chodzi o instrukcję obsł.:)

askrzyszewski
26-03-2008, 15:26
faktycznie chodziło tylko o zminanę języka w ustawieniach:) a japońce chiały za to skasować 150$ :DDD dzięki za podpowiedź, w tych krzaczkach bez tego bym nie ruszył:)

arturs
27-03-2008, 23:08
To sciągnij sobie firmware ze strony canona - powinno gdzieś tam być - będziesz miał nawet polski..

laur
27-03-2008, 23:45
Kiedyś to był standardowy żarcik, wczesne nokie miały wszelakie języki łącznie z arabskimi szlaczkami i fajną zabawa było przestawienie właścicielowi menu na arabski, wszystko w szlaczkach, nawet napis wyboru języka polskiego czy angielskiego... stare dobre czasy kiedy telefonia komórkowa dopiero rozgaszczała sie w naszym kraju...