PDA

Zobacz pełną wersję : 300D vs. ELFO QUANT



jim
10-04-2004, 00:08
Kto pyta nie bladzi .... wiec typowo lamerskie pytanie ... :roll:
Czy 300D jest w stanie wspolpracowac z systamem lamp studyjnych np ELFO QUANT ? :?: Jak to jest z wyzwalaniem blysku ? Na jakich zasadach to dziala :P ? Z gory dzieki za wyjasnienia ... Ps. Gdzie moge o tym poczytac ?

jim
10-04-2004, 00:13
zapomnialem dodac ze nie widze tu gniazda wyjsciowego lamp studyjnych ? mam racje ? cos sie da z tym zrobic :P ?

Vitez
10-04-2004, 18:29
cos sie da z tym zrobic :P ?

Kup 10D ;)

jim
10-04-2004, 18:47
... moze sie zamienisz :P , qrde lipa , nie zwrocilem uwagi przy zakupie tej kupy plastiku na dosc wazna rzecz :(( buu

Vitez
10-04-2004, 23:29
qrde lipa , nie zwrocilem uwagi przy zakupie tej kupy plastiku na dosc wazna rzecz :((

Jesli to (gniazdo PC-sync) dla ciebie rzeczywiscie wazna rzecz (masz studio i lampy) to powazny blad popelniles przy zakupie - trzeba brac sprzet stosownie do zapotrzebowan.

A teraz poszukaj w sklepach foto okstki na stopke lampy blyskowej z przejsciowka do lamp studyjnych, ewentualnie kostki do fotoceli, ewentualnie wyzwalacza radiowego i fotoceli radiowej do ktorej podlaczysz lampy. Wszystko troszke kosztowne :roll:

jim
11-04-2004, 20:31
Nie mam studia ani lamp ( jeszcze :P ) ale potrzebuje zrobic zdjecia produktow ( zarcia ) do menu barowego. Fotografowie zycza sobie okolo 500 zl od sztuki za sredni obrazek ;-) czyli jak sam kupilbym sprzet i popstrykal wyszloby taniej ;-) hyh a dotego mialbym male domowe studio ;-)

Lampa 550EX ma cos takiego "bezprzewodowa współpraca z EOSem-3 z nadajnikiem Speedlite Transmitter ST-E2" czy to moze mi pomoc w jakis sposob ?

Dzieks Vitez z gory za kolejne rady :) ....
Swiateczne pozdro ...