PDA

Zobacz pełną wersję : S1 IS z Niemiec?



Tao
04-05-2005, 19:53
Witam forumowiczów :)

W ciągu najbliższych tygodni mam zamiar zakupić Canona S1 IS i zastanawiam się, czy nie taniej by było sprowadzić go sobie z Niemiec. Serce się kraje, jak przeglądam ceny tego aparatu w USA i pomyślałam, że może w Niemczech byłby on choć nieznacznie tańszy niż u nas.

Stąd moje pytanie. Czy jest jakiś sklep internetowy niemiecki, z którego można by sobie sprowadzić aparacik do Polski? Czy opłaty związane z takim sprowadzeniem nie zniwelują różnicy w cenie - słowem: czy się opłaca? Czy ktoś próbował już takich sztuczek i mógłby coś doradzić/polecić? Chodzi mi o sklep internetowy, bo podróż za granicę wyniosła by więcej niż ewentualna różnice w cenie ;)

Pozdrawiam

Elandril
04-05-2005, 20:16
http://www.hardwareschotte.de/ - to jest wyszukiwarka najnizszych ofert w Niemczech.

miszka
04-05-2005, 20:27
Ja swoja 300 kupilem od kolesia w poznaniu, handlujacego na allegro. Zaplacilem jakies (razem z calym stuffem) 1000 zl taniej niz w pl. A sprzet sprowadzony z niemcoof.

Tao
04-05-2005, 21:49
Hm. W sumie można i tak - kupić od TIPa, który sprowadzi z USA albo Niemiec. Trzeba będzie się rozejrzeć na Allegro. Intryguje mnie tylko jedna rzecz - dlaczego europejska gwarancja nie jest honorowane w Polsce? Z tego co wiem, Polska leży w Europie... mało tego.. od jakiegoś roku jesteśmy w UE. Więc dlaczego? To tak a propos sprowadzania sprzętu z zagranicy ;)

miszka
04-05-2005, 21:52
Hm..... a z tego co ja wiem to jest inaczej. Cytat ze strony Canon Polszka:

Europejska Karta Gwarancyjna

Od 01.05.2004 r na terytorium naszego kraju w Autoryzowanych Punktach Serwisowych (APS) Canon Polska Sp. z o.o, honorowane są europejskie karty gwarancyjne Canon European Warranty System (EWS) Karty gwarancyjne EWS zostaną uznane tylko w przypadku jeżeli:
- wszystkie pola są czytelnie wypełnione
- wraz z kartą gwarancyjną dostarczony jest dowód zakupu

Tomassimo
08-05-2005, 23:04
Witam,

przegladając forum w poszukiwaniu info o 300D trafiłem na ten post. Mam zupełnie nowego Canona S1 IS z roczna gwarancją. W pudełku jest wsio - jak ze sklepu. Cena? ok. 1260zł...

Vitez
09-05-2005, 00:16
Intryguje mnie tylko jedna rzecz - dlaczego europejska gwarancja nie jest honorowane w Polsce? Z tego co wiem, Polska leży w Europie... mało tego.. od jakiegoś roku jesteśmy w UE. Więc dlaczego? To tak a propos sprowadzania sprzętu z zagranicy ;)

A kto ci naklamal ze nie jest honorowana?
Europejska gwarancja jest jak najbardziej honorowana w serwisie Canona. Trzeba tylko miec blankiet gwarancyjny i dowod zakupu.