PDA

Zobacz pełną wersję : Bf i FF w 350



fotna
03-05-2005, 11:52
Czy ktośma w tym względzie doświadczenie?
Może już zna cie wady - tylko nie piszcie o wielkości Body.
Michał

pazurek
03-05-2005, 14:03
Noo, mysle ze im mniejsze body tym wiekszy BF! ;)

A serio to troche niekonkretne pytanie, jakie "wady" mamy znac? Wady BF/FF w 350? Znaczy sie co, czy sie zdaza czy co powoduje?

Ja mam takie doswiadczenia ze mialem w rece dwie 350d i zadna nie sprawiala problemow. Co prawda pierwsza sprawdzalem tylko z kitowcem a druga z kitowcem i 28-90 z analogowego 300, ale zawsze to cos. :)

fotna
03-05-2005, 14:29
Nie ma aparatu bez wad - chodzi mi o wsze doświadczenia. Niektórz mają już te aparaty od kilku miesięcey więć coś mogą powiedzieć.
Np jak pracują z obiektywami innych firm?
Jak działa ETTL II np. z Metzem?
Czy w słabym świetle AF się myli?
Jak pracuje AF ze wspomaganiem z Lampy ( podczerwień)
Na ile starcza akumulator i ile sie ładuje w praktyce?
Może jakieś inne niedogodności np z menu czy obsługą?
Michał

marekbp
03-05-2005, 16:01
Fotna
od jakich kilklu miesiecy, skoro premiera aparatu w Polsce była w połowie marca.

pazurek
03-05-2005, 17:18
Tyle co zdazylem zauwazyc na obydwu egzemplarzach:

Z obiektywami M42 przeswietla, ale jak sie da korekte tak -1EV to jest w porzadku.

AF dziala inaczej niz w Olku c4000 ktorego mialem wczesniej. Nie myli sie, co najwyzej wyswietla info ze nie ustawil ostrosci, czasem jednak nie potrafi jej ustawic na czyms z czym teoretycznie nie powinien miec problemu (np. siatka moich glosniczkow komputerowych - na jednolitek kremowej obudowie ustawi a na siatce nie).

Aku laduje sie bardzo szybko, na ile starcza trudno mi powiedziec, nie mam zastepczego i nie dopuszczam nigdy do calkowitego rozladowania.

Menu jest bardzo proste i przejrzyste. Nie mam z nim problemow. :)