PDA

Zobacz pełną wersję : capture one a nowe body



bebesky
09-01-2008, 10:24
mam trudność z odnalezieniem na stronie C1, choć może tego nie być :)

Mam C1 3.7.6, które nie widzi rawów z 40d. czy istnieje jakiś upgrade obsługiwanych modeli czy jedyną możliwością jest zakup nowej wersji programu?

może ktoś zna odpowiedź?

Wiesiek_KR
09-01-2008, 10:36
mam trudność z odnalezieniem na stronie C1, choć może tego nie być :)

Mam C1 3.7.6, które nie widzi rawów z 40d. czy istnieje jakiś upgrade obsługiwanych modeli czy jedyną możliwością jest zakup nowej wersji programu?

może ktoś zna odpowiedź?

mam C1v4 i widzi raw z 40D, natomiast z doświadczenia wiem że nawet 3.7.7 nie widzi, więc pozostaje tylko wersja 4:(

miklo
09-01-2008, 12:00
Jeśli masz legalną wersję 3.x, to zapewne masz jeden upgrade za free - a więc do wersji 4.0.

bebesky
09-01-2008, 12:35
wszystko legalnie :)
tyle tylko że chciałem zainstalować od razu C1v4 ale nie da się bez jakiegoś frameworka 3.0 któego nie da się zainstalować bez dostepu do sieci (przynajmniej ja nie umiem) bez tego microsoftowego badziewia nie da się zainstalować C1 v 4. Ot i ****. W domu nie mam internetu i nie będę go zakładał tylko po to żeby zainstalować jeden program, który i tak zainstalowałem raczej z ciekawości bo albo używam DPP albo PSa

miklo
09-01-2008, 13:25
To ściągnij sobie co trzeba w pracy, wypal płytę i wio :-)

bebesky
09-01-2008, 14:19
To ściągnij sobie co trzeba w pracy, wypal płytę i wio :-)

wiśta wio - łatwo powiedzieć

żeby badziwie framework3.0 się zainstalowało - łączy się toto gó.... z internetem jeżeli się nie połączy nie chce się zainstalować a jak nie ma tego g... (framework 2.0 nie wystarczy - taki akurat mam zainstalowany) nie chce się zainstalować C1v4. Mam wszystko ściągnięte.
Spróbuję jeszcze zainstalować to g... jako upgrade do poprzedniej wersji ale wątpię w efekty. Całe szczęscie że C1 mam z sandiska :) bo jakbym musiał za to zapłacić więcej to bym się zdenerwował i to bardzo.

Ciepły
09-01-2008, 14:55
Jest wersja instalacyjna framework 3.0 bez dostępu do internetu, też miałem taki problem ale okazało się że w pracy jest instalka i problem sie rozwiązał.

Wiesiek_KR
09-01-2008, 14:59
wiśta wio - łatwo powiedzieć

żeby badziwie framework3.0 się zainstalowało - łączy się toto gó.... z internetem jeżeli się nie połączy nie chce się zainstalować a jak nie ma tego g... (framework 2.0 nie wystarczy - taki akurat mam zainstalowany) nie chce się zainstalować C1v4. Mam wszystko ściągnięte.
Spróbuję jeszcze zainstalować to g... jako upgrade do poprzedniej wersji ale wątpię w efekty. Całe szczęscie że C1 mam z sandiska :) bo jakbym musiał za to zapłacić więcej to bym się zdenerwował i to bardzo.

Jeżeli myslisz że to gó.... nic nie jest warte i nie zamierzasz go używać to może odstąpisz mi numer aktywacyjny przez wiadomość prv a jak będziesz w Krakowie to rozliczymy dużym piwem i wspólnym foceniem na mieście:mrgreen:

bebesky
09-01-2008, 15:02
zanczy g... to miałem na myśli frameworka 3.0 :)

Wiesiek_KR
09-01-2008, 15:16
zanczy g... to miałem na myśli frameworka 3.0 :)

:-P tak czy inaczej zapraszam na pifffffko( ajuż myślałem że poradziłem sobie z aktywacją):mrgreen:

bebesky
09-01-2008, 15:25
:-P tak czy inaczej zapraszam na pifffffko( ajuż myślałem że poradziłem sobie z aktywacją):mrgreen:
jak tylko będę w krakowie to na pewno dam znać :)

justsomejoe
18-01-2008, 15:57
To ściągnij sobie co trzeba w pracy, wypal płytę i wio :-)

Bez dostępu do netu nie aktywujesz Capture One 4.0