PDA

Zobacz pełną wersję : Canon Eos 400D



zxzx
19-11-2007, 21:34
Witajcie kupilem to cacko ale nie moge dostac instrukcji po pl , zakupilem filtry jessops , i tele zoom tamrona70- 300mm (180-300macro) , co sadzicie o tym zestawie , nie wiem co musze zmienic - w krajobrazowym ustawieniu robilem fotki przy slonecznym dniu -super ale tam gdzie padal cien sa zbyt czarne musze je poprawiac , no i jeszcze jedno w nocy nawet ze statywem moje zdjecia sa pomazane . Lubie robic zdjecia macro ale przed tem mialem kompakt a lustrzanke mam dopiero pierwsza i nie wiem czy moge cos dokupic by byly lepsze fotki macro . Co do zdjec w nocy to moze mam wylaczone stabilizowanie obrazu jesli takowe mam w aparacie . Moze moze ktos mi wyslac instrukcje na maila gniazdo80@o2.pl , poniewaz tylko mowie po angielsku . Pozdrawiam z Aberdeen .
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Jeszcze jedno co musze zrobic by moc szybko bez utraty jakosci wysylac fotki mailem ? Czy moge poprostu zmienic zoom w programie paint nie tracac na jakosci ?

photographus
19-11-2007, 21:56
poniewaz tylko mowie po angielsku

1. Nie mówisz a piszesz po polsku? Kurde :confused: Chyba, że rozumieć to trzeba w ten sposób, że mówisz po angielsku, ale nie czytasz.... Hm...
2. Instrukcji w polisz poszukaj na allegro, chyba że ktoś ma w pdf i ci wrzuci za free. Ja mam tylko wydanie książkowe.
3. Jeżeli kupiłeś lustrzankę by robić w ustawieniach krajobraz, portret itp, to trzeba było zostać przy kompakcie.
4. W 400D nie ma czegoś takiego jak stabilizacja z poziomu body.
5. W programie paint to możesz co najwyżej kwiatuszek sobie pierdyknąć;)

pozdrawiam:rolleyes:

zbyszekjan
19-11-2007, 22:02
Kilka wątków wcześniej była mowa o instrukcji do 400D w języku polskim
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=16595

zxzx
19-11-2007, 22:11
Nie czytam tylko mowie i rozumie po ang. bo w pare miesiecy sie nauczylem w pracy , nie mam zamiaru robic w krajobrazie ale tylko testowalem go , chce robic lepsze niz kiedys zdjecia i poprosilem o podpowiedzi . Zareczam Cie ze nie dlugo ja bede uczyl innych :) potrzebuje info a nie krytyki co do np painta

Tomasz1972
19-11-2007, 22:24
Proponuję na początek lekturę instrukcji oraz wątku : http://www.canon-board.info/showthread.php?t=7161 i wybrania jakieś pozycji dla siebie .

zxzx
19-11-2007, 22:42
Jak wpadne do Polski to napewno zakupie sobie pare ksiazek :)

janmar
19-11-2007, 23:27
Program pocztowy narzuca ograniczenia co do "wielkości" zdjęcia wysyłanego mailem.Na pewno nie wyslesz w max. jakosci z 400d.Widzisz Photographus napisał Ci prawdę o programie którego używasz.Jest fajny ale nie do tych celów.Krytyka uczy,a pochwały niestety nie.Razem z aparatem jest dostarczana płytka z programami. Na Twoim miejscu używalbym ich właśnie.
Na ogół w" resize" sa zamieszczane oprocz wartosci w cyfrach opisy typu-mail,forum,website itp.To na poczatek ułatwia.Pozdrawiam.

KrzysiekRally
20-11-2007, 00:03
Najlepsza szkoła to "kosz" i surowa krytyka !
Nie ma pochwał! Sa tylko udane zdjęcia :)

sbogdan1
20-11-2007, 00:33
Najlepsza szkoła to "kosz" i surowa krytyka !
Nie ma pochwał! Sa tylko udane zdjęcia :)

Tys prowda ,HEJ !!!:mrgreen:

zxzx
20-11-2007, 18:18
Dzieki wielkie , instrukcje juz mam dzieki uprzejmosci kolegi z forum :)