PDA

Zobacz pełną wersję : Miałem sen - czy ktoś może wyjaśnić ??



kucza21
10-01-2008, 16:00
Miałem dzisiaj sen, że przy wymianie obiektywu z kita na mój nowy lens i w czasie wymiany pękło mi szkło... Rano wstałem bardzo zmartwiony.. Czy nie wiecie co taki sen może oznaczać, albo od czego się biorą ... A może macie podobne sny??

Marcin K
10-01-2008, 16:04
Miałem dzisiaj sen, że przy wymianie obiektywu z kita na mój nowy lens i w czasie wymiany pękło mi szkło... Rano wstałem bardzo zmartwiony.. Czy nie wiecie co taki sen może oznaczać, albo od czego się biorą ... A może macie podobne sny??



Ten sen oznacza nieszczęście.

Jego interpretacja jest następująca:

"Przez siedem najbliższych lat nie zrobisz zdjęcia, z którego będziesz zadowolony."

Jakoś musisz z tym żyć… :)

MacGyver
10-01-2008, 16:43
A może nie będzie tak źle:
http://pl.wikipedia.org/wiki/I_Have_a_Dream
Sławny zostaniesz :mrgreen:

Avadra_K
10-01-2008, 16:44
A może nie będzie tak źle:
http://pl.wikipedia.org/wiki/I_Have_a_Dream
Sławny zostaniesz :mrgreen:

TAK :razz: a niedługo po tym martwy - ale żeś mu wywróżył :mrgreen:

MacGyver
10-01-2008, 16:46
TAK :razz: a niedługo po tym martwy - ale żeś mu wywróżył :mrgreen:
No ba, cena sławy. Wielcy ludzie rzadko dożywają sędziwego wieku.

kucza21
10-01-2008, 16:55
"Przez siedem najbliższych lat nie zrobisz zdjęcia, z którego będziesz zadowolony." To może na te 7 lat sprzedać cały osprzęt??

Bahrd
10-01-2008, 16:59
"Profesjonalne" wyjaśnienie:

Szklanka - rozbić ją - strapienie - z wodą - zdrowie - pękniętą - przez oszustwo poniesiesz stratę - pusta - rozczarowanie - darować ją - utrata przyjaciela
Szkło - szlifować - oddajesz się spekulacji - krajać - rychłe małżeństwo

Ze strony Nowoczesna (sic!) Kobieta ;)

SebaWolf
10-01-2008, 17:11
a mi w ubiegłym tygodniu przyśniło się 7D, czytanie tego forum pozostawia jakiś ślad w psychice :D

januszP.
10-01-2008, 17:16
Myslę, ze jedynym ratunkiem jest:
wymiana lustrzanki na kompakt. Tam się nie wymienia Lens-ów. A więc oszukasz złe moce ze snu!

franker
10-01-2008, 17:22
O losie... jaki ja dzisiaj porąbany sen miałem...
Śniło mi się, że jakaś czarna postać(najprawdopodobniej EMO- dokładnie nie pamiętam) porwało mi cały sprzęt i bylem taki smutny, że nie będę miał czym robić zdjęć, a co najgorsze dostawałem różne filmiki od "porywacza", 1 pamiętam- moja 17-40(której nie mam, ale chyba kupie) została podłączona do jakiejś dziwnej maszyny- dosyć małej z takim ekranikiem i było napisane w "17-40: banned". Rano tak tylko dla pewności zajrzałem do mojego Tamraca:)

comatus
10-01-2008, 17:24
Myslę, ze jedynym ratunkiem jest:
wymiana lustrzanki na kompakt. Tam się nie wymienia Lens-ów. A więc oszukasz złe moce ze snu!

Oglądałeś "Oszukać przeznaczenie"? Z tymi mocami to wcale nie tak łatwo wygrać ;)
Dla mnie najprostszym wyjściem byłoby nie przejmować się :lol:

robgr85
10-01-2008, 18:00
No ba, cena sławy. Wielcy ludzie rzadko dożywają sędziwego wieku.

czyżbyś źle wróżył gracjanowi ;)?? [jakoś nie mogłem się opanować :p ]

Do autora: naucz się lucid dreaming to takich głupich snów mieć nie będziesz... chyba że zachce Ci się takiego :P

kucza21
10-01-2008, 21:39
Do autora: naucz się lucid dreaming to takich głupich snów mieć nie będziesz... chyba że zachce Ci się takiego :P Wolałbym się nauczyć fotografować :D

ewg
10-01-2008, 22:04
Proponuję administracyjną zmianę podpisu: "Coś już napisał" na: "Już mu się śni".

