PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w dobrym plenerze.



Tidus1984
26-01-2008, 21:39
Witam wszystkich.... Chciałbym zapytać Was forumowiczów, czy ktoś wie gdzie znajdę na Śląsku jakieś opuszczone fabryki, huty, na które będę mógł wejść bez problemu aby zrobić jakieś fotosesje?? gdzieś okolice Chorzowa, Katowic?? Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników Forum.

marekb
26-01-2008, 21:41
Będzin

ripek
26-01-2008, 22:49
Będzin

Popieram. Ostatnio tam robiłem i cudnie :)

Reszty szukaj na opuszczone.com ...

theremin
27-01-2008, 01:23
(...)czy ktoś wie gdzie znajdę na Śląsku jakieś opuszczone fabryki, huty, na które będę mógł wejść bez problemu aby zrobić jakieś fotosesje?? gdzieś okolice Chorzowa, Katowic??

Witam sąsiada!

"Klasyka tematu" to Huta Kościuszko (Królewska) w Chorzowie, ale uważaj aby Cię ochrona nie przyłapała, od czasu do czasu lubi się włóczyć po terenie.

Przyłączam się do tematu, jeśli ktoś zna jakieś ciekawe miejsca ("industrial") w rejonie, niech zapodaje. Najlepiej, aby była możliwość spokojnego rozstawienia się ze średnim formatem bez oglądania się non stop za siebie ;). Można nawet zorganizować kolejny plener...

Pozdrawiam!

Tidus1984
27-01-2008, 10:27
Można nawet zorganizować kolejny plener...


HmmMM no mam nadzieje że temacik sie przyda do tego by coś zorganizować;-)

Aro
27-01-2008, 13:10
Moze i ja sie załapie :mrgreen:

Soundman
27-01-2008, 18:57
Też sie przyłączam do wątku a znacie moze jakies ciekawe miejsca w kujawsko pomorskim ??

In-victus
28-01-2008, 11:14
Po pierwsze to chętnie się dołączę.
Po drugie to cementownia grodziec,huta Kościuszko ale tam bywa różnie z ochroną,Jaworzno ale tam to bardzo różnie raz można ,raz nie.

Goomis
05-02-2008, 01:56
Też sie przyłączam do wątku a znacie moze jakies ciekawe miejsca w kujawsko pomorskim ??


Przyłączam się do Soundmana! Poszukuję porzuconych fajnych miejsc w kuj-pom. W bydzi jest na kapach duży kompleks ale niestety w dużej mierzę okupowany przez żulernię a wolałbym się nie pozbywac sprzętu a może nawet i zdrowia/życia przy okazji :-P

mjagiellicz
05-02-2008, 11:54
Może ktoś coś zaproponuje z opuszczonych fabryk itp. na Dolnym Śląsku :?: ;)

-=Festyk=-
05-02-2008, 14:30
W Bdg w fordonie podobno jest opuszczona rzeźnia.Nie byłem,ale kumpel tam jeździ na air soft'a.Jest jeszcze opuszczona hala sportowa na Leśnym.Więcej miejsc gdzie można bez problemu wejść sobie nie przypominam...

TomS
05-02-2008, 14:53
Na Dolnym Śląsku polecam stare pkp w Kłodzku bardzo ciekawe miejsce w które muszę się wybrać.

EchoX
05-02-2008, 14:55
W Bdg w fordonie podobno jest opuszczona rzeźnia.Nie byłem,ale kumpel tam jeździ na air soft'a.Jest jeszcze opuszczona hala sportowa na Leśnym.Więcej miejsc gdzie można bez problemu wejść sobie nie przypominam...

W Fordonie nie jest 'Rzeznia' tylko 'Owczarnia' - nazwa z zycia wzieta, jeszcze jakies 10 latek temu wypasali tam owce :)
Jezeli chodzi o atrakcyjnosc pod wzgledem focenia to raczej ponizej przecietnej.
Za to wspomniana Rzeznia to juz inna bajka, naprawde ciekawe miejsce na sesje. Miesci sie ona w Przyłękach, (z Bydgoszczy wylot na Konin/Inowrocław, i na skrzyzowaniu z 10 dajecie w prawo i pierwsze wieksze skrzyzowanie w lewo, a pozniej to juz nie mozna ominac (po prawej stronie). Obszar duzy, wielkie hale, czesc biurowa, jakis silos, jest w czym wybierac.
W Rzezni nie spotkalem jeszcze zadnego zulerstwa, za to mozna sie naciac na ASGowcow lub Paintballistow, (kiedys to tam sie gralo co tydzien, teraz to nie wiem jak wyglada z oblezeniem miejscowki)

...jak ktos bedzie chcial sie wybrac na Rzeznie to dajcie znac, z checia wyskocze pofocic, a moze nawet modelke skrece :lol:

mjagiellicz
05-02-2008, 15:01
Na Dolnym Śląsku polecam stare pkp w Kłodzku bardzo ciekawe miejsce w które muszę się wybrać.
hmmm a potrafiłbyś mniej więcej wyjaśnić gdzie to się znajduje :?:

TomS
05-02-2008, 15:08
mjagiellicz napisał: hmmm a potrafiłbyś mniej więcej wyjaśnić gdzie to się znajduje
No mniej więcej. W Kłodzku masz dwie stacje nie pamiętam która jest główna. Ale jedna jest blisko centrum a to jest właśnie koło tej drugiej.
Jak się do niej dojdzie to trzeba iść jeszcze kawałek prosto wzdłuż torów. I nie patrzeć się na znaki zakazu.

-=Festyk=-
05-02-2008, 15:30
Tak jak mówiłem mój kumpel z ekipą ASG są w rzeźni co 2-3 tygodnie.Ja bym się bardzo chętnie tam wybrał,ale znając organizację plenerów w Bydgoszczy i tak nic z tego by nie wyszło.

