PDA

Zobacz pełną wersję : S5IS brak dźwięków. gdzie serwis Canona we Wrocławiu?



markosyl
01-01-2008, 15:13
Czy miał ktoś podobny problem??? mój aparat od wczoraj nie wydaje żadnych dźwieków :-? mikrofon działa :-) ale co z tego jak podczas odtwarzania filmiku nie ma głosu :-( zresztą nie ma wogóle dźwięków nawet gdy nastawione są wszystkie dostepne na full :-( co to może być??? No i przy okazji ??? gdzie we Wrocławiu serwis CANONA??????? (na szczęscie jest na gwarancji )
Z góry dzięki za odpowiedź :-)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
przecież adresy sa przy karcie gwarancyjnej :-)
ale czemu nie ma dźwięków ????

QBUŚ
01-01-2008, 22:30
spr. czy w opcjach nie jest ustawiony tryb cichy (czy jakoś tak), a co do braku dzwieku przy odtwarzaniu filmikow to strzalka do gory podglasza sie.

markosyl
02-01-2008, 12:06
spr. czy w opcjach nie jest ustawiony tryb cichy (czy jakoś tak), a co do braku dzwieku przy odtwarzaniu filmikow to strzalka do gory podglasza sie.


Tyle to ja też wiem :-)))) lecz nawet jak da się strzałką do góry to pokazuje przy odtwarzaniu filmu że jest ustawione najgłośniej a niestety nic nie słychać :-((( nawet jak przywrócę ustawienia fabryczne to tez nie dźwieków :-( żadnych ani przycisków, migawki, włączenia aparatu itp
Mikrofon działa bo jak nagram film i go wrzuce na komp to normalnie odtwarza z dźwiekiem :-) Już dzwoniłam do serwisu i zamówiłam na jutro kuriera który im dostarczy aparat :-)

MacGyver
02-01-2008, 12:26
No i przy okazji ??? gdzie we Wrocławiu serwis CANONA??????? (na szczęscie jest na gwarancji )

We Wrocławiu nie ma autoryzowanego serwisu sprzętu fotograficznego Canon.
Jedyny polski serwis w którym możesz dokonać naprawy gwarancyjnej mieści się w Warszawie na ul. Żytniej 15 (http://e-csi.pl/kontakt/).

markosyl
13-01-2008, 02:14
Niedawno przyszedł z "Żytniej" :-)))
"naprawa obwodu sterowania"
jak narazie wszystko oki :-)
oby czuł się dobrze :-P

kimi116
05-06-2008, 13:54
uaktualniam :)

Karolczak Jan al. Jaworowa 20, tel. 372 42 83
serwis przeniesiony,

nowy nr to 607 660 468

EDIT (MacGyver): aktualny adres:
ul.Przyjaźni 79 (osiedle bloki)
tel: 71 37242 83 (bez zmian)

Elajasz
14-11-2009, 15:28
To ja może odświeżę.
Czy ktoś może korzystał z tego serwisu: http://www.europaserwis.pl/

lajf_entusiast
26-11-2009, 14:17
Pierwsze słyszę o tym serwisie, ale widac, że oferują mega kompelksowa obsługę serwisową w wielu zakatkach anszgeo pięknego kraju.

A co do braku dźwięków w aparacie to szczerze współczuję, bo oglądanie filmików bez dźwięków nie jest sympatyczne.
Na szczeście z moim kompakcikiem wszystko jest ok :)