PDA

Zobacz pełną wersję : plecak lowerpro czy FANCIER



darnok
25-11-2007, 12:26
Witam.
wkoncu dorobilem sie kilku dodatkow do 350D i w mojej torbie juz sie nie mieszcze wiec dojrzalem do decyzji zakupu plecaka
i teraz co wybrac??
chodzi mi o to by jeszcze laptop sie zmiescil.
i mam dwie propozycje:
http://www.allegro.pl/item269093443_plecak_lowepro_computrekker_aw_f_v_w ys_gr_prezent.html
lub
http://www.allegro.pl/item271095689_fancier_wb1626_profesjonalny_plecak_ fotograficzny.html

czy ktos uzytkowal ktorys z tych modeli? czy faktycznie oplaca sie doplacic ponad 100 pln do lowerpro ??
Bo w kolejnych planach jest zakup gripa, wiec kase trzeba zbierac, ale widzac po komentarzach chyba oryginal a nie zamiennik.

z gory dziekuje za podpowiedzi.

fyrste
25-11-2007, 12:38
zdecydowanie wolałbym dopłacić do LowePro... masz dożywotnią gwarancję, nieprzemakalny pokrowiec i pewność jakości...

janmar
25-11-2007, 12:53
Awaria plecaka czyli np.suwak który sie rozleci lub nie da otworzyc.Zalanie woda sprzetu itd.Lepiej nawet nie myslec jakie konsekwencje moze miec "oszczednosc" stu zlotych przy zakupie plecaka.Pozdrawiam:smile:

Scream
25-11-2007, 14:01
(...)przy zakupie plecaka.Pozdrawiam:smile:

lub torby :-)

Jeżeli w grę wchodzi różnica "tylko" 100 to nie ma sie co zastanawiać i brać lowepro.

fotna
25-11-2007, 22:31
Wyleczyłem sie z podróbek.
Rok temu kupiłem plecak EVG Z wyglądu identyczny jak lowepro mini trekker AW.
Wpierw puściły szwy następni porozdzierał sie materiał po pół roku kupiłem używany oryginał Lowepro i mimo że nosze cięższy sprzęt nic sie nie dziej.
Teraz będę kupował torbę i na pewno będzie to Lowepro abo inna sprawdzona firma.

darnok
27-11-2007, 19:01
no to wlansie odebralem smierdzacego nowoscia lowerpro ;)
pierwsze wrazenia to super jakosc i przemyslane rozlozenie kieszeni ogolnie super
tylko jeden maly problem otoz moj laptop jedynie na sile miesci sie w komorze na niego przeznaczonej :?
nie jest to jakis super wielgus ale zwykly Hp brakuje okolo 0,5 cm zeby bez problemu kieszen sie domykala ....
ale narazie od biedy moze byc ;)