PDA

Zobacz pełną wersję : Torba LowePro



kucza21
12-12-2007, 02:19
Otóż chcę się zapytać czy ktoś z was używa którejś z SlingShoot 100AW,200AW lub 300 AW... Mam zamiar zakupić pierwszy raz torbę więc tak nie wiem.. Lustro, lampa, 2xstałki, Kit, 80-200L Grip ... Z tego co tak po zdjęciach patrzyłem to 100 AW troszeczku mi się mały wydaje... Może ktoś z was ma właśnie którąś z tych torb to mi rozjaśni sytuację

czumba
12-12-2007, 09:05
4 szkła, body, lampa ledwo wchodzi w 300AW.

Olszewski
12-12-2007, 09:11
Kiedyś na jakiejś imprezie rzuciła mi się w oko torba fotoreportera i jeśli mnie pamięć nie myli to wyglądała mniej więcej tak:

http://allegro.pl/item279323063_torba_lowepro_stealth_reporter_d550_ aw_fv_prezent.html

I w sumie sam kupiłem za 79zł jakąś torbę i dochodzę do wniosku, że to będzie kolejna torba jaką kupie, mieści w sobie 2 korpusy (rzadko nosze dwa, ale przydatne), 5-6 obiektywów (dla mnie rewelacja bo mam trzy obiektywy, no w zasadzie 4 bo KITa nie nosze), i laptop (niby zbędność ale już dwa razy zdarzało mi się brać go a to do sali, a to w plener - jak nie miałem Digimate III (mniej się rzuca w oczy).

Powiem Ci tak: kup raz a porządnie i nie żałuj, że jak kupisz nowy obiektyw to torba za mała :)


EDIT! http://allegro.pl/item282888198_torba_lowepro_stealth_reporter_d650_ aw_fv_prezent.html

To jest jeszcze większa torba, ale z kolei nie nosisz chyba mnóstwa L-ek ze sobą. Tamta pierwsza powinna Ci wystarczyć na bardzo długi czas.

kucza21
12-12-2007, 13:38
Rozumiesz jestem młody dbam o styl i o wygląd:) .. Więc taka " Młodzieżowa " Jak slingshoot mi się przyda... Poza tym nie rzuca się w oczy ma łatwy dostęp do body ... Torby są tak zrobione, żeby fotograf miał ich ze 3 w domu w zależności od potrzeb.. Ja potrzebuje do takiego przechadzania się po mieście. Więc stealth reporter póki co mi mniej podejdzie...

Czumba?? A 300 AW jest poręczna?? Wygodna??

Olszewski
13-12-2007, 18:29
No widzisz, po części sam sobie odpowiadasz :) Prawda jest taka, że rzeczywiście Lowepro rzuca się w oczy, zwłaszcza taka torba jaką ja Ci podsunąłem typowo reporterska. Ja z racji, że poszerzam warsztat mimo rok temu kupionej torby pewnie niedługo znów odczuje brak miejsca.

Dlatego robię tak jak ze statywem, kupuje raz a porządnie ;) Niezależnie od kwoty. Pochodź popatrz, która Ci pasuje pod kątem wyglądu i czy wszystko się do niej mieści.

bruckner
13-12-2007, 23:28
torby Crumplera nie rzucają się w oczy. a co do Stealth Reporter to mam D200 AW i polecam D300 AW. Bo w 200 to tak spoko na luzie wchodzi body z gripem, drugi obiektyw tele i lampa oraz akcesoria, a ja używam z 3 obiektywami lampą i akcesoriami i jest trochę ciasno przy jkiejś szybszej wymianie sprzętu...

pozdrawiam