PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia przez internet - Rossmann czy Kodak



Nana
31-12-2007, 23:58
Witam
Mam dosyć dużo zdjęć a nie za bardzo jest mi po drodze aby ja dać do zrobienia . Są w necie programy firmowe Rossmanna i Kodaka oraz parę innych przez które można przesłać zdjęcia i za parę dni odebrać. Nie za bardzo się znam i prosiłabym kolegów o polecenie mi dobrego wykonawcę zdjęć i na co mam zwracać uwagę . Interesują mnie zdjęcia 10x15
Pozdrawiam Nana

Tomasz Urbanowicz
01-01-2008, 10:29
Z czystym sumieniem polecam naszego moda: Tomasz1972.
Ma naprawdę skalibrowanego laba i co najważniejsze ma o tym pojęcie :)

FOTODAREK
01-01-2008, 12:36
zapomnij o Rossmanie tam mają w nosie jak ostatecznie będą wyglądały Twoje zdjęcia

Nana
01-01-2008, 13:52
Witam
No to ci pech bo ja właśnie wczoraj około północy :D :D :D wysłałam do Rossmanna 70 zdjęć i za całość mam zapłacić 24,29gr (0,29gr za szt +3.99 za otwarcie sesji) odbiór w piątek. Mają specjalny program do przesyłania zdjęć , zobaczę jak wyjdą to wtedy zadecyduję co dalej .

PS Tomasz a jaki są namiary na naszego moda bo w profilu nic nie zanalazłam

Kalina
01-01-2008, 13:58
I jak masz docenic roznice, skoro nie bedziesz wiedzial, jak wyglada dobra odbitka?
I pozniej mam telefony od moich klientow, co sie skusili na takie promocje: "bo wiesz, my wywolalismy zdjecie w rossmanie/fotojokerze i one sa takie .. no inne sa jakies takie, niz te co ty nam dalas. I kolory maja inne i w ogole. A gdzie ty wywolywalas?"

Tomasz Urbanowicz
01-01-2008, 14:06
PS Tomasz a jaki są namiary na naszego moda bo w profilu nic nie zanalazłam
Napisz PW do Tomasza.

arturs
01-01-2008, 14:56
http://www.canon-board.info/member.php?u=1716

Bangi
29-07-2010, 09:43
Z Krakowa moge polcić http://www.diprint.pl/. Dotychczas zamawiałem z Rossman-a do albumu rodiznnego wydawało się OK, ale po odkryciu diprint już raczej tylko w nim będe zamawiał.

iREM
29-07-2010, 13:47
Witam
Mam dosyć dużo zdjęć a nie za bardzo jest mi po drodze aby ja dać do zrobienia . Są w necie programy firmowe Rossmanna i Kodaka oraz parę innych przez które można przesłać zdjęcia i za parę dni odebrać. Nie za bardzo się znam i prosiłabym kolegów o polecenie mi dobrego wykonawcę zdjęć i na co mam zwracać uwagę . Interesują mnie zdjęcia 10x15
Pozdrawiam Nana

Sprawdzałem opisywane tu i ówdzie laby. Wg aktualnego stanu wiedzy i doświadczenia - TYLKO VERTIS.PL
Duży wybór papieru i doskonale "trzymające się" kolory. Dla mnie nie ma innego wyboru.