PDA

Zobacz pełną wersję : instrukcja obslugi do G9



kafer
30-11-2007, 11:29
Witam, jestem tu pierwszy raz wiec sie przedstawie, mam na imie Krzysiek i pstrykam 400D.
Natomiast moj przyszly tesc zakupil sobie G9 i bez instrukcji ani rusz, a jak mialbym mu wszystko tlumaczyc to chyba bym oszalal :) dlatego prosze o info gdzie moge znalezc taka instrukcje w jakims pdf? moze ktos ma i moglby mi podeslac?
pozdrawiam
k

Sempoo
30-11-2007, 23:30
Nota bene jest takowa dołączona do płyt z oprogramowaniem, razem z aparatem w firmowym pudełku.

kafer
01-12-2007, 23:59
Nota bene jest takowa dołączona do płyt z oprogramowaniem, razem z aparatem w firmowym pudełku.

Witam,
pozostaje mi Tobie podziekowac za zainteresowanie moim postem, bo owszem instrukcja jest, ale nie po polsku. Chyba, ze sugerujesz, ze aparat nie posiada oryginalnego opakowania bo jest np. kradziony? szkoda slow.

Jesli jednak ktos ma mozliwosc udostepnienia takiej instrukcji to prosze o pomoc. Swoja droga dziwi brak mozliwosci pobrania takich ze strony producenta.

Vitez
03-12-2007, 17:12
Witam,
pozostaje mi Tobie podziekowac za zainteresowanie moim postem, bo owszem instrukcja jest, ale nie po polsku. Chyba, ze sugerujesz, ze aparat nie posiada oryginalnego opakowania bo jest np. kradziony? szkoda slow.


Skoro instrukcja jest nie po polsku to niech się do sprzedawcy odezwie (chyba że nie kupował w Polsce) bo obowiązkiem sprzedawcy jest dostarczenie instrukcji w języku polskim jeśli zakupu dokonano na terenie Polski.
Kradziony nie, ale nie z dystrybucji Canon Polska jak widać tak...

kafer
03-12-2007, 18:27
Kradziony nie, ale nie z dystrybucji Canon Polska jak widać tak...

na szczescie kolega Sempoo obiecal wyslac instrukcje wiec problem jakby rozwiazany.

A aparat faktycznie spoza dystrybucji Canon Polska, przyjechal z zagranicy, sprzedawca('importer' ;) ) udostepnil instrukcje do wczesniejszego modelu, ale tesciowi to troche za malo, przypuszczam, ze podstawowa obsluga niczym sie nie rozni, ale uparl sie na manuala do G9.

kafer
03-12-2007, 22:38
dzieki uprzejmosci Sempoo mam juz instrukcje, dzieki wielkie :)

pepe32
05-12-2007, 11:28
Sempoo czy byłbyś tak dobry i mi wysłał bo kupiłem G9 w UK i nigdzie nie moge znalecs polskiej instrukcji :cry:

pepe32
07-12-2007, 14:06
wielkie dzięki

bordoman
10-12-2007, 20:16
Pepe 32
Teraz ja mam do ciebie prośbę o przesłanie instrukcji sam czekam na aparat ze Stanów więc chciałbym być już przygotowany na spotkanie z tym problemem. Z góry dziekuje.
Pozdrawiam

Sempoo
11-12-2007, 02:19
Hehe, co Wy tak wszyscy sprowadzacie G9 spoza Ojczyzny? Jak bardzo się Wam to opłaca? Ja dałem 1699,-

Vitez
11-12-2007, 13:29
Hehe, co Wy tak wszyscy sprowadzacie G9 spoza Ojczyzny? Jak bardzo się Wam to opłaca? Ja dałem 1699,-

A ze Stanów ok 1100zł z przesyłką. Tylko instrukcji i gwarancji brak. No i trzeba kombinować by ktoś przywiózł by dodatkowych kosztów nie było.

Sempoo
11-12-2007, 18:30
Najgorsze to ten brak gwarancji. A instrukcja... po co - jest intuicja :-P

adMiRau
11-12-2007, 20:34
Bez instrukcji to troche ciezko:) czlowiek sie cieszy ze taniej kupil a teraz wychodza braki, dlatego mam goraca prosbe do wlasciciela takowej instrukcji[pl] zeby podeslal mi na maila

z gory dzieki

aska
13-12-2007, 15:44
czesc. czy moge dostac forward ten instrukcji? wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka G9 z UK i chcialabym sie doksztalcic:) po polsku:)

bordoman
13-12-2007, 23:49
Na swieta przylatuje mój brat wiec aparacik zakupi przy okazji
A koszt to aparat-428 dol. plus obudowa podwodna-174dol.

boguslaw mejna
15-12-2007, 23:21
kochani mam na imię bogdan i obecnie jestem w UK,i mam ten sam problem z instrukcją więc proszę o pomoc,
a aparat G9 mozna kupic w UK przez sklep internetowy już za 266 funtów,Plus karta 2 GB za 13-15 funta.
:)

photographus
17-12-2007, 14:07
Witajcie!
Żeby raz na zawsze zakończyć męki poszukujących instrukcji do G9 - bardzo proszę:

instrukcja_G9_PL.rar (http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=05937724946499367862)

pozdrawiam

maryooshek
19-12-2007, 21:13
Witam,

Zamieszczam linki do oryginalego PDF-a (nie skan!) z manualem G9 (gdyby link w poprzednim watku przestal dzialac). Sadze, ze komus sie przyda.

