PDA

Zobacz pełną wersję : Prosba o pomoc



slonkaap
23-11-2007, 18:08
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120183740583&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=002

Witam serdecznie i prosze o pomoc.Chce kupic Canon 400mm/5.6 z wysylka do Anglii.Natrafilem na taka propozycje i chce Was zapytac czy ktos korzystal z uslug tego sprzedawcy.Wiem ze byl niedawno podobny watek dot.Kea Photo i zadalem tam podobne pytanie jednak bez odp[owiedzi.Nie chce wtopic kasy a to przeciez nie tak malo,choc oferta kuszaca.Z pozdrowieniami Slonkaap

Krzychu
23-11-2007, 18:30
Zakładasz możliwość że nikt nie korzystał i dlatego Ci nie odpowiedział w tamtym wątku ?

slonkaap
23-11-2007, 19:32
[Dobrze ze to Ty Krzychu poniewaz prosilem Cie ostatnio abys rozwinal mysl,poniewaz napisales ze ten link ktory podalem byl nie tak.Otoz ta aukcja /tak mi sie wydaje /nadal trwa i dlatego pytam poniewaz pisales wtedy ze jedyna 400-setka na aukcji kosztuje 599 f.Ta cena jest bardzo atrakcyjna a corka ktora na swieta wraca z Londynu by mi go przywiozla.Oczywiscie jak piszesz zakladam mozliwosc ze nikt nie korzystal jednak kto pyta nie bladzi a uzytkownicy tego forum jak sie zorientowalem korzystaja naprawde z wielu zrodel zaopatrzenia.Pozdrawiam Slonkaap






QUOTE=Krzychu;394084]Zakładasz możliwość że nikt nie korzystał i dlatego Ci nie odpowiedział w tamtym wątku ?[/QUOTE]

dob12
24-11-2007, 15:47
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120183740583&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=002

Witam serdecznie i prosze o pomoc.Chce kupic Canon 400mm/5.6 z wysylka do Anglii.Natrafilem na taka propozycje i chce Was zapytac czy ktos korzystal z uslug tego sprzedawcy.Wiem ze byl niedawno podobny watek dot.Kea Photo i zadalem tam podobne pytanie jednak bez odp[owiedzi.Nie chce wtopic kasy a to przeciez nie tak malo,choc oferta kuszaca.Z pozdrowieniami Slonkaap

jesli jestes w angli i chcesz kupic taki obiektyw to polecam :www.pixmania.com ja jestem w irlandi i zawsze kupuje u nich ,ceny tez dobre:p

slonkaap
24-11-2007, 19:39
jesli jestes w angli i chcesz kupic taki obiektyw to polecam :www.pixmania.com ja jestem w irlandi i zawsze kupuje u nich ,ceny tez dobre:p

No nie dob 12.Podales linka nie wiem czy zartujac sobie ze mnnie czy nie ogladales dawno strony.Obiektyw 400mm/5.6 za 5100 to w Polsce mi nawet taxi przywioza z drugiego konca kraju.W linku ktory podalem jest cena 500 funtow a nie 908 funtow jak w Twoim sklepie.Pozdrowienia Slonkaap