PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kopiowaniem zdjęć



darey
02-11-2007, 13:40
Mam trochę dziwny problem. Podłączyłem aparat CanonA630 do komputera(mam program XP Profesional) i wyświetliły mi się zdjęcia wszystkie, które były w aparacie, ale kiedy chciałem je skopiować do kompa to wyświetlił mi się komunikat, że podłączone urządzenie nie pracuje co nie jest prawdą bo świeci się zielona dioda. Jeśli można to proszę o pomoc gdzie szukać problemu i jak go rozwiązać. Obsługa komputera stanowi dla mnie problem Więc proszę o w miarę proste wyjaśnienie. Wiem już, że można kupić sobie czytnik kart SD, ale gdyby można było tego uniknąć to bardzo proszę o pomoc.

darey
02-11-2007, 14:56
Widzę że wybrałem złe forum do pomocy w rozwiązaniu mojego NIETYPOWEGO problemu. A może coś takiego nie ma prawa się stać. Mimo wszystko DZIĘKI

photographus
02-11-2007, 15:23
Witaj!
Z tego co się orientuję zdjęcia z aparatów Canon powinno się zgrywać przez dołączony na płytce soft canonowski (zakładając, że kupiłeś nowy aparat i płytkę z softem dostałeś w zestawie)
Polecałbym Ci jednak odżałowanie paru złotych na czytnik kart - będziesz miał problem z głowy.
Co zaś się tyczy określenia "wybrałem złe forum do pomocy" to jesteś w błędzie i do tego zachowujesz się niegrzecznie. Twój problem na Forum wałkowany był wiele razy i wystarczyło użyć funkcji SZUKAJ, aby dowiedzieć się wszystkiego w temacie, o który pytałeś. Ale to tak na przyszłość.
Pozdrawiam

orbital
02-11-2007, 15:52
Widzę że wybrałem złe forum do pomocy w rozwiązaniu mojego NIETYPOWEGO problemu. A może coś takiego nie ma prawa się stać. Mimo wszystko DZIĘKI

Drogi kolego,

Po pierwsze - wyluzuj.
Po drugie - jak ktoś może Ci coś sensownego odpisać jak w Twoim poście brak podstawowych informacji o tym co już zrobiłeś, czyli:
1. Czy czytałeś instrukcję ?
2. Czy instalowałeś płytkę z oprogramowaniem dołączanym do aparatu ?
Jak sobie odpowiesz na te dwa pytania, to dopiero zakładaj wątek na forum i opisz co robiłeś. Śmiem twierdzić, że osoba taka jak Ty, która nazywa Windowsa XP programem nawet nie otworzyła tej części pudełka w której znajduję się płytka i manual.

Pozdrawiam

Vitez
02-11-2007, 22:44
Widzę że wybrałem złe forum do pomocy w rozwiązaniu mojego NIETYPOWEGO problemu. A może coś takiego nie ma prawa się stać. Mimo wszystko DZIĘKI

Znaczy chodzi o to że w ciągu godziny nie otrzymałeś odpowiedzi?
Przykro nam - forum to nie infolinia ani czat. Kwestia odpowiedniego podejścia.
Z forum "można korzystać" a nie "należy wymagać".
Poradnik tu: http://rtfm.killfile.pl/#zanim ale wątpię byś do niego zajrzał.

RoboD
05-11-2007, 17:48
Mimo wszystko DZIĘKI
Nie ma za co 8-) :lol: