PDA

Zobacz pełną wersję : [pablo77] - galeria Sabiny



pablo77
17-12-2007, 18:12
Witam Kolezanki i Kolegow Canonowiczow ;-)

Chcialbym zamiescic link do galerii przedstawiajacej wybrane fotki z ostatniej sesji jaka zrobilem ze znajoma modelka - Sabina.

Bede wdzieczny za konstruktywne uwagi i ewentualne podpowiedzi czy porady. Kiedys korzystalem w tym celu z onephoto ale niestety obecnie zabawa polega glownie na pozbawionej argumentow krytyce co do niczego cennego nie prowadzi.

http://www.altaria.pl/sabina-grudzien

Pozdrawiam
pablo77

strus_pedziwiatr
17-12-2007, 18:24
Witam Kolezanki i Kolegow Canonowiczow ;-)

Chcialbym zamiescic link do galerii przedstawiajacej wybrane fotki z ostatniej sesji jaka zrobilem ze znajoma modelka - Sabina.

Bede wdzieczny za konstruktywne uwagi i ewentualne podpowiedzi czy porady. Kiedys korzystalem w tym celu z onephoto ale niestety obecnie zabawa polega glownie na pozbawionej argumentow krytyce co do niczego cennego nie prowadzi.

http://www.altaria.pl/sabina-grudzien

Pozdrawiam
pablo77

Powiem tak, modelek - poza własną połowicą - praktycznie nie trawię. Nie lubię też takich portretów pokazujących kobietę w nie najlepszych dla niej ujęciach w sensie odbioru jej urody. Jeśli już, to szukałbym raczej fragmentów jej ciała z ciekawą grą świateł i cieni, a może w ogóle unikałbym prostych ujęć twarzy - niby każda kobieta jest piękna, ale raczej nie dla każdego odbiorcy...
Mnie te fotki nie przekonują, ale ja się praktycznie na portretach nie znam - tu wyrażam tylko moje pierwsze wrażenia z ich oglądania. Nie traktuj tego jako ocenę Twojego warsztatu, ja to tak po prostu odbieram. Może inni widzą to inaczej, więc na pewno coś na ten temat napiszą.

elmalier
18-12-2007, 11:54
jak dla mnie to fotki całkiem fajne, modelka na pewno ma duży potencjał który nie do końca wykorzystałeś z różnych przyczyn - kadry mogłyby by ciekawsze i światło na pewno lepsze.

poza tym nie jestem pewien ale ona się ciągle przebierała? nie lepiej zrobic sesję w jednym konkretnym wcześniej ustalonym stroju i jakoś wszystko zgrac niż rozprasza się ciągle tym żeby modelka inne ciuszki przebierała?