PDA

Zobacz pełną wersję : 30 milionów EOSów



aqua
22-12-2007, 08:14
Firma Canon poinformowała o wyprodukowaniu 30 milionowej lustrzanki systemu EOS (Electro Optical System), z tego ponad 10 milionów to modele cyfrowe. Firma Canon miała dużo okazji do świętowania w tym roku. W 2007 roku firma Canon odchodziła 70 rocznicę powstania firmy oraz 20 rocznicę powstania systemu EOS.

http://swiatobrazu.pl/index.php?s=14963&ac=190

terminator
22-12-2007, 08:27
Niech kończą świętowanie i niech się biorą do roboty.;-)

akustyk
22-12-2007, 12:26
Firma Canon miała dużo okazji do świętowania w tym roku.

a do nich chyba dalej nie dociera, ze ludzie sa wk... na 1D mkIII i ze Nikon wypuscil D3. jesli juz, to w tym roku Canon dostal nieco po tylku.

niemniej, z podniesionym czolem, na czele pochodu czolgow i rakiet balistycznych, spiewajmy calemu narodowi: busiegda budie Tawariszcz Chruszcziow :)

trampek
22-12-2007, 14:12
Firma Canon poinformowała o wyprodukowaniu 30 milionowej lustrzanki systemu EOS (Electro Optical System)

Z czego jakies 7mln przeszlo przez Zytnia:)

Krzysztof Bieliński
22-12-2007, 14:21
a do nich chyba dalej nie dociera, ze ludzie sa wk... na 1D mkIII i ze Nikon wypuscil D3. jesli juz, to w tym roku Canon dostal nieco po tylku.

niemniej, z podniesionym czolem, na czele pochodu czolgow i rakiet balistycznych, spiewajmy calemu narodowi: busiegda budie Tawariszcz Chruszcziow :)

nie canon dostal po tyłku, tylko użytkownicy canona. :( chociaż czy tak bardzo po tyłku? Ja tam nie płaczę. :)

ArturBonoVox
22-12-2007, 14:35
Z tej okazji wypuscili fajna, mala zabawke. Miniatura Eos 1 z najwiekszym telezoomem. Swietny eksponacik widzialem tylko raz w jednym z tutejszych sklepow. Sladu juz, niestety, po nim nie ma.

akustyk
22-12-2007, 15:11
nie canon dostal po tyłku, tylko użytkownicy canona. :( chociaż czy tak bardzo po tyłku? Ja tam nie płaczę. :)

mysle, ze jednak w konsekwencji tez Canon, bo ucierpial "imidż" najlepszego producenta sprzetu reporterskiego. a juz na pewno reputacja jako firmy, ktora zawsze wypuszcza sprzet prawidlowo dzialajacy od razu i bez ukrytych niespodzianek.

czy uzytkownicy ucierpieli? moze nie. moze po takim sygnale ostrzegawczym milosciwie nam panujacy zejda z piedestalu i sie troche bardziej przyloza. bo skoro sami wygryzli Nikona z rynku pro, to pewnie sa swiadomi, ze nie mozna z nadmierna pewnoscia siebie olewac walki o klienta i przekonywac go, ze zaba jest krokodylem :)

yggdrassill
22-12-2007, 15:35
ja tam czuje sie zadowolony mam niezle stalki 50, 85, 135, 300 do tego niezly zoomik, wkrotce beda 35 i 100 to wszystko na przyjemnym FF lub niezlym APS-ie, zebym tylko mial wiecej czasu na zdjecia to byloby jeszcze fajniej ;)