PDA

Zobacz pełną wersję : Ile trzeba zapłacić modelce...?



AdamFotoStudio
09-10-2007, 19:46
W zasadzie nie wiedziałem gdzie temat umieścić, ale mam nadzieję że wielu z was zwłaszcza tych doświadczonych kolegów mi pomorze. Przedemną trudne wyzwanie ...dostałem zlecenie zrobienia zdjęć do strony internetowej. Strona poświęcona medycynie , a dokładniej mówiąc operacje plastyczne. Moja rola to zrobić zdjęcia modelce w studiu.. o ile do zdjęć nie mam pytań bo już wiem jak mają wygadać to nie bardzo się orientuje skąd mam wziąść modelkę i za jaką kwotę ów modelka weźmie za sesję rozbieraną do pasa ...?:roll:

ripek
09-10-2007, 19:51
Spytaj jej ile chce i się do tej ceny ustosunkuj. Jedna wezmie 200 inna 2000.

Nemeo
09-10-2007, 20:05
W zasadzie nie wiedziałem gdzie temat umieścić, ale mam nadzieję że wielu z was zwłaszcza tych doświadczonych kolegów mi pomorze. Przedemną trudne wyzwanie ...dostałem zlecenie zrobienia zdjęć do strony internetowej. Strona poświęcona medycynie , a dokładniej mówiąc operacje plastyczne. Moja rola to zrobić zdjęcia modelce w studiu.. o ile do zdjęć nie mam pytań bo już wiem jak mają wygadać to nie bardzo się orientuje skąd mam wziąść modelkę i za jaką kwotę ów modelka weźmie za sesję rozbieraną do pasa ...?:roll:

modelki masz tu :

http://www.forum.promodels.pl/forum9.htm?sid=1ad5ff88ac5105e24bd557a12c19fc16

marekb
09-10-2007, 20:10
myślę, że taka modelka co potrzebuje operacji plastycznej to raczej tobie powinna zapłacić

AdamFotoStudio
09-10-2007, 20:41
modelki masz tu :

http://www.forum.promodels.pl/forum9.htm?sid=1ad5ff88ac5105e24bd557a12c19fc16

Wielkie dzięki tego szukałem !!! i znalazłem 500zł :mrgreen:

Nemeo
09-10-2007, 20:47
Wielkie dzięki tego szukałem !!! i znalazłem 500zł :mrgreen:

Poszukaj sobie modelkę która ci będzie pozowała za zdjęcia.

Drozdi
09-10-2007, 21:02
Wielkie dzięki tego szukałem !!! i znalazłem 500zł :mrgreen:
Co ona bedzie Ci przez rok pozowala??? :mrgreen:

Vitez
10-10-2007, 09:38
myślę, że taka modelka co potrzebuje operacji plastycznej to raczej tobie powinna zapłacić

A moze ma zrobic zdjecia "po" ? :p

marekb
10-10-2007, 10:35
gdzies była stronka co się tam modelki wystawiają i niektóre świeże właśnie za zdjęcia... jak mi sie uda znależć to wrzucę

ErnestPierwszy
10-10-2007, 10:49
W zasadzie nie wiedziałem gdzie temat umieścić, ale mam nadzieję że wielu z was zwłaszcza tych doświadczonych kolegów mi pomorze. Przedemną trudne wyzwanie ...dostałem zlecenie zrobienia zdjęć do strony internetowej. Strona poświęcona medycynie , a dokładniej mówiąc operacje plastyczne. Moja rola to zrobić zdjęcia modelce w studiu.. o ile do zdjęć nie mam pytań bo już wiem jak mają wygadać to nie bardzo się orientuje skąd mam wziąść modelkę i za jaką kwotę ów modelka weźmie za sesję rozbieraną do pasa ...?:roll:

Nic nie trzeba płacić, zupełnie nic. Chyba że będzie chciała pozować za pieniądze...to sama powie ile chce.

AdamFotoStudio
10-10-2007, 15:48
No nie wiem czy za darmo którakolwiek dziewczyna zechciałaby pokazywać swoje wdzięki, które pojawią sięw katalogu p.doktor. Wykorzystanie swojego wizerunku do reklam jest wszechobecne, ale niewiele ludzi robi to charytatywnie...

lukep
10-10-2007, 15:53
W!

Z mojego skromnego doswiadczenia wynika ze nie tak trudno o dobra modelke za zupelna darmoche. Trzeba poszukac na forach modeli. Ja ostatnio dalem ogloszenie i zglosilo sie do sesji rozbieranych az 5 panien - za zdjecia. Tylko dwie mi odpowiadaly, ale z tego wniosek ze mozna.

Zdrowko