PDA

Zobacz pełną wersję : na temat refleksji swietlnych do canona powershota S1 IS



sieki
15-04-2005, 13:18
Witam!
Chcialem zakupic srebrny zestaw zaawansowany (tulejka, filtr UV i filtr polaryzacyjny firmy Tama) do Canona Powershota S1 i jak odpowiedzieli ze warto kupic czarny zestaw bo w srebrnym zestawie moga byc refleksy swietlne?
Czy to prawda? I czy ktos ma z tym doswiadczenie?
Prosze o informacje.

Vitez
15-04-2005, 20:31
A sie przyczepie - to w koncu chodzi ci o refleskje (w temacie, czyli rozmyslania) czy refleksy (w tresci, czyli odblyski) ? :twisted:

A propos srebrnego - srebrny to on jest z zewnatrz a w srodku tulejka jest matowa wiec bez obaw o refleksy.

Paul
16-04-2005, 09:53
wiec bez obaw o reflesky.

Dla nie wprowadzonych w temat - wyjaśnię, że reflesky to błyski nieba lub z nieba ;)

KuchateK
16-04-2005, 19:13
Blyski z nieba? Znaczy blyskawice? :mrgreen:
Nie chodzi Ci przypadkiem o flary? Pokaz jakis przyklad...

Paul
16-04-2005, 22:00
Blyski z nieba? Znaczy blyskawice? :mrgreen:
Błyskawice też :D Ale przede wszystkim chodzi o Niezidentyfikowane Obiekty Błyskające - potocznie zwane NOB (lub po angielsku UFG) :rolleyes: :mrgreen:

Vitez
16-04-2005, 22:40
Dla nie wprowadzonych w temat - wyjaśnię, że reflesky to błyski nieba lub z nieba ;)

Alez co mi pan tu inputuje? :mrgreen:

KuchateK
17-04-2005, 03:35
Nie wiem dalej o co chodzi i nie bede dochodzil tego kompaktowego slangu bo osiwieje zanim zrozumie...

Kup czarny... Czarne sa bardziej profesjonalne :mrgreen:

Paul
17-04-2005, 08:39
I co ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)



Kup czarny... Czarne sa bardziej profesjonalne :mrgreen:
KuchateK w pełni Cię popieram: sieki - kup czarny 8)

Wisozup
22-04-2005, 15:05
Błyskawice też :D Ale przede wszystkim chodzi o Niezidentyfikowane Obiekty Błyskające - potocznie zwane NOB (lub po angielsku UFG) :rolleyes: :mrgreen:

może lepiej zamiast UFG odrazu UFO?(również niezindentyfikowane i błyskające:))

Arecki
21-05-2005, 20:46
Kup czarny... Czarne sa bardziej profesjonalne :mrgreen:

Hmmm.... Czarny jakoś nie bardzo mi pasuje do srebrnego S1, ale to chyba kwestia gustu, a w sumie refleksów nie powinno być bo obiektyw wyjeżdża niemalże do samego końca długości tulejki, zostaje niewielka odległość między powierzchnią obiektywu, a wkręconym filtrem...

PAWKA
21-05-2005, 21:45
ja mam czarne... :d