Soundman
06-02-2008, 02:14
Przyłączam się do Soundmana! Poszukuję porzuconych fajnych miejsc w kuj-pom. W bydzi jest na kapach duży kompleks ale niestety w dużej mierzę okupowany przez żulernię a wolałbym się nie pozbywac sprzętu a może nawet i zdrowia/życia przy okazji :-P


ja sie łasze na to http://www.opuszczone.com/galerie/wloclawek/index.php

tylko mieć jakąś fajną modelke i jechac napewno by fajna sesyjka z tego wyszła w fajnym klimacie. ewentualnie jak ktoś chętny to można by wymyśleć jakis wypadzik :D
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

W Fordonie nie jest 'Rzeznia' tylko 'Owczarnia' - nazwa z zycia wzieta, jeszcze jakies 10 latek temu wypasali tam owce :)
Jezeli chodzi o atrakcyjnosc pod wzgledem focenia to raczej ponizej przecietnej.
Za to wspomniana Rzeznia to juz inna bajka, naprawde ciekawe miejsce na sesje. Miesci sie ona w Przyłękach, (z Bydgoszczy wylot na Konin/Inowrocław, i na skrzyzowaniu z 10 dajecie w prawo i pierwsze wieksze skrzyzowanie w lewo, a pozniej to juz nie mozna ominac (po prawej stronie). Obszar duzy, wielkie hale, czesc biurowa, jakis silos, jest w czym wybierac.
W Rzezni nie spotkalem jeszcze zadnego zulerstwa, za to mozna sie naciac na ASGowcow lub Paintballistow, (kiedys to tam sie gralo co tydzien, teraz to nie wiem jak wyglada z oblezeniem miejscowki)

...jak ktos bedzie chcial sie wybrac na Rzeznie to dajcie znac, z checia wyskocze pofocic, a moze nawet modelke skrece :lol:

Z chęcią z chęcią :D:D:D

echelon
09-02-2008, 13:08
Hej Ślązacy! Gdyby był organizowany jakiś plener pod hasłem "opuszczone miejsca", to bardzo chętnie pisałbym się. Jestem z Gliwic i ewentualnie mogę służyć transportem.

Soundman
09-02-2008, 13:57
A Kujawo Pomorzacy ucichneli...

Goomis
09-02-2008, 19:42
W Fordonie nie jest 'Rzeznia' tylko 'Owczarnia' - nazwa z zycia wzieta, jeszcze jakies 10 latek temu wypasali tam owce :)
Jezeli chodzi o atrakcyjnosc pod wzgledem focenia to raczej ponizej przecietnej.
Za to wspomniana Rzeznia to juz inna bajka, naprawde ciekawe miejsce na sesje. Miesci sie ona w Przyłękach, (z Bydgoszczy wylot na Konin/Inowrocław, i na skrzyzowaniu z 10 dajecie w prawo i pierwsze wieksze skrzyzowanie w lewo, a pozniej to juz nie mozna ominac (po prawej stronie). Obszar duzy, wielkie hale, czesc biurowa, jakis silos, jest w czym wybierac.
W Rzezni nie spotkalem jeszcze zadnego zulerstwa, za to mozna sie naciac na ASGowcow lub Paintballistow, (kiedys to tam sie gralo co tydzien, teraz to nie wiem jak wyglada z oblezeniem miejscowki)

...jak ktos bedzie chcial sie wybrac na Rzeznie to dajcie znac, z checia wyskocze pofocic, a moze nawet modelke skrece :lol:

Ja też chętnie. Coś o tej rzeźni już słyszałem. modelka też chętnie widziana teraz nawet taka pogoda nawet nawet bo nie am jaskrawego słońca tylko miękkie światełko lekko ciemno też będzie do rin pasowało ;-) A co do ASGowców też możnaby ich pofocic(ale nie w "akcji"-chyba, że dadzą nam jakies tarcze xD ) :-D P.S. nie posiadam samochodu także jak już to się podłącze, możecie zaklepywac miejsce :-P


Jest jeszcze opuszczona hala sportowa na Leśnym.Więcej miejsc gdzie można bez problemu wejść sobie nie przypominam...

To ciekawe bo mieszkam na leśnym i nie wiem o czym Ty mówisz ;-P są stare zakłady "makrum" ale tam w niektorych halach i budynkach sie coś tam jeszcze dzieje i wiem, że generalnie teren ze strażnikami. Jedyne kompleksy sportowe jakie mi sie kojarzą to okręg "Zawiszy" ale, żeby opuszczona hala?

Soundman
10-02-2008, 13:26
No to już jest nas trzech na wypadzik pod Bydgoszcz :]

Mac
10-02-2008, 20:48
Kiedy planujecie ten wypad? Może bym dołączył.

Soundman
10-02-2008, 22:25
Narazie to takie nieoficjalne rozmowy ale kilku chętnych już jest więc pewnie dojdzie to do skutku

micles
11-02-2008, 23:11
Czwarty z bydzi! Dobrze że trafiłem na ten wątek! Owczarnia to porażka, może z 10 fot, żeby nie było powtórek. Ale na Rzeźni nie byłem i chętnię pojadę.

Soundman
11-02-2008, 23:56
No to sie kula niezła ekipka. Jak wyjdzie na rzeżni to może uda nam sie niejeden wspolny wypad zaplanować.

Goomis
12-02-2008, 01:12
Fajowo :-D Mi ze względów szkolnych pasują jedynie weekendy. Ten tak, przyszły nie, następne nie wiem :-P Może zatem skonkretyzujemy trochu? ;-)

Soundman
12-02-2008, 01:32
No właśnie kilka osób sie znalazło to teraz trzeba coś zacząć konkretnie sie umawiać co gdzie z kim i jak :]

micles
12-02-2008, 09:02
Weekend pasuje, nie wiem tylko jak pogodzie pasuje.

kropelka_ona
12-02-2008, 10:23
Cześć chłopaki :D a próbował któryś z Was się dostać na wyspie do młynu Rother'a???

micles
12-02-2008, 11:03
Po przegooglowaniu :
wpis : http://www.bydzia.pl/teksty/index.php?id=187
foty : http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=475119

Ja tam kiedyś łaziłem, ale z qmplami, bez aparatu. Średnio można to robić nie łamiąc prawa (przynajmniej tak mi się wydaje). Wiadomo, że jak nie jest się żulernią, która wbija sie tam tylko po to żeby sobie zrobić kolejną głupawkę, tylko ma się sprzęt fotograficzny, to ma się jakiś argument do rozmowy usprawiedliwiającej ze Strażą Miejską, ale nie wiem czy nadal da się wymigać od mandatu.

