PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwość focenia na koncertach



Yenox
18-01-2008, 22:14
Jako, że dział wydaje mi się najodpowiedniejszy umieszczam temat tutaj:)

Jestem w stanie załatwić akredytacje na fotografowanie podczas większości imprez hiphopowych w kraju. Jeżeli ktoś z forum byłby zainteresowany robieniem fotek czy to podczas koncertów, czy innych imprez [związanych z kulturą hiphopową] piszcie.
W zamian oczekuję jedynie przekazania paru fotek dla mnie - jako fotorelacja z danej imprezy.

Jak gdyby co to PW.

firley
18-01-2008, 22:35
Yenox, widzę że pochodzimy z tej samej okolicy, więc gdyby coś w "naszym" rejonie coś się działo, bardzo chętnie bym się podjął.
Może nie jestem pro-rekinem jak pozostali użytkownicy forum, ale jak to mawiają "będzie Pan zadowolony!" ;)

Jeżeli zechcesz podeśle kontakt na PW

nagor
19-01-2008, 00:28
własnie moze napisz kiedy jakie i gdzi eimprezy to się znajda ludzie chętnie jak coś by było w słupsku i okolicach to ja chętnie się pisze..

crater
19-01-2008, 08:21
jesli kogos interesuje tegoroczna Haiha 022 albo Wielka Bitwa Warszawska to dajcie znac

Yenox
19-01-2008, 11:54
Również na WBW albo HaiHa022 jeśli ktoś będzie chciał iść - pisać:)

Co do najbliższych to m.in. 2. urodziny The Fresh w najbliższy piątek, w Krakowie Fokus (26.01 - klub Imbir), W lublinie też 26 Grammatik (klub Graffiti).

Jeżeli coś się dzieje w Waszym mieście to piszcie, a postaramy się załatwić:)

Yenox
31-03-2008, 22:34
Poszukuję osoby na piątkowy koncert w Stodole (vavamuffin - 5 urodziny zespołu)
Wejście za darmo + akredytacja na fotografowanie.
Kontakt przez PW.

firley
31-03-2008, 22:40
dodam że 4 kwietnia br. :)

Vitez
01-04-2008, 00:34
Poszukuję osoby na piątkowy koncert w Stodole (vavamuffin - 5 urodziny zespołu)
Wejście za darmo + akredytacja na fotografowanie.
Kontakt przez PW.

Wrrrr, że też w piątek pracuję na noc :( :evil: .

mini21
02-04-2008, 20:02
Kurczę, do Stodoły, na Vavamuffin chętnie bym się wybrał..... .ale okazja.....

Yenox
17-04-2008, 16:26
10 maja, Łódź. hempgru/onar,płomień81/fokus/pokahontaz/
osoby zainteresowane zapraszam na PW.

Yenox
22-04-2008, 10:06
9 i 10 maja - Gdańsk - Festiwal Filmów Sportów Ekstremalnych Zajawka,
chętni na PW.

Yenox
11-06-2008, 19:34
W sierpniu - ok 14-16 w Rewalu (nad morzem) odbędzie się dwudniowa impreza hh - Gural, OSTR, Pezet, Tede itp.
Prawdopodobnie jestem w stanie zapewnić nocleg.
Jak coś - PW;)

BlackMan23
15-06-2008, 20:06
Witam.Pisałem o tym w innym wątku ale ten jak widzę jest bardziej odpowiedni.
Yenox jesteś naprawdę super gość ,że pomagasz z tym ale czego tylko na koncerty h-h ? :( Otóż ja wybieram się na koncert XXV-lecie Vadera do Warszawskiej Stodoły i bardzo zależy mi na tym żebym mógł robić foty.Z tego co wiem to nie wolno tam robić,w regulaminie też napisane ,że nie wolno.
Moje pytanie jest nastepujące czy ktoś może mi pomóc w akredytacji? Czy ktoś może był już w Stodole i robił foty i wie jak ją zdobyć? Gdzie sie zgłosić? Bedę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, nawet za info które może mi pomóc w tej sprawie.

