PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o TIP-a



Shadow
11-04-2005, 11:42
Co możecie powiedzieć o Fotomedia. Czy to solidna firma ? Dziwi mnie, że tyle sprzedaje a jego status na allegro to 1 gwiazdka. Nikt mu komentarzy nie wystawia czy jak ?

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2903900

mcdenko
11-04-2005, 12:16
To prawdopodobnie ten sam gosc http://www.allegro.pl/show_user.php?search=fotomedia Gdzies znalazlem kiedys, ze nawet numer telefonu sie zgadza, ale czemu drugie konto zalozyl i od zera zaczyna?

Vitez
11-04-2005, 15:42
Moze mu te 8 negatywow jednak zawadzalo ? :roll:

Shadow
15-04-2005, 12:34
Moze mu te 8 negatywow jednak zawadzalo ? :roll:

Czyli co jednak podejrzany typ... to dam sobie spokój

DoMiNiQuE
15-04-2005, 12:40
Czyli co jednak podejrzany typ... to dam sobie spokój

bez pochopnych wnioskow. poczytaj za co dostal te negatywy...

kavoo
15-04-2005, 13:18
Czyli co jednak podejrzany typ... to dam sobie spokój
Bralem od niego lampe. Wrazenia opisalem we wlasciwym dla tego tematu topicu.

Shadow
15-04-2005, 17:20
Bralem od niego lampe. Wrazenia opisalem we wlasciwym dla tego tematu topicu.

Tak czytałem. Pytanie tylko czy to jest ten sam gość (ktoś mógł się podszyć) i dlaczego nie ma komentarzy ?

kavoo
15-04-2005, 17:56
Tak czytałem. Pytanie tylko czy to jest ten sam gość (ktoś mógł się podszyć) i dlaczego nie ma komentarzy ?
Zadzwon i zapytaj, w czym problem. W obu przypadkach podane sa te same telefony, wiec nie ma znaczenia ktora wersje ;-) tego TIPa wybierzesz do weryfikacji ;-)

karo82
15-04-2005, 18:46
Tez zastanawialem sie dlaczego nie ma komentarzy, ale porownujac ceny z konkurencyjnymi TIP'ami wydaje mi sie ze ma wiele drozej, moze dlatego brak komentarzy...


Dziwi mnie, że tyle sprzedaje a jego status na allegro to 1 gwiazdka. Nikt mu komentarzy nie wystawia czy jak ?



ja nie zaobserwowalem zeby duzo sprzedawal ;) jak sam widzisz aukcje wystawia bez opcji kup teraz, licytujacych obecnie jakies rzeczy: zero !
chyba, ze konczy aukcje zaraz po zalicytowaniu, ale wowczas mozna sie zastanowic dlaczego nie wystawia jako "kup teraz"

a tak wogole, niedlugo startuje www.ebay.pl ciekawe jak sie rozwinie rynek, w koncu allegro wyrosnie powazny konkurent (miejmy nadzieje)

kavoo
15-04-2005, 18:56
a tak wogole, niedlugo startuje www.ebay.pl ciekawe jak sie rozwinie rynek, w koncu allegro wyrosnie powazny konkurent (miejmy nadzieje)
Tak sie tylko zastanawiam... co ma piernik do wiatraka? ;-) Allegro to nie sklep, ceny nie spadna jak konkurencja przybedzie ;-)

karo82
15-04-2005, 19:17
Tak sie tylko zastanawiam... co ma piernik do wiatraka? ;-)

pewnie za wiele wspolnego nie maja ;)
nie stwierdzilem, ze ceny spadna, napisalem, ze jestem ciekaw jak sie rozwinie rynek, ale dywagujac, to gdyby konkurencja sie zaostrzyla, to allegro mogloby zmniejszycc prowizje na sprzedawane artykuly i wtedy moze taniej by szly na sprzedaz ;) hehe ;)

kavoo
15-04-2005, 19:24
...allegro mogloby zmniejszycc prowizje na sprzedawane artykuly i wtedy moze taniej by szly na sprzedaz ;) hehe ;)
Eeee... "Dyzio Marzyciel" ;-)

karo82
15-04-2005, 19:33
pomarzyc, piekna sprawa ;) ok, milkne bo zlinczuja zaraz :)

Shadow
15-04-2005, 19:40
Każda konkurencja wymusza pewne zachowania. Wielkiej obniżki nie ma co się spodziewać ale każdy grosz się liczy. Teraz będziemy mieli dwa portale do przejrzenia :)