Soundman
12-02-2008, 12:03
Wygląda bardzo interesująco naprawde tylko naprawde trzeba pomyśleć jak sie tam dostać normalnie i nie miec z tym jakichś problemów bo potem jak przyjdzie nam tam jakieś panie zabrać zeby urozmaicić plener to było by niemiło jakby za nami jacys straznicy latali hehe

micles
12-02-2008, 13:42
To w końcu gdzie? Bo w młynie warunki są amodelskie. Fakt, ze 2 dziewczyny z nami wtedy były, ale nie były zadowolone z tego, że musiały poruszać się po cegłach/pustakach/palikach wystających z 30centymetrowej wody. Na upartego dadzą radę, ale wątpię, żeby dało się załatwić jakąś przepustkę oficjalnie, bo ta konstrukcja oceniona jest po pierwsze jako jakiśtam zabytek, a po drugie jako coś, co może skutkować uszczerbkami na zdrowiu po zawaleniu się czegoś. Także jeżeli rzeźnia jest dalej od cywilizacji niż młyn, to raczej do żeźni. Poza tym, mamy stamtąd już jedną pozytywną opinię, a z młyna tylko zdjęcia z skyscraper forum.

kropelka_ona
12-02-2008, 14:12
zawsze można spróbować pogadać z Budpolem...tylko, trzeba mieć pomysł i gadanego ;)

micles
12-02-2008, 14:34
Proponuję wybrać najstarszego z nas. Ja : 17.

kropelka_ona
12-02-2008, 14:42
Proponuję wybrać najstarszego z nas. Ja : 17.


hehehee nieżle to wymysliłeś :mrgreen: podobno w młodości siła :P

Soundman
12-02-2008, 16:46
zawsze można spróbować pogadać z Budpolem...tylko, trzeba mieć pomysł i gadanego ;)

a cóż to takiego ??

a tak wogole pierwszy raz wolał bym popstrykać poprostu budynek bez zadnych Pań tak zeby sie zapoznać z sytuacją i pofocić troche.

kropelka_ona
12-02-2008, 17:10
to firma, któa dostała młyn w ramach "odszkodowania" za utopione w remont pieniądze...
hmm a panie to niby pofocić nie mogą??
ale ok tak tylko zapytałąm, bo z koleżanka planuje sie wybrać...i myslaąłm, że moze juz ktoś był "oficjalnie" ;)

Soundman
12-02-2008, 17:12
Mi nie chodzi o panie które focą tylko miałem na myśli nie brać po raz pierwszy modelek a była taka propozycja. Wole poprostu zobaczyc jak tam wygląda i kiedys moze .... sproboje sie czegoś dowiedzieć o tej firmie i sie z nimi skontaktowąc ... dam znaka o wynikach:D

A wiesz morze który Budpol to dostał ?? bo widze że kilka jest budpoli i nie wiem z którym łapać kontakt :]

kropelka_ona
12-02-2008, 17:32
o kurcze...aż tak daleko w to nie wnikałam ;) trzeba sprawdzić, który podpisał umowe a potem wnosił sprawe do sądu :| poszperam wieczorkiem i moze znajde cos więcej ... albo poprostu podejdzie sie do stróża i zapyta ;)
jak narazie rzuciłam hasło znajomym, moze mają kogoś kto u nich pracuje, bedzie łatwiej...

Soundman
12-02-2008, 17:54
o kurcze...aż tak daleko w to nie wnikałam ;) trzeba sprawdzić, który podpisał umowe a potem wnosił sprawe do sądu :| poszperam wieczorkiem i moze znajde cos więcej ... albo poprostu podejdzie sie do stróża i zapyta ;)
jak narazie rzuciłam hasło znajomym, moze mają kogoś kto u nich pracuje, bedzie łatwiej...


No to jakbyś coś wiedziała to sie odezwij tutaj albo na gygy 6956234 i sie sproboje załatwić wejście.

kropelka_ona
12-02-2008, 18:24
ok...jak coś więcej się dowiem dam znać;)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
wydaje mi się, że moze to byc ta firma...ale pewna na 100% nie jestem http://www.budopol.com.pl chyba trzeba będzie podjechać i zapytać :)

Goomis
12-02-2008, 19:44
Rozmawiałem kiedyś z pewnym Bydgoskim fotografem - Wojtkiem Woźniakiem który swego czasu miał wystawę w tym młynie(zdjęcia wisiały na oknach i drzwiach) oraz robił tam dośc często foty i mówił, że jakiś czas potem kiedy zmienił sie właściciel(pewnie teraz ten budopol) to nie życzą sobie żadnych zdjęc i nikogo nie wpuszczają. Myślę, że jeżeli nawet jego już tam nie wpuścili to nas tym bardziej... Nie ma chyba co sie zastanawiac tak myślę i wybra się do tej rzeźni. Ja się opowiadam za tym weekendem bo następny mi na 90%nie pasi. Niestety ja nie mam samochodu(ale mam prawko jakby co! ;-) )Jest ktoś kto dysponuje autem i mógłby nas zabrac(oczywiście zrzuta na benzyne będzie ;-) )? Ew. czy jeździ tam jakiś pks czy coś?Trzeba się zdycydowac, stworzy listę chętnych i mieszczących się w aucie i się wybrac ew. z takim zastrzeżeniem, że jak będzie od rana lało to odpuszczamy :-P

Soundman
12-02-2008, 20:05
była by kiszka bo ten młyn mi sie podoba :] zkolei na rzeżni ASG bywają hehe ale co tam ;] Probować jeszcze będziemy sie tam dostać i sie zobaczy...

kropelka_ona
12-02-2008, 20:48
niom młyn fajny...zawsze można też spróbować przekupić pana, co pilnuje;) jest pare fajnych obiektów napewno w okolicy więc i focić jest co...

Goomis
12-02-2008, 20:55
A mi się podoba idea rzeźni tym bardziej jeszcze jeżeli będą tam ASGowcy można im też coś ciekawego strzelic :-D W Bydzi właśnie średnio z tymi miejscami wg. mnie... Ten młyn jedna z najciekawszych jak już. Opcja z przekupieniem też dobra :-D Postawimy 0,7 Absolwenta i może się złamie chłopak :-D

Soundman
12-02-2008, 21:26
0,7 za fajne fotki..... warto :D no właśnie trzeba zorganizować jakąś fajną ekipke i sie od czasu do czasu gdzies wybrać w grupie siła :D

micles
12-02-2008, 21:43
A mi się podoba idea rzeźni tym bardziej jeszcze jeżeli będą tam ASGowcy można im też coś ciekawego strzelic Full Agreement. Pomimo tego, że najdłuższa ogniskowa którą dysponuję to 55mm x 1.6, to chętnie spróbowałbym z nimi zagadać, że nie mają strzelać po bokach, tylko w jednej linii prostej i ustawić się z boku i może trochę pofocić. A i pseudo-pozowane zdjęcia też by były klimaciarskie. Drugi głos za rzeźnią. Tylko trzeba się streścić.

