PDA

Zobacz pełną wersję : help!!



agent
23-01-2008, 11:35
Pytanko jak zrzucic foty z eosa bez plytki ze sterownikami ani czytnika kart pamieci na winxp? Nie wrzucilem do torby gdzies w pospiechu plytki z softem do aparatu i teraz nie moge zgrac zdjec :// Ewentualnie moze ktos wrzucic na rapidshare'a zawartosc plytki od eosa 400d??

marekb
23-01-2008, 11:40
ja bym na twoim miejscu zainwestował te kilka funtów na czytnik, szybko i sprawnie ...

agent
23-01-2008, 11:47
no z tego co sie zdazylem rozczytac to chyba jedyne dobre wyjscie :// jaki wnerw:/

peet_peet
23-01-2008, 12:00
A po podączeniu kabelkiem Win XP go nie widzi ?? "zwykłego" automata A70 widzi bez żadnych sterowników.... ale może tu jest inaczej...

pozdrawiam

agent
23-01-2008, 12:03
wlasnie go widzi ale tylko przez pol :/ nie moge skopiowac raw'ow. jpegi ida lekko, a rawy nic :/ zaden ze znanych mi sposobow nie dziala :/ zaraz jade po czytnik tylko zjem sniadanie, juz wczoraj wieczor dosc nerwow stracilem :)

JaBlam
23-01-2008, 12:43
wlasnie go widzi ale tylko przez pol :/ nie moge skopiowac raw'ow. jpegi ida lekko, a rawy nic :/ zaden ze znanych mi sposobow nie dziala :/ zaraz jade po czytnik tylko zjem sniadanie, juz wczoraj wieczor dosc nerwow stracilem :)


a nie lepiej ci kupic ten czytnik niz za kazdym razem odslaniac gumowe zaslepki , podlaczac kable itd itd? ja mialem 3 eosy ale w zadnym nie siagalem foto przez kabel. Wiecej gimnastyki mialem z tymi gumkami i podlaczaniem niz wsadzeniem karty w czytnik. Nie mowiac o szybkosci zgrywania. Ludzie boja sie tych czytnikow jakby gryzly...

bercow
23-01-2008, 14:07
tez nie mialem, sciagnelem z tad http://software.canon-europe.com/products/0010371.asp