Przygotowalem 2 wersje:

Do czytania na ekranie:
http://rapidshare.com/files/77499856/Canon_G9_manual_PL.pdf

Do druku dwustronnego:
http://rapidshare.com/files/77503965/Canon_G9_manual_PL_druk.pdf

Pozdrawiam,
M.

floyders
27-01-2008, 15:41
moge tez prosic o instrukcje ???

Tomasz1972
27-01-2008, 15:42
moge tez prosic o instrukcje ???
Przeciez masz w poście wyżej .

agastachyra
18-02-2008, 20:14
Witam,

Zamieszczam linki do oryginalego PDF-a (nie skan!) z manualem G9 (gdyby link w poprzednim watku przestal dzialac). Sadze, ze komus sie przyda.

Przygotowalem 2 wersje:

Do czytania na ekranie:
http://rapidshare.com/files/77499856/Canon_G9_manual_PL.pdf

Do druku dwustronnego:
http://rapidshare.com/files/77503965/Canon_G9_manual_PL_druk.pdf

Pozdrawiam,
M.

ale ja w ogóle nie rozumiem tej strony i nie wiem jak z niej cokolwiek ściągnąć aga
:-(
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a mógłbyś powiedzieć o co chodzi natej stronie i jak to ściągnąć, bo nie kumam o co tam chodzi z góry dziękuje
aaag

brzdyk
19-02-2008, 15:54
kafer;396685]Witam, jestem tu pierwszy raz wiec sie przedstawie, mam na imie Krzysiek i pstrykam 400D.
Natomiast moj przyszly tesc zakupil sobie G9 i bez instrukcji ani rusz, a jak mialbym mu wszystko tlumaczyc to chyba bym oszalal :) dlatego prosze o info gdzie moge znalezc taka instrukcje w jakims pdf? moze ktos ma i moglby mi podeslac?
pozdrawiam
k[/QUOTE]

hej Kafer. mam na imie Alicja. niedawno zakupilam G9 i prawde mowiac sama stram sie rozgryść ten aparat. tez szukam instrukci obslugi , jak tylko wpadnie w moje raczki to ci ja przesle.narazie tez szukam.
pozdrowienia Alicja

henslerp
19-02-2008, 16:50
Hehe, co Wy tak wszyscy sprowadzacie G9 spoza Ojczyzny? Jak bardzo się Wam to opłaca? Ja dałem 1699,-

Może się nie opłaca ale jak uż się jest samemu poza Ojczyzną to można taniej zakupić. Mnie przywiało do Szanghaju i tutaj w komplecie z kartą 2 GB, dodatkową baterią, futerałem i folią na wyświetlacz zapłaciłam 1118 zł. Ale jak inni w takim przypadku nie mam instrukcji po polsku. Czy też mogę się ładnie uśmiechnąc i poprosić o wysłanie jej do mnie :-D ? Pozdrawiam wszystkich w Ojczyźnie.

photographus
19-02-2008, 17:35
Kurde!
Czy wy wszyscy czytacie poprzednie posty???????????????::evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ileż razy można podawać linki do instrukcji w pdf????????????????:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Budzonko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A na marginesie to po co wam instrukcja? Jak zamierzacie ją zrozumieć i wykorzystać skoro nie potraficie jej ściągnąć mimo podanych namiarów, hę?

kitti
04-03-2008, 15:46
wydaje mi się że tego pliku z instrukcją nie ma już na serwerze...mógłby ktoś jeszcze raz mimo wszystko wysłać?

kali730
08-03-2008, 07:44
Jest i ma się dobrze :evil:

fotokor1
08-03-2008, 13:22
wejdź na podany link powyżej kliknij Free, zobaczysz czas upływający (np. obecnie 77 minut) on schodzi (rób sobie odświerz i zobaczysz że co jakiś czas czas się zmniejsza - jak zejdzie do zera wpisz hasło które jest podane w e właściwą ramkę przy haśle i już masz do ściągnięcia, korzystałam kilka razy z takiej strony raz udało mi się wklepać w czas 2 min a innym razem kilkadziesiąt ale dzieła
ps może nie fachowo to opisałam
ale można się połapać
pozdrawiam

krzysieks
24-03-2008, 20:58
Witam,
Czy mogłbyś mi Sempoo przesłać instrukcję do G9 ponieważ kupiłem ten aparacik używany i niestety nie posiadam jej :(
Pozdrawiam

krzysieks
05-04-2008, 02:18
Witam,
Pękła mi płyta z oprogramowaniem do Canon G9!!! Czy mozna gdzieś w sieci sciągnąć ten plik??? Jak nie to proszę o jakiś kontakt osoby z Wrocławia które posiadają takie oprogramowanie.
Pozdrawiam ;)

pscoua
07-08-2008, 12:11
Witam, czy moglbys mi tez wyslac instrukcje obslugi do canon G9 z gory dziekuje:)