0,7 za fajne fotki..... warto :D no właśnie trzeba zorganizować jakąś fajną ekipke i sie od czasu do czasu gdzies wybrać w grupie siła :D
No to ja zaproponuję stworzenie kolejnego wątku ze słowem "Bydgoszcz" w nazwie i grono bydgoszczan zebrać, cobyśmy się mogli informować a to o imprezach na mieście, a to o plenerach...

Soundman
12-02-2008, 21:54
Ja nie bydgoszczanin tylko żninianin ale sie zgadzam ;]

marekb
12-02-2008, 22:05
Popieram. Ostatnio tam robiłem i cudnie :)

Reszty szukaj na opuszczone.com ...
ripek, no to od ciebie to przecie znam...:D:D

-=Festyk=-
12-02-2008, 23:35
Dawno nie zaglądałem tutaj.Goomis-sorry,za spóźnioną odpowiedź:) Ta hala znajduje się obok stadionu Brdy,niedaleko szpitala wojskowego.Jest trochę schowana za drzewami,więc mogłeś jej nie widzieć nigdy.Jest po lekkim pożarze,w środku są resztki opon,grafitti.Ogólnie fajne klimaty.A co do rzeźni to...kiedy jedziemy?:D

EDIT:Jakby się zdeklarowała więęęększa ekipa to ja bym jeszcze proponował uderzyć kiedyś na Londynek.Ale potrzebujemy naprawdę solidnej ekipy.

Soundman
13-02-2008, 01:02
no już sie kilka osób zdeklarowąło także sądze ze jakoś sie razem utrzymamy a towarzystwo mam nadzieje będzie sie zwiększać...

A co jest w Londynku ??

-=Festyk=-
13-02-2008, 09:38
Głupio tak perfidnie się chwalić zdjęciami,ale takie klimaty:
http://images27.fotosik.pl/67/c1c2780c4f9ed3fd.jpg
:)

micles
13-02-2008, 11:43
Na wszystko potrzebujemy większej ekipy, bo np kiedyś w niedzielę o 13:00 na ulicy gdańskiej do mnie podbiło 2 kolesi, kiedy czekałem na tramwaj na przystanku. Wtedy nie miałem akurat aparatu, ale na miasto to ruszam jak na razie tylko z analogiem.

EchoX
13-02-2008, 15:03
ech.... z tym Londynkiem to przesada, bylem z kumplem i co prawda budzilismy duuuze zainteresowanie generalnie bylo spokojnie :) (dobry bajer pol sukcesu)

...to ja sie dolaczam do wyprawy, byle to byl weekend bo inaczej to odpadam

micles
13-02-2008, 15:42
No ale ty nie masz się co przyłączać, bo to my z tobą jedziemy do rzeźni jak oczywiście nadal wyrażasz chęć.

Goomis
13-02-2008, 17:58
Dawno nie zaglądałem tutaj.Goomis-sorry,za spóźnioną odpowiedź:) Ta hala znajduje się obok stadionu Brdy,niedaleko szpitala wojskowego.Jest trochę schowana za drzewami,więc mogłeś jej nie widzieć nigdy.Jest po lekkim pożarze,w środku są resztki opon,grafitti.Ogólnie fajne klimaty.A co do rzeźni to...kiedy jedziemy?:D

EDIT:Jakby się zdeklarowała więęęększa ekipa to ja bym jeszcze proponował uderzyć kiedyś na Londynek.Ale potrzebujemy naprawdę solidnej ekipy.

Kurde musisz mię kiedyś zaprowadzic bo skoro schowane a znając moje możliwości "terenowe" to na bank nie znajdę :-P (kto wie może następny plener? tam? :-P) Tyle, że najpierw skonstruujmy rzeźnię!!

Co do Londynku to nie tyle co solidna ekipa bo tam też się solidne ekipy kręcą panów w błyszczących pasiastych spodniach wygolonych jak za przeproszeniem świnia(przepraszam świnie oczywiście :-P) Trzebaby solidną ekipę + kilka ciężkich statywów :-P

Ja jak już mówiłem mogę poprowadzi jedynie bo auta własnego brak :-( A co rzeźni to EchoX czy ten weekend będzie dobrze i czy możesz nas zawieźc automobilem? (jak już mówiłem ściepa na benzynkę oczywiście będzie ;-) ) Bo mi przyszły weekend nie pasuje chyba, że jakiś 2-4h max spaceru po mieście typu młyn, Londynek, tudzież ta stara hala ;-)

P.S. w razie co to ja mogę jeszcze ok +4-6 osoby skombinowac jeżeli chcecie większą ekipę ;-) :-P (wszystkie z Canonami nawet! :-D)

Ale jeszcze raz apeluję! Jeżeli mamy się wybierac do rzeźni w ten weekend to działajmy szybko!
Tworzę listę osób chętnych! Dopisujcie się w kolejnych postach kopiując ją ;-) W razie gdyby się zadeklarował ktoś z samochodem to myślę, że pierwsza czwórka się łapie (kurde głupio tak... :-( (Chyba, że jest ktoś kto nie ma prawka ale może np. od rodziców wziąc auto to mogę się podjąc prowadzenia ew.chociaż nie ukrywam, że średnio mi pasuje prowadzenie auta obcej osoby bo a nóż...)Chyba, że jeździ tam jakiś pks jak ktoś się orientuje to niech napisze co i jak!!
To zaczynamy! Lista na rzeźnie, ten weekend(16-17.02):
1 - Goomis

micles
13-02-2008, 18:46
1 - Goomis
2 - micles gg:4638013 kom podaję na pw/gg :P

-=Festyk=-
13-02-2008, 19:41
Goomis-mapka dla Ciebie;)
http://images29.fotosik.pl/157/5d5b122bec7f8016.jpg

1 - Goomis
2 - micles
3- Festyk

micles
13-02-2008, 20:58
Trzebaby wykombinować plan zapasowy w wypadku braku transporu echox'owego. Kto orientuje się w terenie i wyczai czy jeździ tam jakiś pks?

Soundman
13-02-2008, 21:15
Też bym sie dołączył ale może ktoś sprecyzuje w sobote czy niedziele i w jakich godzinach planowali byście jechać ??;>

-=Festyk=-
13-02-2008, 21:21
Bym się musiał spytać mojego brata czy też będzie jechał.W takim wypadku byśmy mieli 3 wolne miejsca w samochodzie.