Yenox
15-06-2008, 21:26
BlackMan23 - tylko h-h ponieważ prowadzę stronę o hh - i tylko na takie koncerty mogę 'bez problemu' załatwić.

A co do kontaktu to..
Katarzyna Siekierda
Dział Promocji
Klub Stodoła
k.siekierda@stodola.pl
0 608 600 641

Roni
15-06-2008, 22:21
BlackMan23, kontakt juz dal Ci Yenox. Pogadaj z Kaska. Normalny uklad ze Stodola, to: mozesz focic, a pozniej dajesz im foty, ktore Oni wrzucaja na swoja stronke w ramach promocji.

BlackMan23
16-06-2008, 18:42
BlackMan23 - tylko h-h ponieważ prowadzę stronę o hh - i tylko na takie koncerty mogę 'bez problemu' załatwić.

A co do kontaktu to..
Katarzyna Siekierda
Dział Promocji
Klub Stodoła
k.siekierda@stodola.pl
0 608 600 641

Hmmm o pani Katarzynie nic nie wiem, napiszę do niej maila i mam nadzieję ,że się uda. Niemniej jednak byłem na stronie www Stodoły i tam wynalazłem maila do nich więc zapytałem sie o pozwolenie focenia na tym koncercie i z działu Koordynacji Programu Klub Stodoła dostałem maila od pani Ilony W. która mnie pinformowała ,że "...niestety nie. Organizator na bilecie zastrzegł sobie nie wnoszenie aparatów foto..." No i myślałem ,że już po zawodach :(
Yenox Dziekuję Ci za tą mam nadzieję cenną bardzo informacje i już zabieram się za pisanie maila z informacją o układzie którą napisał Roni do pani Kasi, moża ona okaże się bardziej wyrozumiała.
Dzięki wielkie chłopaki!

Yenox
16-06-2008, 20:22
Pani Kasia jest bardzo wyrozumiała, miła i uprzejma. Na pewno uda Ci się z nią dogadać, podeślij najlepiej jakieś przykładowe foty;)

Vitez
16-06-2008, 23:16
Do Pani Kasi szczerze radzę wysłać emaila ORAZ zadzwonić "Tu taki a taki, dzwonie w sprawie emaila". Rozmowa telefoniczna daje naprawdę wiele więcej niz suchy email...

J.T
17-06-2008, 16:15
Jeśli koncert nie jest organizowany przez Stodołę, to pani Kasia nic nie pomoże. I nie ma co jej zawracać głowy. Trzeba zgłaszać się do głównego organizatora. W przypadku Vadera jest to Massive Music.

BlackMan23
17-06-2008, 18:24
Masz rację Vitez ale niestety J.T również :( Zadzwoniłem do pani Kasi w sprawie maila którego wcześniej wysłałem i...
- pani Kasia jest naprawdę sympatyczną i pomocną osobą ale...
- organizatorem koncertu nie jest klub Stodoła tylko właśnie Massive Music.
Więc pozostaje tylko zwrócić się do głównego organizatora,hmmm miałem nawet przyjemność poznać Mariusza ale to stare dzieje i długa historia,heh.
No nic zobaczymy, poczaruję jeszcze trochę :) Dziekuję Wszystkim za odpowiedzi/podpowiedzi w tej sprawie.
POZDRAWIAM

