PDA

Zobacz pełną wersję : rozmiary pudełka



timo
24-02-2008, 22:54
witam, to moj pierwszy post tutaj :P od jutra bede (mam nadzieje szczesliwym) wlascicielem 30d, a tymczasem mam pytanie, ktore na pierwszy rzut oka moze sie wydawac idiotyczne: jakie sa rozmiary pudelka (opakowania) 30d? jade jutro po odbior aparatu i nie wiem, w co mi sie on zmiesci, a wole nie nosic na widoku, zeby nie kusilo ;) jesli byly rozne pudelka do samego body i kita, to bylbym wdzieczny za wymiary obydwu ;) zmierzy ktos dla mnie? :P z gory dzieki

marfot
24-02-2008, 23:11
Pudełko na korpus 30D: 13x18x24 cm.
Pudełko na korpus 20D+kit : 18x19x24 cm
Podaję i chciałbym wierzyć, że to nie prowokacja :)
Nie sądzę, że ten wątek będzie się jakoś dynamicznie rozwijał.

timo
24-02-2008, 23:51
dzieki wielkie ;) nie, to nie prowokacja - tak jak wspomnialem jade jutro po odbior aparatu kupionego przez net i nie wiedzialem, czy moge jechac z malym "szkolnym" codziennym plecaczkiem, czy lepiej wziac troche wiekszy, bo nie uwazam za wskazane lazenia po miescie z pudlem od badz co badz w miare wartosciowego sprzetu na wierzchu :P a watek sie rozwijac nie musi, spelnil swoja funkcje i mozna go spokojnie nawet zamknac.

P.S. moze ktos bylby chetny towarzyszyc mi przy odbiorze sprzetu? jutro, ok poludnia, mokotow. ze wzgledow zarowno oceny stanu sprzetu, jak i bezpieczenstwa. jakby komus sie chcialo, prosze o info z numerem telefonu na prv. z gory dzieki :)

timo
25-02-2008, 20:42
kupilem :) i juz nawet do domciu przywiozlem ;) teraz jeszcze tylko jakies sensowne szklo musze dorwac i zaczynam focic ;)

logger
25-02-2008, 21:12
No to gratulujemy i czekamy na pierwsze foty...

Kubak82
26-02-2008, 12:13
No to gratulujemy i czekamy na pierwsze foty...

albo na pytania o wymiary pudełek od obiektywow :mrgreen:

ale spoko - rozumiem te pierwsze emocje zakupowe 8-) ;)

Olszewski
26-02-2008, 22:42
ale spoko - rozumiem te pierwsze emocje zakupowe 8-) ;)

Ja bym to nazwał ostrożnością. Rzeczywiście noszone na wierzchu rzuca się w oczy i można przyciągnąć amatorów cudzych rzeczy i łatwego zysku. Nie dziwie się chłopakowi, że o to pytał bo skoro jechał sam, a tak wnioskuje, to lepiej żeby schował niż się stresował. Dziwię się,że ktoś uznał to za prowokację.

Ale fakt może pytać o pudełka od obiektywów ;) Nawet wskazane ;)