PDA

Zobacz pełną wersję : ebay.pl juz działa



hazan
21-04-2005, 22:52
www.ebay.pl - nareszcie :) - teraz allegro bedzie miało konkurencje :mrgreen

gonzo44
21-04-2005, 23:05
nie wiem czy sie cieszyc, czy smucic. Jezeli zdobedzie duza popularnosc to trzeba bedzie szukac na ebay i na allegro, a to na pewno nie bedzie wygodne. Akurat jezeli chodzi o aukcje internetowe, to chyba jestem za monopolem i jak na razie allegro dobrze sie w tej roli spisywal.

SpydeRR
21-04-2005, 23:08
Jak na razie kategorie foto bardzo kiepskie...
Mowiac delikatnie ciezko bedzie cokolwiek znalezc..
Chyba ze wraz ze wzrostem popularnosci pododaja inne kategorie...
Tak czy inaczej wole allegro... jest duzo bardziej przejrzyste...
:(

Tomasz Golinski
21-04-2005, 23:09
gonzo, prowizje spadną, więc będzie można kupić taniej :D

hazan
21-04-2005, 23:26
gonzo, prowizje spadną, więc będzie można kupić taniej :D

Otoz to - no i moze allegro sie ruszy i usprawni swoj portal i sposob sprzedazy - wprowadzi paypal ktore tez ma niedlugo sie w polsce pokazac.

Ciekawy jestem jak bedzie wygladala sprawa zakupy przez ebay.pl sprzetu z innych krajow - widzialem ze dziala przeliczanie na pln ale jak bedzie tego nie wiem ?

Cychol
22-04-2005, 00:16
Ważne że działają konta z innych eBay'ów :) i nie trzeba się rejestrować :lol:

Vitez
22-04-2005, 02:54
Ciekawe czy wlasnie dlatego allegro.pl ma przerwe techniczna a aukcje konczace sie w tym czasie (0:30 - 3:30 chyba) sa przedluzane o 24 godz... Moze jednak merge?

KuchateK
22-04-2005, 05:14
Ciekawe czy wlasnie dlatego allegro.pl ma przerwe techniczna a aukcje konczace sie w tym czasie (0:30 - 3:30 chyba) sa przedluzane o 24 godz... Moze jednak merge?

Kupili Allegro? No nieee :mrgreen: Chociaz e-bay to biedny nie jest... moga to zrobic.

KuchateK
22-04-2005, 05:17
Ciekawy jestem jak bedzie wygladala sprawa zakupy przez ebay.pl sprzetu z innych krajow - widzialem ze dziala przeliczanie na pln ale jak bedzie tego nie wiem ?

Jak Ci sprzedawca wysle to normalnie jak do tej pory np. zakupy w usa z aukcji .uk. To od sprzedawcy zalezy gdzie wysyla i z kim chce handlowac a e-bay jest niezalezny od lokalizacji. Jedynie co to celnicy sie moga przywalic w niektorych sytuacjach i wiadomo ile doliczaja... ale to juz nie jest zalezne od e-bay'a.

czajna
22-04-2005, 10:10
Jedyne co mnie dziwi to że nie dali linków z ebay.com, ebay.de do naszego polskiego... a do innych krajów są... czyżby jeszcze nie zdąrzyli ??!!

Pszczola
22-04-2005, 10:16
Dziala jakby nie dzialal. Wszystko strasznie sie na www ślimaczy.

DoMiNiQuE
22-04-2005, 10:24
moze ktos chce kupic test (http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5970990658) ? :lol:

P.S
widze pewne braki w kategoriach, np. nie ma instrumentow muzycznych :roll:

kavoo
22-04-2005, 13:10
Dostalem maila wlasnie:



W imieniu zespołu eBay Polska, mamy zaszczyt poinformować o naszym nowym lokalnym serwisie www.ebay.pl. Strona adresowana jest do polskich kupujących i sprzedających, by ułatwić im nawiązywanie kontaktów oraz umożliwić lokalny handel.
Aby lepiej służyć polskiej społeczności internetowej strona jest w języku polskim. Na witrynie eBay Polska możesz używać Twojej dotychczasowej nazwy użytkownika eBay (User ID) jak i Twojego dotychczasowego hasła - będziesz mógł się cieszyć członkostwem w stale rosnącym globalnym rynku eBay.


Wystawianie przedmiotów na witrynie eBay.pl jest całkowicie darmowe

Zerowa opłata za standardowe wystawienie przedmiotu
Zerowa prowizja od ceny końcowej wystawionego przedmiotu
Zerowa opłata za używanie opcji dodatkowych (feature fee)

Ważne: Opłaty za przedmioty wystawione na innych międzynarodowych stronach eBay obowiązują nadal. Wszystkie przedmioty wystawione na witrynie eBay.pl będą widoczne tylko dla odwiedzających witrynę eBay.pl. Jeżeli w dalszym ciągu chcesz sprzedawać w innych krajach, wystawiaj przedmioty na www.ebay.com lub na innych stronach eBay, wybierając opcje „ship worldwide”.
Niezależnie czy jesteś kupującym czy sprzedającym odwiedź witrynę www.ebay.pl. Mamy nadzieje ze na nowej stronie znajdziesz cos dla siebie i życzymy Ci dalszych sukcesów w sprzedawaniu i kupowaniu na eBay'u.