kucza21
10-01-2008, 23:24
Proponuję administracyjną zmianę podpisu: "Coś już napisał" na: "Już mu się śni".
Nie no sorry panowie, ale mam dość poważną chorobą już tydzień w domu siedzę jem tylko owoce, aparatu nie tykam w ogóle.

robgr85
12-01-2008, 23:36
Nie no sorry panowie, ale mam dość poważną chorobą już tydzień w domu siedzę jem tylko owoce, aparatu nie tykam w ogóle.

nie no stary... zjedz aparat... na samych owocach długo nie pociągniesz...

kris75
13-01-2008, 00:05
a mi sie snilo ostatnio ze moj swietej pamieci dziadek zostawil po sobie aparat - patrze ja ci i oczom nie wierze a to canon z gripem, wiec to jakis byl z tych modeli profesjonalnych . Problem w tym ze liczna mial dziadek rodzine no i szans na ten aparat nie bylo :( w kazdym razie koszmarny sen

Hazer
13-01-2008, 02:00
Sprawa jest prosta - ponieważ sny z reguły odsłaniają przyszłość odwrotną, więc ten obiektyw będzie nie do zaj... , znaczy się nie do zniszczenia.

Hellfire
15-01-2008, 01:06
Mam kumpla, który o fotografowaniu wie tylko tyle ile sam mu powiedziałem. Mówił, że ostatnio mu się śniło, że był snajperem (takim od zabijania) i wlazł na jakiś dach, a do dyspozycji miał: EOS 100D (dwa modele starszy niż 300D :D), 300D i całkowicie białego 1D Mk III :D Nie wiem jak jego chory umysł wymyślił coś takiego. A z innej beczki, ostatnio znajomy z redakcji przy piwie opowiadał jak po oglądnięciu programu o tapirach śniło mu się, że jeździł z taczką po centrum Chorzowa i woził w niej tapira właśnie. Ludzie podchodzili i pytali czy prawdziwy i, że bardzo ładny itd. Koleś ma prawie 50 lat :D

Tomasz Golinski
15-01-2008, 02:39
Pan z plusa Ci się nie śni?

MacGyver
15-01-2008, 03:21
Pan z plusa Ci się nie śni?
Czasowstrzymywacz ? :-D

ewg
15-01-2008, 13:01
Mam kumpla, który o fotografowaniu wie tylko tyle ile sam mu powiedziałem. Mówił, że ostatnio mu się śniło, że był snajperem (takim od zabijania) i wlazł na jakiś dach, a do dyspozycji miał: EOS 100D (dwa modele starszy niż 300D :D), 300D i całkowicie białego 1D Mk III :D Nie wiem jak jego chory umysł wymyślił coś takiego.

Ale to jest genialny sen! :-D Mnie trochę życia zeszło zanim do tego doszedłem. Już dawno jako człek nieobojętny politycznie chciałem zostać snajperem. :evil: (Ileżby to spraw wyprostowało w kraju...) Jak zająłem się fotografią to skojarzyłem, że to można też robić migawką aparatu! (Bo pozostać nieschwytanym snajperem (takim do zabijania) to raczej chyba trudno - wiec i bez sensu.) Wreszcie zobaczyłem na BBC jak pracują paparazzi i mi się odwidziało tego wszystkiego... czyli się obudziłem. :mrgreen:

Kreon
18-01-2008, 11:27
Miałem dzisiaj sen, że przy wymianie obiektywu z kita na mój nowy lens i w czasie wymiany pękło mi szkło... Rano wstałem bardzo zmartwiony.. Czy nie wiecie co taki sen może oznaczać, albo od czego się biorą ... A może macie podobne sny??

Interpretacja:
Niestety bedziesz mial brak weny tworczej...

I wyglada na to, ze mnie tez sie to snilo :]

kucza21
18-01-2008, 13:46
Jeśli nie chcesz pić i palić "melisy", jak również spożywać dań z grzybów to poczytaj sobie ten wątek. Hah Kreon To racja !! .. Patrząc na mój drugi temat w tym forum to by się nam zgadzało :D ... Mało tego ja mam w każdy dzień sny... Ale, żeby teraz kolejne dwa dni pod rząd związane z fotografią:D Tak krótko... Wczorajszy sen sprzedałem dwa zdjęcie za dwa złote ( czytałem dużo o stockach :D ) i po 5 godzinach wyjeźdzając do centrum zobaczyłem dwa bilbordy właśnie z moimi zdjęciami... Dzisiaj :D Dresy mi chciały aparat wyjumać:D hehe i zaraz po tym drugi sen miałem, że miałem piękny widok i się złościłem, że nie wziąłem aparatu :D .. To zaczyna być co raz bardziej podejrzane hahaha . Jak ja uwielbiam spać:D