PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria zdjec na dvd - co lepszego od Ulead'a ?



miszka
25-04-2005, 20:45
Witajcie,

Uzywam ulead picture show. Jako czlowiek, ktory czesto uzywa PSa brakuje mi
wiekszej ingerensji w prezenracje i nie ukrywam, interface ulead'a jest maxxx
wolny.
Szukam czegos pomiedzy ulead'em a zaawansowanym narzedzien do masteringu, taki
kreator z bardzo zaawansowanymi mozliwosciami.

Co mozecie polecic ?

Z gory dziekuje,
Mikolaj

satriani
26-04-2005, 12:09
Zdecydowanie polecam ulead dvd workshop program do authoringu płyty DVD. Prezentację w formie pliku avi możesz przygotować wcześniej a w workshopie zrobic już prawdziwy authorning. Wersja 2 działa tylko pod windowsa xp i 2000.

miszka
26-04-2005, 12:31
Zdecydowanie polecam ulead dvd workshop program do authoringu płyty DVD. Prezentację w formie pliku avi możesz przygotować wcześniej a w workshopie zrobic już prawdziwy authorning. Wersja 2 działa tylko pod windowsa xp i 2000.

Noo oki, ale mnie nie chodzi o movie.... tylko still image ;)

Kumpel mi polecil iPhoto z Appla, super sa templaty, ale niestety.... pod jabluszko.

Chyba workszop to nie narzedzie dla mnie...

M.

satriani
26-04-2005, 13:05
Co znaczy still? Chcesz naciskać przycisk next i przesuwac zdjęcie do następnego? W ramach galerii dostępnych z menu?

miszka
27-04-2005, 09:42
Co znaczy still? Chcesz naciskać przycisk next i przesuwac zdjęcie do następnego? W ramach galerii dostępnych z menu?

Still czyli foto.

Nie chodzi mi o narzedzie do masteringu, ale o caly pakiet, ktory w miare prosto (tak jak ulead) zrobi mi galerie.

W uleadzie fotki sie ruszaja, powiekaszja i takie tam bajery, ludzie bardzo pozytywnie na to reaguja, bo mimo statycznych fotek, cos sie rusza i dzieje ;)

Mikolaj