PDA

Zobacz pełną wersję : Canon 400D - coś lata w środku !!!



sabuniek
30-12-2007, 13:53
Witam serdecznie, aparatów Canon miałem juz kilka, zaczynałem od A710 IS, potem był S3 IS (do kupienia tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=290558297) i wreszcznie nadszedł czas na lusterko. Wybór padł na 400D z obiektywem KIT. Aparat robi super zdjecia, wszystko działa jak należy tylko jedno mnie niepokoi, coś lata w środku, podczas potrząsania słychać jakby coś było luźne, aparat działa bez zarzutu więc jakoś sie tym specjalnie nie przejmuje, dodatkowo mój kolega który ma Nikona D80 ma to samo i kazał sie nie przejmować tylko cieszyć sie nabytkiem, ma racje czy oddać aparat do reklamacji, kupiony został w zeszły czwartek, dźwięk pochodzi z korpusu, obiektyw jest "cicho":)

Wats0n
30-12-2007, 13:57
Metalowe prowadnice od wbudowanej lampy.
Nie ma powodu do niepokoju.

arturs
30-12-2007, 14:02
Witamy, witamy..
No i dobrze że lata ;)
na początek proponuję zrobić taki test:
u góry strony jest takie coś gdzie pisze "szukaj", wciśnij trójkącik przy tym i wpisz np. "400d coś lata w środku" (ale odkrywcze ;) ) - i naciśnij szukaj..
Wyświetlą się całe DWA temety - w tym jeden ten w którym piszemy.. a drugi - jak przeczytasz to będziesz wiedzieć że to kulka która służy do tego że aparat wie czy jest pionowo (o tym też jest napisane w instrukcji)..- wszystkim tak stuka.
Czasem też prowadnice od lampy - tak samo nieszkodliwe

Pozdrawiam
Artur

MMM
30-12-2007, 14:32
Wiecie co... trzeba do forum dopisać jakiegoś plugina który wykrywa takie tematy i odsyła do wyszukiwarki bo już po tytule wiadomo o co chodzi :D

k4cper
30-12-2007, 14:48
na początek proponuję poszukać, bo na ten temat widziałem w ostatnim czasie już co najmniej 3 wątki.. a śmietnik sie na forum robi prawie taki jak na świecie.. ;p

mkwiek
30-12-2007, 14:58
następny nieuświadomiony :) może jakiś duży baner na stronie głównej z tym tematem damy?

piszczal
30-12-2007, 15:07
w instrukcji 40D już napisali że coś lata w środku ;-P