Goomis
13-02-2008, 21:56
Mi to nie robi czy sobota czy niedziela także nie będę precyzował, niech się wypowie ten komu tylko jeden konkretnie z tych dni tylko odpowiada to sie dostosujemy wtedy ;-) Festyk koniecznie się dowiaduj ;-), a i dzięki za mapkę :-D Jakoś oblukam co i jak tam jest, ale sam nie pójdę :-P Bo i nie lubię sam i się boję żulerstwa i dresiarstwa w takich miejscach :-P
Co do godzin to myślę, że koło 11 powiedzmy zbiórka(albo wcześniej-zależy ile się tam jedzie??) a powrót to jakoś po zachodzie IMHO Czyli coś koło 17?

Soundman
13-02-2008, 21:57
Ja będe jechał ze żnina i jeśli będzie mi pasowało wogole jechać to moge wjechać do bydzi i zabrać kogoś tylko musze konkretniej wiedzieć jaki dzień i mniejwięcej jakie godziny wchodza w gre bo sam auta nie urzywam i musze sie skonsultować z innymi członkami rodziny...

EchoX
14-02-2008, 12:22
mam jeszcze lekka zadymke i nie wiem jak bedzie wygladal moj weekend, postaram sie potwierdzic dzisiaj wieczorem, no najpozniej jutro do poludnia.
...aaaa jakby to do mojej skodzinki moge zapakowac 4 osoby, tylko wiecie, to juz sie robi sardynkowo ;) ... startuje z Fordonu
no i jeszcze sprawa robienia zdjec podczas gry ASGsowcom - pamietajcie o bezpieczenstwie. Jezeli gracze beda na poziomie to watpie ze wam pozwola zblizyc sie podczas gry bez osony oczu, jak bedzie jakas popierdowa to pewnie nie beda mieli nic przeciwko, ale oczy ma sie tylko 2!
a jak sie zapomnicie i wpadniecie w szal fotografowania to mozecie nagle znalezc sie na lini strzalu i... jest duza szansa na kalectwo. Poza tym takie osobniki begajace w dzinsach i 'normalnych ciuchach' zdecydowanie psuja klimat gry :sad: No ale jak beda to moze na jakies fajne pozowane uda ich sie namowic ;)
(sprawdze na innym forum czy cos sie kroi na Rzezni)

-=Festyk=-
14-02-2008, 16:50
Pytałem dzisiaj kumpla i mówił,że w ten weekend nikt tam nie jedzie.Potwierdzam uczestnictwo mojego brata więc mamy 3 miejsca w samochodzie wolne.Ale również będzie sardynkowo;)

Soundman
14-02-2008, 18:53
No to w takim razie ja też sie dołączę tyle że nie wiem czy będę do końca ale zobaczymy... To w takim razie w jaki dzień jedziemy i o jakiej godzinie ??

micles
14-02-2008, 22:08
Cicho, bo plenerek chyba wyjdzie! :P Potwierdzam uczestnictwo, ale mi pasuje bardziej niedziela.

Soundman
14-02-2008, 22:28
Mi też tak chyba bardziej niedziela a jak reszta ??

Goomis
15-02-2008, 00:56
No to jedźmy w niedziele mi to obojętne ;-)

-=Festyk=-
15-02-2008, 10:48
Czyli niedziela:)

EchoX
15-02-2008, 11:46
:( ...nie chcialbym marudzic, ale czy nie moze byc sobota?? bo niestety niedziele mam juz zaplanowana.
jak sobota to sie stawiam + 4 miejsca - 1 kalsa business, 3 klasa ekonomiczna ;)

micles
15-02-2008, 14:22
Jak bardzo zaplanowaną? Bo ja jadę do torunia na wykłady mat-inf i wracam o 15 :P

Goomis
15-02-2008, 14:36
Uff no to doszliśmy do kompromisu co do dania teraz jeszcze godzina i kto na 100% ma auto to podliczymy ile mamy miejsc i zamkniemy listę(mam nadzieję, ze nastąpi to dzisiaj :-P )Ja proponuję godziny: wyjazd z bydzi ok 10-11 i wyjazd w stronę powrotną z rzeźni to po zachodzie słońca czyli koło 17-18(no chyba, że a) nie będzie żadnej modelki i nie ma tam aż tyle ciekawostek żeby focic ok 5h to możemy przesunąc godzinę startu ;-) )

micles
15-02-2008, 19:30
Rzeźnia @ gazeta.pl http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35608,4614951.html (poprawcie mnie jeżeli się mylę)

Goomis
15-02-2008, 21:23
Soty EchoX nie zauwazylem Twojego posta na poczatku... :/ No to ja juz nie wiem co i jak szczerze mowiac... To moze jednak przesuniemy to o tydzien?

micles
15-02-2008, 21:25
Możemy przesunąć, jak ci pasuje za tydzień, a echox'owi na 100% nie pasuje.

Soundman
15-02-2008, 21:34
A myślał już ktoś w jakich godzinach jedziemy ??

-=Festyk=-
15-02-2008, 21:37
No ludzie...jakieś konkrety trzeba ustalić.Czy wszystkim pasuje termin sobotni?

Soundman
15-02-2008, 22:01
Mi by w sumie pasowało tylko pewnie nie dał bym rady pobyć do końca... ale jakby co to możemy jechać jutro. W sumie to możemy jechac i jutro i za tydzien z tymi co niemogą jutro co wy na to ??

micles
15-02-2008, 22:21
No ludzie...jakieś konkrety trzeba ustalić.Czy wszystkim pasuje termin sobotni?
Nie. Okazało się, że już w tym tygodniu reaktywowali kółka mat-inf i będę się wybierał do Torunia.

Soundman
15-02-2008, 22:30
No to jak jedziemy jutro Ci co im pasuje ?? bo w niedziele bez Echox a nigdzie nie dojedziemy...

Goomis
15-02-2008, 22:53
Ja się mogę przejechac w sumie no chyba, że nawali śniegu chociaż to też nie koniecznie zły pomysł może udałoby sie w końcu utrwalic trochę zimy? Jakby co to ja proponuję wyjazd ok 11 z jakiegoś strategicznego miejsca w centrum np spotkanie pod pomnikiem na starym albo pod empikiem albo nie wiem pałacem młodzieży??

w gogóle to moje gg: 548202 piszta :-P - kierowane pod adresem Echo i Festyka! Pilnie!!