AlfA_
07-11-2008, 00:35
Witam na CB po pierwsze :-]

Tak jak ktoś napisał wyżej instrukcja do pobrania w każdej chwili sama skorzystałam, dziękuję.

gwozdzt
07-11-2008, 09:35
Poprzednia strona "w pigułce":

Zamieszczam linki do oryginalego PDF-a
Do czytania na ekranie:
http://rapidshare.com/files/77499856/Canon_G9_manual_PL.pdf
Do druku dwustronnego:
http://rapidshare.com/files/77503965/Canon_G9_manual_PL_druk.pdf

ale ja w ogóle nie rozumiem tej strony i nie wiem jak z niej cokolwiek ściągnąć aga

dlatego prosze o info gdzie moge znalezc taka instrukcje w jakims pdf? moze ktos ma i moglby mi podeslac?


Czy też mogę się ładnie uśmiechnąc i poprosić o wysłanie jej do mnie

wydaje mi się że tego pliku z instrukcją nie ma już na serwerze...mógłby ktoś jeszcze raz mimo wszystko wysłać?

Czy mogłbyś mi Sprzesłać instrukcję do G9

Witam, czy moglbys mi tez wyslac instrukcje obslugi do canon G9 z gory dziekuje:)
Boże! widzisz to i nie grzmisz?!
normalnie ręce opadają...
(tak, wiem, nie podnosić... ale niekiedy nawet ja nie wytrzymuję)

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%C5%9Bci%C4%85ganie+rapidshare&lr=

http://shp.net.pl/modules.php?name=RapidShare

asia.hubert
13-12-2008, 13:45
Witam,ja kupiłam w Polsce aparat ale instrukcja nie obejmuje co niektórych elementów i funkcji...jeśli można poprosić o instrukcje byłabym wdzięczna...

pawel1812
04-02-2009, 19:54
Witam,
Pękła mi płyta z oprogramowaniem do Canon G9!!! Czy mozna gdzieś w sieci sciągnąć ten plik??? Jak nie to proszę o jakiś kontakt osoby z Wrocławia które posiadają takie oprogramowanie.
Pozdrawiam
Również się dołączam do prośby - czy wie ktoś może jakie oprogramowanie jest na tej płycie - kupiłem aparat używany na allegro i sprzedający nie dołączył płyty :( Samo info jakie programy tam powinny się znajdować już by znacznie ułatwiła szukanie...

rafal71
03-01-2010, 13:06
hej potrzebuje instrukcji do canona g9, wszystkie linki ktore tu sa i odnosza sie do inst canona g9 sa juz polikwidowane wiec jesli ktos ma.... z gory dzieki.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
wlasnie ...a druga strona medalu tych linkow ze sa one beznadziejne co to wogole jest!!!! nie lepiej bylo by poprostu wziac i przeslac na email:)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Kurde!
Czy wy wszyscy czytacie poprzednie posty???????????????::evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ileż razy można podawać linki do instrukcji w pdf????????????????:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Budzonko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A na marginesie to po co wam instrukcja? Jak zamierzacie ją zrozumieć i wykorzystać skoro nie potraficie jej ściągnąć mimo podanych namiarów, hę?

czytalem i powiem ci ze mozna sobie je wsadzic w wielkie D nic tam na tych linkach nie ma)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

wejdź na podany link powyżej kliknij Free, zobaczysz czas upływający (np. obecnie 77 minut) on schodzi (rób sobie odświerz i zobaczysz że co jakiś czas czas się zmniejsza - jak zejdzie do zera wpisz hasło które jest podane w e właściwą ramkę przy haśle i już masz do ściągnięcia, korzystałam kilka razy z takiej strony raz udało mi się wklepać w czas 2 min a innym razem kilkadziesiąt ale dzieła
ps może nie fachowo to opisałam
ale można się połapać
pozdrawiam[/QUO wchodzilem nie raz na podany twoj link i robilem tak jak piszesz ale nic tam nie ma takiego o jakich ty minutach mowisz mi wyskakuje error!!!! bosze zeby tyle czasu zalatwiac instrukcje to jakies jaja sa jakby nikt nie mogl jej przeslac na email masakra pozdro .
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
[QUOTE=kafer;397949]dzieki uprzejmosci Sempoo mam juz instrukcje, dzieki wielkie :)


hej moglbys mi przeslac instrukcje do g9??

VomitroN
04-01-2010, 09:04
Canon_G9_manual_PL_druk cz1.pdf (http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=362737)
Canon_G9_manual_PL_druk cz2.pdf (http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=362733)