PDA

Zobacz pełną wersję : prośba do warszawiaków albo allegrowców



brodafidela
14-11-2007, 16:32
witam

Szybka sprawa:
Czy znacie sklep BTfoto z ul. armii ludowej w Warszawie ? Zamierzam u nich kupić body via net i nie wiem co za człowieki to prowadzą.
Czy miał ktoś z was z tym sklepem do czynienia w szczególności czy coś u nich kupił i czy był zadowolny ?
Ew. jak trzeba było reklamować to było - miło i uprzejmie czy też kopa w zad i do chałupy !

bedę wdzieczny za opinię bo parę kilo zeta jest do wydania

brodafidela

KMV10
14-11-2007, 16:37
Wpadam od czasu do czasu do tego sklepu - najczęściej wystawiali na sprzęt canona gwarancje sklepowe a nie Canon Polska. Jak komuś to nie przeszkadza to w miarę OK. Sam sklep jest zlokalizowany jako normalny punkt sprzedaży sklepowej - nie jest to jakaś nora sprzedająca obiektywy spod biurka.

franker
14-11-2007, 21:12
Sklep jest pewny bo jest i był tam od zawsze;D

Yoshitaka
14-11-2007, 22:59
witam
Ew. jak trzeba było reklamować to było - miło i uprzejmie czy też kopa w zad i do chałupy !

bedę wdzieczny za opinię bo parę kilo zeta jest do wydania

brodafidela

Kupowałem u nich wysyłkowo baterię i ładowarkę do G5 - szybko i bezproblemowo mnie załatwili :mrgreen: obsługa była miła i uprzejma, udzielili odpowiedzi na wszystkie moje pytanie związane z obiektywami, dostałem nawet przykładowe fotki :)

gooduser
17-03-2009, 23:25
Odświeżam wątek, :-) sklep godny polecenia, ale przede wszystkim osoby sprzedające, ja osobiście kontaktuje się z Panem Robertem; jest bardzo rzetelny, służy fachową poradą, świetnie zna sprzęt. Należy pamiętać, że Btfoto to również serwis, wielokrotnie będąc w sklepie widziałem klientów oddających w ręce serwisanta (Pan ok. 55 lat) poważne aparaty, Mamiya, Nikon d3 (piszę tylko o tych, których byłem świadkiem). Ja osobiście gorąco polecam, kupiłem tam Canona 50d oraz filtry B+W, wzięto ode mnie aparat w rozliczeniu, co zmobilizowało mnie do zakupów.

TIX
18-03-2009, 19:34
byłem, kupiłem, można polecić