Goomis
17-02-2008, 19:53
Po pierwsze to dziękuję wam za plener było fajnie! :-D Czekam na następne :-D
Po drugie proszę moda żeby wydzielił stąd kwestie dotyczącą Bydzi i okolic do tematu o tytule - [Bydgoszcz i okolice] plenery ;-)
A żeby nie było tak sucho to ja juz dodam pierwsze zdjęcie. Miejscówa bardzo przypadłą do gustu mi i soundmenowi a ja już planuję wybrac się w to miejsce z odpowiednimi modelami :-D:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
Edit: jakby co to zdjęcie to lekki hdr z dwóch ekspozycji(ponieważ chciałem zachowac klimat ale jednak troche wyciągnąc szczegółów z czerni - dlatego dwie) i na iso1600 - taa tym to niby szumiącym 40D :-P

micles
17-02-2008, 22:42
Jednak dobrze że nie skrzyknąłem batla. Moje wysiadają przy ^ tym ^.


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.micles.neostrada.pl/przyleki_plener.jpg)

Goomis
17-02-2008, 22:57
Daj spokój widziałem u Ciebie super fotki jak przeglądałem lepsze od mojej i to dużo ;) (kurna trzeba było nie zapominac o statywie to moze też bym coś lepszego cyknął ;-) )

Soundman
17-02-2008, 23:29
Owszem Goomiś owszem miejscowka bardzo mi sie spodobała ale to bardzo ma całkiem fajne otworki tu i tam także jakbyś sie tam pakował to ja sie chętnie dołącze bo niewiele dzisiaj mogłem tam spędzić niestety z racji zjazdu rodzinnego... Właśnie wrociłem na chatqu i zabieram sie za wywoływanie RAW ów ;]

Mellan
18-02-2008, 04:44
Mam zamiar zorganizowac jakis plener w wielkopolsce w lipcu,moze byc tez gdzie indziej na pln-zach. Niestety, nie mam orientacji w terenie, ani przyjaciol w branży.Parę modelek da sie załatwić. Ma ktoś pomysła?

Soundman
18-02-2008, 13:18
No to wrzuce coś co zmajstrowałem konstruktywna krytyka i rady na przyszłość mile widziane


Przyłęki (http://www.kamar.boo.pl/galerie/przyleki/)

kropelka_ona
18-02-2008, 16:22
widze chłopacy, że plener super wyszedł...nic tylko zazdroscić :D
może lepiejby było jakby którys założył osobny wątek o bydzi???

ps Soundman...niektóre fotki bomba :D

Soundman
18-02-2008, 18:08
Goomiś prosił moda żeby przykleił wątek także miejmy nadzieje że tak sie stanie :]

kropelka_ona
18-02-2008, 20:47
ojj to super, bedzie łatwiej i mniejszy bałagan ;)

Mellan
18-02-2008, 22:39
no i prawdopodobnie mój post przepadnie bez echa, sorki za wciecie w temat. Może poproszę moderatora o nowy wątek w tym dziale. Pozdrawiam

Soundman
18-02-2008, 22:52
Nieprzepadnie nieprzepadnie cos sie znajdzie ja bym sie nawet chętnie dołączył do takiego wypadu


A zaglądałeś na http://www.opuszczone.com/ bo mniemam że o taki plener chodzi tak ??

EchoX
14-03-2008, 12:11
w temacie opuszczonych fabryk to w ostatni weekend bylem z GRH Wiking we Włocławku w opuszczonej fabryce. Niesamowity klimat i z checia bym tam wyskoczyl jeszcze raz. Kompleks jest na prawde duzy i na pewno cos ciekawego mozna obfocic.
tak na zachete:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/4_20080309_w_ruinach_Berlina/Berlin_Echoart_019.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/4_20080309_w_ruinach_Berlina/Berlin_Echoart_004.jpg)

micles
14-03-2008, 17:57
Kadry ładne, ale brakuje czegoś - może za mało koloru? Nie wiem, jakieś takie jałowe - ni to prawdziwe b&w, ni to kolor...

Ale miejscówka wyczesana!

Soundman
15-03-2008, 15:16
No to poroponuje odświerzyć wątek i zacząć się ugadywać na kolejny wypadzik ja jak zawsze jestem za do Włocławka mnie ciągnęło zawsze do fabryki celulozy więć kiedy i kto jedzie ??:D

panuna
15-03-2008, 16:45
Kadry ładne, ale brakuje czegoś - może za mało koloru? Nie wiem, jakieś takie jałowe - ni to prawdziwe b&w, ni to kolor...

Ale miejscówka wyczesana!

Dla mnie pierwsze - bomba - wydaje mi się bardzo realistyczne.
Drugie - faktycznie, jak to ująłeś "jałowe". Ta jałowość - według mnie - sztuczność, polega na sterylności poległego żołnierza. Jest za czysty, a w tego typu walkach wszędzie sypały się okruchy itd, itp, co sprawiało, że zawsze byli upieprz... po pachy.

Ogólnie fajna impreza:grin:

Soundman
18-03-2008, 13:24
A o kolejnym wypadzie ucichło....

micles
18-03-2008, 18:08
No jak już niedługo będzie kalendarzowa wiosna, to może poczekajmy od razu na tą temperaturową, coby nie trzeba dźwigać zimowych kurtek, a i modelka mogłaby być w wiosennych ciuchach... Chyba, że tylko budynek, ale to wtedy nadal argument nr 1 działa.

EchoX
19-03-2008, 11:53
co do zdjec to mialy takie byc - 'jalowe', co prawda zgadzam sie ze zolnierz wyglada na zdjciu troche za czysto, ale w rzeczywistosci wygladal 'stylowo' ubrudzony ;)
Z ciekawszych 'fabrykowych' miejsc w Bydgoszczy to jest jeszcze gorzelnia w Myslecinku. Super klimat na modelke, bylem tam z reszta z Oliwka - moja etatowa modelka :)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/1_Oliwka_plener2/Oliwka_EchoArt_03.jpg)
Mozna by sie zgrac, pocztekac az zrobi sie przyjazniejsza temperatura i wybrac tam razem, moze by sie komus udalo zorganizowac jakis agragat to bym swiatla zabral i mozna by cos ciekawego ustrzelic ;)

Malin
19-03-2008, 16:49
co do zdjec to mialy takie byc - 'jalowe', co prawda zgadzam sie ze zolnierz wyglada na zdjciu troche za czysto, ale w rzeczywistosci wygladal 'stylowo' ubrudzony ;)
Z ciekawszych 'fabrykowych' miejsc w Bydgoszczy to jest jeszcze gorzelnia w Myslecinku. Super klimat na modelke, bylem tam z reszta z Oliwka - moja etatowa modelka :)

Mozna by sie zgrac, pocztekac az zrobi sie przyjazniejsza temperatura i wybrac tam razem, moze by sie komus udalo zorganizowac jakis agragat to bym swiatla zabral i mozna by cos ciekawego ustrzelic ;)

