PDA

Zobacz pełną wersję : Na koniec wątku żeby dotrzeć do nowego linku w galerii??????????????????????



darpla
03-05-2005, 23:43
Próbuję zrozumieć czemu należy przechodzić na koniec wątku galerii, żeby zobaczyć najnowsze galerie użytkowników forum. Nie łatwiej byłoby zasatosować numerowanie wsteczne wątków.



That`s my proposition:)

KuchateK
04-05-2005, 02:02
Nie pokickales czegos przypadkiem w ustawieniach? U mnie nowosci pokazuja sie na samym poczatku... Podobnie zreszta jak watki w innych dzialach.

Tomasz Golinski
04-05-2005, 07:32
darpla, trochę dziwnie czytałoby się wątek od tyłu. Najpierw odpowiedzi potem pytania?

darpla
04-05-2005, 23:25
Widzę, że się nie rozumimey. Może wyjaśnię dokładnie, bo widzę, że niedokładnie napisałem. Dam przykład. Chce umieścić link do mojej nowej galerii w dziale galeria. I mam już 100 wątków. Jeśli ktoś wchodzi na moją galerię to musi przejść do ostatniej strony, żeby zobaczyć mój najnowszy link do galerii. Chodzi mi o to, że to jest poważny błąd i administrator powinien to poprawić. Takie jest moje zdanie i sugestia.

Pozdrawiam

Tomasz Golinski
04-05-2005, 23:27
Teraz już całkiem namotałeś. nie 100 wątków a postów chyba.

Problem ten możesz rozwiazać sam, wstawiając zawsze aktualny link do pierwszego postu poprzez edycję.