PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z AI Servo w 1D Mark III



Adamszum
26-10-2007, 13:20
Witam ! Słuchajcie czy ktoś zna jakieś konkrety dotyczące problemów (już stosunkowo głośnych) z AF w trybie AI Servo w 1D Mark III ???
Jestem w przededniu wymiany 1D Mark II na Mark III ale nie wiem czy nie warto poczekać aż Canon upora się z tym problemem. Dzwoniłem do Canon Polska - słyszeli o problemie ale nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska Canona w tej sprawie i nie wiadomo czy w najbliższym czasie będzie. Z koleji serwis Canona wcale o takim problemie nie słyszał i nie wie o co chodzi (podobno jeszcze nikt z takimi objawami się nie zgłosił). Nie bardzo wiem czy jak kupię nowego Marka i ten problem się pojawi to czy nie będę skazany na użeranie się z Canonem i serwisem skoro niczego jeszcze nie wiedzą. Może ktoś już coś o tym wie ???

Zielony
26-10-2007, 13:27
A Pan szukał cokolwiek na forum?
Z resztą po co. Łatwiej jak koledzy wszystko jeszcze raz napiszą.
Tutaj nikt nie słyszał o czymś takim.
A w ogóle to wyszło już chociaż mkIII :shock: ???
Miało być na PMA 2008 :shock: O w mordę, coś nie na czasie jestem.

Adamszum
26-10-2007, 13:29
Wyszło, wyszło :) Ja pytam o 1D Mark III a nie o 1Ds Mark III

Zielony
26-10-2007, 13:33
Masakra kurde. Niezła wtopa z mojej strony.
Zapytaj kolegów, pewnie coś wiedzą.

TomS
26-10-2007, 13:36
Pomogę :wink:
uporali się już z tym
a tak na przyszłość jest wątek o tym body i to długi że ho ho

Krzysztof Bieliński
26-10-2007, 13:41
podpowiem konkretniej:

http://www.canon-board.info/showthread.php?t=19872


szczególnie kilka ostatnich stron

PS kolega zielony ironiznął ;)

Adamszum
26-10-2007, 14:16
No tak już doczytałem, więc chyba poczekam a jak już to sprawdzę numer seryjny i może test zrobię jak będzie dostępny. Dla mnie to byłby spory problem bo sport w większości focę i często lecę na servo. Mark II dawał sobie w większości przypadków radę a ponoć III ma o wiele szybszy AF. Ale dzięki kolegom za porady. Fajnie że tu na forum trafiłem i pożytek z tego zamieszania z AF taki że odkryłem to forum i będę tu zaglądał systematycznie. Pozdrawiam jakem Ojciec Cannonik Marek II