Lepiej pożycz od kogoś lampy dedykowane - jakiegoś 430 lub 580ex. Nie wymagają żadnych akumulatorów a dają super efekty. sam teraz zamawiam 2x 580EX II :)
Co do zdjęc wcześniejszych to kadry i miejscowki fenomenalne. Bez zarzutu ostrość, ciekawe ulożenie żołnierza tylko całkiem inaczej poPSułbym te zdjecia :)

micles
19-03-2008, 18:36
Lysy665 i Goomis mają 580ex II, więc jak będą na plenerze, to i podzielić się lampami też na pewno będą chcieli. Po ostatnich anomaliach pogodowych stwierdzam, że lepiej JESZCZE trochę poczekać :P. A ostatnie zdjęcie z modelką dobre, tylko to zielone okno w tle niepotrzebne, albo jak już by miało być, to całe. I na nogach naczynia krwionośne :P

EchoX
20-03-2008, 14:39
[...]Nie wymagają żadnych akumulatorów[...] wymagaja, tylko ze mniejszych :twisted:

poza tym, lampe to ja mam, ale studyjne oswietlenie daje Ci wiecej mozliwosci, a skoro sie juz umawiamy z wiekszym wyprzedzeniem to mozna nazorgowac troche fantow na zapas, coby miec lepsza zabawe :)

micles
20-03-2008, 15:20
nazorgowac troche fantow na zapasCzyli?

EchoX
20-03-2008, 16:26
lampy, softboxy, parasloki, blendy, m16, kalach, skrzynki amunicyjne, pancerszrek*, pancerfaust* etc...
* pisownia fonetyczna

jak beda modele/modelki to mozna wydumac jakis temat przewodni sesji i dopasowac do niej troche fantow

Goomis
21-03-2008, 03:50
Niestety gorzelnia w myślu została szczelnie zabita dechami, że się wejśc nie da... Sam się sadziłem na tą miejscówkę ale właśnie ostatnio usłyszałem j/w.
Ja na plener sie piszę po maturze czyli 2 połowa maja - wcześniej nie dam rady już teraz. Może jednak ten Włocławek albo jednak znowu rzeźnia? :-D W rzeźni ostatnio pare patentów "modelowych" zrobiłem jak znajadę czas żeby obrobic to wrzucę tu ;-) Echo co do lamp, softów, plastrów itd. to chętnie jeżeli masz profi sprzęt :-D Może jeszcze jakieś beauty dish tudzież inny ring lite? :-D Modelkę znam jedną profi ale póki co to ona się zgadza na sesję ale nie chce zbyt dużego tłoku...(w sensie póki jest zdecydowana na mnie)

EchoX
21-03-2008, 12:16
Goomis eeetamm, poprzednio tez byla 'zabita dachami' a jakos foki z Gorzelni mam ;)
ale OK, jak bede w poblizu to sprawdze stan faktyczny.

Goomis
21-03-2008, 18:44
Goomis eeetamm, poprzednio tez byla 'zabita dachami' a jakos foki z Gorzelni mam ;) (...)

O kurcze a jakiegoś delfina może też by się dało wychaczyc?:mrgreen: (taki joke :-D )

EchoX
21-03-2008, 19:51
Goomis: no ale ja bym wolal delfinkę, ale coz poradzic... sa rozne preferencje :twisted:

Goomis
21-03-2008, 21:48
Goomis: no ale ja bym wolal delfinkę, ale coz poradzic... sa rozne preferencje :twisted:

uuuups no to zostałem nakryty:-P Nie no to może syrenkę (czy też innego trabanta :lol: ) ale już koniec OT:-P Daj znac jak sprawdzisz czy da się jakoś wczołgac do tej gorzelni :-D

kropelka_ona
23-03-2008, 17:05
Niestety gorzelnia w myślu została szczelnie zabita dechami, że się wejśc nie da

tak...zamurowana jest...chociaż na "siłe" da rade wejść...troche ciężej by było z wyjsciem;)

-=Festyk=-
23-03-2008, 19:06
Przez dach?
Przypominam pomysł,żeby się wybrać większą ekipą na Londynek...:)

Goomis
24-03-2008, 16:32
Jak jest zamurowana to i tak nie ma większego sensu tam włazic z modelką bo oznacza to także brak światła naturalnego. No chyba, że zapalimy sobie własne słoneczko :-P Londynek też popieram ale to też lepiej jak będzie ciepło i dzieciaki wyjdą się bawic na ulice - może byc ciekawiej w sensie reportażowym ;-)

micles
24-03-2008, 19:29
Ta, już to widzę, 10 aparatów, połowa z nich ma najdłuższą ogniskową w okolicach 70mm, wszyscy nakręceni na fajne kadry. Biedne dzieci :P

Goomis
26-03-2008, 22:10
Ja może dla odmiany wrzucę 3 foty z rzeźni z modelem pci męskiej niestety :-P
1.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img519.imageshack.us/img519/8307/0039resizerq1.jpg)
2.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img232.imageshack.us/img232/3075/00601resizekp1.jpg)
3.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img292.imageshack.us/img292/1196/0140resizent1.jpg)

uprzejmie proszę o niewyśmiewanie, szczególnie fotki nr.2 :-P
Tak w ogóle to zauważyłem coś przeciwnego w 40D w stosunku do 300D otóż przy wysokim ISO szum wyłazi w kolorze a w czerni w ogóle... Na 300D czernie miałem raczej czarne w różnokolorowe pixele :-P Tutaj czerń jest czarna ale w kolorze - głownie w czerwieniach wychodzi już szum w słabo oświetlonych punktach - to ciekawe :-D Nie wiem ale ja jestem w pełni zadowolony ISO1600 w 40D i nie rozumiem narzekań - tylko posiadacze 5D nie wtrącac się! :-P To nie FF :-P

micles
26-03-2008, 22:21
1. jakaś nieostra?
2. fajne, ale szumy.
3> idealna.

Goomis
27-03-2008, 01:03
1. jakaś nieostra?
2. fajne, ale szumy.
3> idealna.

