PDA

Zobacz pełną wersję : Photomatix pro... Gdzie kupić?



Najek
17-11-2007, 13:39
Bardzo prosze o info, gdzie mogę nabyć ten program... W internecie nie mogę znaleźć... :( Z góry dzięki

Krzychu
17-11-2007, 14:14
Już wiem czemu ludzie na CV piszą "Obsługa internetu"...

http://www.hdrsoft.com/order.php

znalazłem w 5 sekund...

Najek
17-11-2007, 14:45
Chciałbym najnowszą wersję...

Jacek Deka
17-11-2007, 16:38
"Includes FREE upgrades for at least one year."

No problem - zwłaszcza, że teraz przelewy można realizować także w innych walutach ( Euro ) za pośrednictwem popularnych banków w necie ( nazwy banków nie podaję bo prawie każdy może taki przelew zrealizować ).

Najek
17-11-2007, 16:58
Czy płacąc 75Euro otrzymam wersję nieograniczoną czasowo?

Jacek Deka
17-11-2007, 17:06
Lepiej dołożyć 10 € i kupić wersję z pluginem.
Jak kupisz licencję, to nie masz ograniczenia czasowego korzystania z programu.

Najek
17-11-2007, 17:17
Masz rację.. Tak zrobię.. kupię z pluginem.
Ja na początku myślałem, że program dostanę w opakowaniu pocztą:-) Ale chyba dostane link do pełnej wersji na maila tak?
O ważność takiego programu pytam dlatego bo gdzieś przeczytałem, że nawet jak zapłacę ok 100E to i tak program jest ważny tylko rok...
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Aha.. w tej cenie zawarta tez jest licencja prawda?

Krzychu
17-11-2007, 19:07
Masz rację.. Tak zrobię.. kupię z pluginem.
Ja na początku myślałem, że program dostanę w opakowaniu pocztą:-) Ale chyba dostane link do pełnej wersji na maila tak?
O ważność takiego programu pytam dlatego bo gdzieś przeczytałem, że nawet jak zapłacę ok 100E to i tak program jest ważny tylko rok...
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Aha.. w tej cenie zawarta tez jest licencja prawda?

Masz darmowe update'y conajmniej przez rok - licencja jest nieograniczona czasowo.
W cenie jest zawarta licencja i najprawdopodobniej dostaniesz mailem klucz rejestracyjny odblokowujący wersję która jest dostępna do downloadu (tylko bez klucza zostawia znak wodny) (a nie link do pełnej wersji).

Najek
18-11-2007, 16:43
A po roku aby nie pojawiał się znak wodny znowu będe musiał zapłacić tyle kasy? :(

Krzychu
18-11-2007, 16:47
A po roku aby nie pojawiał się znak wodny znowu będe musiał zapłacić tyle kasy? :(

Nie ! Przez ten rok jeżeli ukaże się nowa wersją to ją dostaniesz bezpłatnie. Po roku już nie. Cokolwiek dostaniesz w ciągu tego roku będzie dożywotnio działało bez żadnego znaku wodnego.

Najek
18-11-2007, 16:49
Rozumiem, że jeśli nie będę chciał korzystać z update'ów to program nadal będzie spełniał swoją funkcję prawda?
Dzięki za info.
Pozdrawiam

Krzychu
18-11-2007, 16:51
Rozumiem, że jeśli nie będę chciał korzystać z update'ów to program nadal będzie spełniał swoją funkcję prawda?
Dzięki za info.
Pozdrawiam

Jak najbardziej, dodatkowo przez conajmniej rok będziesz do tych updatów miał prawo w cenie licencji.

Najek
18-11-2007, 17:46
Dzięki wielkie!! nie wiem co bym bez Ciebie i bez Was zrobił:-) A tak przy okazji to nie orientujesz się, czy w Polsce jest już dostępny eos40d z polską instrukcją? W sklepach nie spotkałem.. tylko w internecie..

Jacek Deka
18-11-2007, 17:54
Instrukcję do 40D możesz pobrać z netu. Natomiast jak chcesz w postaci papierowej poszukaj na Allegro.

Najek
18-11-2007, 18:06
W zasadzie to chodzi mi o polską instrukcję do oprogramowania DPP
Pozdrawiam