Yenox
26-06-2008, 20:32
Na szybko:

mam niezmierną przyjemność zaprosić na unikalną imprezę - największy w
Polsce
festiwal sportów extremalnych - G-Shock Extremem Jam. Jest to dwudniowa
impreza, która odbędzie się w najbliższy weekend - 28-29 czerwca w tak
wyjątkowej lokalizacji jaką na pewno jest brzeg Wisły w Krakowie -
naprzeciwko
Wawelu, pod Hotelem Forum. Podczas tej imprezy będzie można podziwiać
występy
Freestyle Motocross Bartka Ogłazy, który jest najlepszym Polakiem w tej
dziedzinie. Zostaną rozegrane niezwykle ciekawe i emocjonujące zawody w Dirt
Style BMX, gdzie zawodnicy rozpędzeni ze specjalnego najazdu będą wykonywać
akrobatyczne popisy na specjalnie usypanej skoczni. BIG AIR CONTEST, czyli
skoki do wody na desce snowboardowej to ewenement na europejską skalę -
najlepsi polscy riderzy snowboardowi po wykonaniu ewolucji będą lądowali w
Wiśle. To jeszcze nie koniec, bo Skateboarding Bowl Challenge to pierwszy w
Polsce konkurs skateboardowy w przygotowanym pod tę okazję basenie - na
zawody
te przyje
dzie cała plejada najlepszych zawodników. Skuszą ich do tego dodatkowo
wysokie
nagrody pieniężne w gotówce, pula ich wyniesie ponad 10 000 $, jak również
konsole X-Box 360, czy najnowsze zegarki G-Shock.
[...]
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę atrakcje nie będą kończyć się tylko na
sportach extremalnych. Na specjalnie utworzonej scenie nad Wisłą koncertować
będzie odkrycie hiszpańskiej sceny młodzieżowej - Mala Rodriguez, czy
legendy
polskiej sceny: Tede i Abradab.

Ktoś ma ochotę się wybrać? Postaram się zapewnić akredytacje - tylko potrzebuje szybko informacji;)

pszczola23
27-06-2008, 10:27
Yenox a jak wyglądasz z akredytacjami na Wrocław 2012 ?? Wu Tang, Shaggy, Talib Kweli i te sprawy ;) ??

Yenox
27-06-2008, 10:35
Jak sie ktoś zdecyduje na 100%, że chciałby to mogę ruszyć coś w tej sprawie - do 8 lipca trzeba przesłać im wniosek o wydanie akredytacji.

Hamtaro
07-03-2009, 21:11
ma ktos mozliwosci jakies na zalatwienie akredytacji na The Subways w Poznaniu 5 kwietnia, klub eskulap?

Tomek_P
08-03-2009, 11:59
Napisz do Piotrka z eskulapu. Z tego co wiem to kiedyś zgadzał się na tego typu działania w zamian za darmowe zdjęcia, ale wymagał próbek czy sobie poradzisz. Dawno temu to było, jak jest teraz nie wiem :| pisz do niego na piotr@eskulap.art.pl

zawsze możesz kupić bilet i wejść normalnie z aparatem :-D

Hamtaro
08-03-2009, 13:07
ok, dzieki za info. na pewno napsze:)

robgr85
08-03-2009, 13:11
Jakby było jakieś zlecenie na fotografię koncertową w trójmieście to dajcie znać, nie mam jak na razie żadnego doświadczenia na tym polu, ale chętnie bym spróbował swoich sił.

Pozdrawiam,

Beerek
10-03-2009, 00:07
Jakby było jakieś zlecenie na fotografię koncertową w trójmieście to dajcie znać, nie mam jak na razie żadnego doświadczenia na tym polu, ale chętnie bym spróbował swoich sił.

Pozdrawiam,

Ja z podobną prośbą. Choć nie jestem nałogowym fotografem, to z koncertów wracam zwykle z zapełnioną po brzegi 2-gigową kartą:-D A tu, u nas - w Tczewie - na nadmiar dobrych, rozrywkowych koncertów (i w ogóle ciekawych imprez kulturalnych) narzekać raczej nie można. Owszem, czasem trafi się fajny koncert...

http://tczew.portalpomorza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=246&Itemid=34

...a czasem nawet....:-D

http://tczew.portalpomorza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=458&Itemid=34

(wszystkie fotki: 400D + 70-200 f/4 L / 2.8 IS)

Dlatego jeśli macie jakieś zlecenie na Trójmiasto - dajcie znać.