eBay

muflon
22-04-2005, 13:36
Zerowa opłata za standardowe wystawienie przedmiotu
Zerowa prowizja od ceny końcowej wystawionego przedmiotu
Zerowa opłata za używanie opcji dodatkowych (feature fee)
Aha, aha.. do czasu ;-)

KuchateK
22-04-2005, 16:43
Aha, aha.. do czasu ;-)
To zbyt piekne zeby moglo zostac na dluzej :D


Dziala jakby nie dzialal. Wszystko strasznie sie na www ślimaczy.
E-bay zawsze sie slimaczyl. W operze na pasku po 500k potrafi wywalic. Strony sa mocno nieoptymalne i do Polski maja jakies biedne lacza...

kavoo
22-04-2005, 19:01
Dzisas co za porazka :|
Nie uzywalem konta na ebay.com dobry rok. Dzisiaj chcialem sie zalogowac na nie w ebay.pl - nie ma szans, serwer przeciazony ze sie nawet sajt nie otwiera. A na ebay.com zonk - zle haslo :?
No wiec klik na "Forgot your password", wypelnilem to co trzeba, dostalem info ze haslo polecialo na @... i zima... ani wjazdu na serwis, ani maila z haslem na skrzynce :?

No wiec rejestruje nowe konto na ebay.pl. Wszystko cacy - formularz wypelnilem, pojawila sie informacja ze na @ otrzymam link do zakonczenia rejestracji... i znowu qrrrr*** zima... jak maila nie bylo tak nie ma, juz pol godziny czekam.

Jeszcze troche i zabraknie mi inwencji przy nastepnych rejestracjach kolejnych nickow :lol:

KuchateK
22-04-2005, 19:04
Poczekaj... oni tak maja... I uwazaj na maile .onet.pl (nie tylko).
Potrafi na sporo listow zaaplikowac ladnie filtry antyspamowe :D Poszukaj w folderze spam :D

kavoo
22-04-2005, 19:07
Nie uzywam darmowych skrzynek - jedno konto mam u kumpla (komercyjny serwer), drugie to neostrada.

KuchateK
22-04-2005, 19:12
E-bay sie czesto na antyspamy lapie. Jest tam cala tona slow kluczowych w tych mailach niestety :/

No i czesto wcina listy... U mnie dochodza tylko na konto na onecie... Zmiany adresu daly efekt kompletnego braku korespondencji albo opoznienia po 20-30 godzin...

robson
22-04-2005, 19:16
A ja sie za cholere nie moge zarejestrowac :evil:
Wypelniam formularz, przechodze do nastepnej strony a tam komunikta, ze nie moga wykonac mojej prosby. I tak w kolko, od wczoraj. Kazde podejscie to niepowodzenie :rolleyes:

tpop
22-04-2005, 19:26
jak maila nie bylo tak nie ma, juz pol godziny czekam.
tez wlasnie czekam od 30 min na tego maila :? i tez na neostradzie.
Zarejestrowalem sie na ebay.com bo na .pl nie dalo rady, serwer zajety. Zajety bo pewnie Ty sie akurat rejestrowales :mrgreen:

McKane
22-04-2005, 19:35
Ja wlasnie sie zarejestrowalem bez zadnego problemu. Wprawdzie zwrocil mi blad serwera ale mail i tak przyszedl w dwoch kopiach nawet. Sprawdzcie poczte :)

kavoo
22-04-2005, 19:36
Sprawdzcie poczte :)
A jak myslisz... co robie od prawie godziny? :lol: :D

KuchateK
22-04-2005, 19:44
Trzeba bylo sie rejestrowac miesiac wczesniej :D Teraz jak sie dopadnie milion chetnych na raz to zapomnijcie o mailach i bezblednej rejestracji :mrgreen:

Pszczola
22-04-2005, 19:55
U mnie rejestracja powiodla sie za 10x

Vitez
22-04-2005, 21:37
A ja sie zastanawiam czemuw am tak spieszno?
Ja sobie spokojnie przeczekam ten owczy pęd do nowosci... jak juz zacznie porzadnie dzialac to sobie tam zajrze i sie zarejestruje.
Nie mam zadnej radochy z faktu "o ebay.pl juz dziala, musze sie tam zarejestrowac" :? - przez co tak wielu ciekawskich zapycha ten serwer...

kavoo
22-04-2005, 23:52
Trzeba bylo sie rejestrowac miesiac wczesniej :D Teraz jak sie dopadnie milion chetnych na raz to zapomnijcie o mailach i bezblednej rejestracji :mrgreen:
Kula w plot ;-) Tak, jak pisalem - ja mam konto na ebayu od 2 lat, tyle ze ponad rok z niego nie korzystalem i skleroza mi haslo ukradla ;-)

KuchateK
23-04-2005, 01:44
Nie wazne ;D System i serwer ten sam :D W piatek to czasami na swoje konto sie nie moge tutaj zalogowac co mi to w miare chodzi a nie mowiac o Polsce gdzie e-bay to sie polowie ludzi laduje i laduje...

Metus
24-01-2006, 22:19
i nadal e-bay.pl nie ma czym błysnąć.... sprzętu prawie nie ma....

asterix
24-01-2006, 22:21
bo wystartowali tak ze zniechecili wszystkich...

Metus
24-01-2006, 22:54
spoko ale wystartowali już prawie rok temu.. a rok to baaardzo długo!!

asterix
24-01-2006, 23:51
bo negatywne wrazenie pozostalo a weryfikacja sprzedawcy jest od niedawna no i na dodatek malo pewna..

Ebay.pl sux