PDA

Zobacz pełną wersję : Osłonka do Canona PowerShot A620



izunieczkaa
03-01-2008, 16:07
witam. ;> chciałabym Was zapytać, czy wiecie gdzie można kupić osłonkę do obiektywu do Canona A620.. Niestety w Sylwestra mialam odsłonięty obiektyw i uderzyłam nim w schody, zdjęcia wychodzą, aczkolwiek osłonka się popsuła [ta która była razem z obiektywem] i trzeba było zdjąć to 'kółeczko' z Zoom Lens.. etc.. no i właśnie nie wiem co zrobić, zaniosłam do serwisu, ale koleś mi powiedział żebym zawiozła do Wawy albo kupiła to na allegro.. Ale nigdzie nie mogę znaleźć.. Na 12.01 potrzebny mi aparata, ale mysle ze i tak juz nic z tego nie bedzie. Jednak 23 musze juz go miec. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.

RoboD
05-01-2008, 01:35
Kup na Allego :arrow: http://www.allegro.pl/search.php?string=a620+ochronny&category=8847&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0

barto78
12-01-2008, 07:39
Czy chodzi ci o te czarne "lopatki" ktore zamykaja sie i otwieraja przy wlaczeniu i otwieraniu aparatu?? Jesli tak to sie musisz upewnic czy masz sprezynki i inne elementy. Ale szczerze mowiac to nie wiem czy to gdzies dostaniesz... Kiedys mialem kilka ale nie wiem czy do tego modelu. Musialabys gdzies dorwac obiektyw z demobilu :) albo serwis Canona w Wawie. Zadzwon do nich moze ci wysla za oplata.