1. Właśnie nie wiem jak to jest ale na papierze takie "nieostrości" wychodzą mi ostre O_o
2. Właśnie te szumy też mnie wkurzają ale warunki są tam takie jakie są, a światło z lampy mi wybitnie nie przypadło do gustu! Trzebaby je jakoś moooocno zmiękczyc - softem albo parasolką. No i do tej foty ewidentnie pasowało mi oświetlenie z góry. Jeszcze częściowo ze względu na szumy dodałem ten taki zielony "gradient" trochę je maskuje no i taki klimat tej fotki mi pasuje.
3. Dzięki ;-)

Soundman
30-03-2008, 01:21
fajne fajne Goomiś teraz już wiem co miałes na myśli z tymi nieostrościami ciekawe ciekawe to... Ale skoro jeden sie pochwalił to może ja pokaże coś swojego (http://www.kamar.boo.pl/galerie/graffiti/) co sądzicie ??;>

EchoX
31-03-2008, 16:06
Jako ze pogoda w weekend byla przednia to wybralem sie z niewiasta do Mysla, miedzy innymi na przeszpiegi do gorzelni i... niestety jest jak pisaliscie GORZELNIA ZAMUROWANA :(
co prawda dalo by sie dostac do srodka, ale IMHO miesce najciekawsze do zdjec z 'czyms zywym' stracilo swoj urok bo sie tam dach zawalil :(

...z innej beczki
w weekend w Chełmnie beda mistrzostwa Cross Country i sie na nie wybieram, moze ktos ma ochote sie przylaczyc (sciepa na paliwko i smigamy.. ;)

micles
31-03-2008, 16:09
A byłeś na myślęcińskim XC? Bo ja owszem : www.micles.cba.pl/galeria/ - pierwsze z brzegu :P

EchoX
31-03-2008, 16:31
no niestety jakos mi umknela ta impreza :(

a piszac CrossCountry mialem na mysli cos takiego:
http://www.echoart.pl/index.php?IDP=1&IDF=3&IDKatalog=15
i
http://www.echoart.pl/index.php?IDP=1&IDF=3&IDKatalog=21

micles
31-03-2008, 16:48
Nie znam się na nazwach, ale pewnie CrossCountry odnosi się do terenu po którym się podróżuje (niezależnie od pojazdu :P), ale nasze oba crosscountery różnią się tematyką.

Ja raczej się nie piszę z moim 55mm x 1.6, bo to może być za krótko.

EDIT : http://www.google.pl/search?hl=pl&q=cross+country+wikipedia&btnG=Szukaj&lr= - Pokazuje różnorodność sportów XC.

-=Festyk=-
31-03-2008, 21:01
Niezależnie od tego co pokazuje google wolałbym być na cross country w stylu Echa;)

EchoX
31-03-2008, 21:24
Chelmno daje duze mozliwosci do wyzycia sie fotograficznie :)
nie ma praktycznie zadnych 'barier' i mozna sie ustawic na torze gdzie dusza zapragnie

Goomis
31-03-2008, 23:01
Echo! A kiedy dokładnie w weekend? Jak nie pojadę do Poznania to bardzo chętnie bym się wybrał, może byc problem z czymś dłuższym jeżeli to w niedziele jest. Jeżeli sobota to załatwiłbym sobie stałke 200/2.8 a jeżeli nie to lipa a z 50-tką to kiepawo chyba co? Bo chciałbym wrócic żywy i bez zabłoconego sprzętu :-P Z resztą USM by się przydał :-P Może będziesz miał ew. coś pożyczyc? chociaż 85/100/135 coś takiego? :-D Pisz do mnie na gg - 548202 ;-)
Pozdro!

EchoX
01-04-2008, 00:18
Jade w sobote, a sprzet coz... ja zongluję 70-200 na zmiane z 17-40 i cos tam mi chyba wychodzi ;)
a to strzaly na 17:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/3_2007_05_12_MotoCross_Chelmno/MotoCross_20070512_EchoArt_032.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/3_2007_05_12_MotoCross_Chelmno/MotoCross_20070512_EchoArt_033.jpg)

bylem baaaaaardzo blisko :D

Goomis
01-04-2008, 00:32
Ok to wtedy napisz do mnie na gg ja jak wszystko ustalę to się dogadam z Tobą ;-) Jak w sobotę to na pewno będę miał coś długiego jeżeli pojadę(70-200 lub 200 oba 2.8) Bo używania 17-50 chciałbym uniknąc bo nie chciałbym uwalic se cały sprzęt no i generalnie należę do płochliwych i raczej boję się szybko poruszających się obiektów jak są 0,5m ode mnie :-P

micles
01-04-2008, 11:21
Jak mówisz że kiteq starczy, to może i też się wybiorę...

EchoX
04-04-2008, 20:22
to ktos chetny na wyjazd?? startuje ok 10 z CB

htx
05-04-2008, 13:49
A w niedzielę (jutro) wybiera się ktoś?

Dzisiaj nie mogłem, ale jutra nie zamierzam przepuścić.

E: Co do imprezy i obiektywu:
http://www.motox.com.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=2558

wszystkie robione jeszcze na dzielnym PS S1 IS :D

EchoX
05-04-2008, 22:38
kto nie byl niech żałuje ;)
z ciekawszych momentów:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.echoart.pl/galeria_foto/3_20080405_CrossCountry_Chelmno_2008/CrossCountry_EchoArt_001.jpg)

htx
06-04-2008, 00:21
Ja żałuję, ale może jutro coś upoluję :D

Jeżeli ktoś lubuje się w temacie cross (jak ja) to w majowy weekend w Mielnie "polski Dakar" - trasa po piachu i plaży - fajny plenerek

Goomis
08-04-2008, 23:46
Echo no żałuje. A będzie jeszcze coś podobnego jakoś w drugiej połowie maja i później? ;-> Ale w okolicy? ;->

EchoX
11-04-2008, 18:58
O ile sie nie myle to w Chelmnie beda Mistrzostwa w Motorosie, jakos na poczatku czerwca

Goomis
11-04-2008, 23:34
Jak będziesz się wybierał to daj znac - chętnie się zabiorę ;-)

htx
12-04-2008, 17:12
Echo no żałuje. A będzie jeszcze coś podobnego jakoś w drugiej połowie maja i później? ;-> Ale w okolicy? ;->

1.06 - Chełmno (możliwe, że też 30.05)
20.07. - Człuchów Mistrzostwa Europy - naprawdę wysokie latanie :D
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img444.imageshack.us/img444/6946/chemno084oh7.jpg)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img201.imageshack.us/img201/3563/chemno081bn9.jpg)

Goomis
13-04-2008, 23:13
O to ja się piszę na ten Człuchów, się chętnie z kimś zabiorę :-D

micles
30-11-2008, 18:57
Korzystając z tego, że wysyłane są powiadomienia o odpowiedzi w temacie i z tego, że wypowiadało się tu dużo Bydgoszczan, zachęcam do odwiedzenia : http://canon-board.info/showthread.php?p=566826#post566826