PDA

Zobacz pełną wersję : jak uzyskać idealnie gładką skórę



Max_im
31-10-2007, 14:18
Jak uzyskać idealnie gładką skórę w PS?
chodzi o to żeby była gładka ale nie wyglądała na nie ostrą (rozmycie warstwy i zmniejszenie krycia...)

szwayko
31-10-2007, 14:34
Jak uzyskać idealnie gładką skórę w PS?
chodzi o to żeby była gładka ale nie wyglądała na nie ostrą (rozmycie warstwy i zmniejszenie krycia...)

Zaprzeczasz sam sobie jak cos jest idealnie gladkie to skad wiadomo czy ostre.
Czy chodzi ci moze o plamy na skorze zeby skora byla w jednym odcieniu.

Ja czasem robie lokalnie na warswie filtr average z maly kryciem. Ale zawsze potem aby nie bylo efektu taniej cyfrowki i plastiku trzeba dodac fakture zeby zrownalo sie do reszty zdjecia. Fakture dodaje zwyklym unsharpem.

BelYaal
31-10-2007, 15:20
A jak ktos jest leniwy, to plugin portraiture

Max_im
31-10-2007, 16:26
dzięki za odpowiedź
chodzi mi jak to (http://www.onephoto.net/info.php3?id=457961) jest zrobione
proszę o niekomentowanie tego bo nie dążę do takiej przesady
ale na specjalne życzenie chciałbym wiedzieć jak taki efekt uzyskać

BigTom
31-10-2007, 16:41
patch tool albo stampem .. troche pracochlonne ale najprosciej kontrolowac efekt.
Pozdrawiam
T.

fret
31-10-2007, 17:30
Jeśli to ma być fotka w formacie internetowym, to najprościej w neatimage. Wygładzasz aż do plastiku, a później mieszasz na warstwach plastik z oryginałem wg swego gustu :)

Art Mag
02-11-2007, 15:08
http://i2.pbase.com/o1/mag/pbase_magazine_vol10_july2007.pdf

Nowy numer Pbase Magazine, w środku temat dość szczegółowo omówiony.

Veene2
08-11-2007, 20:03
Potwierdzam... patch tool+tablet i nawet najwieksze parchy na skorze wygladzasz w ciagu 5 minut;)

A innym sposobem to jest zaciagnac laske do kosmetyczki przed sesja, potem oddac ja w rece dobrej wizazystki i przynajmniej polowa klopotow z glowy;)

marekb
08-11-2007, 21:39
A innym sposobem to jest zaciagnac laske do kosmetyczki przed sesja, potem oddac ja w rece dobrej wizazystki i przynajmniej polowa klopotow z glowy;) coraz bardziej sie skłaniam ku temu rozwiązaniu i niech se zapłaci jak chce wyglądać...:D