PDA

Zobacz pełną wersję : Dorobic pare groszy:):)kolejne pytanie



robsonikus
07-04-2005, 16:24
Tak mnie zastanawia jedna rzecz czytajac watek w temacie.Opisujecie wesela to rozumiem ze najczesciej wiadomosci roznosza sie poczta pantoflowa(zrobicie komus dobrze to poleca was innym i tak sie interes kreci),ale np ktos pisze ze robil fotki na jakis pokazach:)skad takie zlecenia,znajomosci czy moze w jakis magiczny sposob sami zaproponowaliscie komus(firmie,organizatorom) swoja osobe:):).Pozdrawiam

mario1275
08-04-2005, 20:50
po prostu robisz fotki za darmo dla siebie najlepsze pokazujesz osobom zainteresowanym a ta jeśli jej się spodobają da ci zlecenie ale nie oczekuj że od razu zarobisz

Pszczola
08-04-2005, 21:04
Doskonale portfolio na www.

mario1275
09-04-2005, 17:15
www to oczywisce dobry pomysł - ale trzeba pukać klientowi do drzwi:) - pamietaj że nikt cie nie zna - no właśnie a może szukaj klientów wśród swoich znajomych , albo szukaj znajomych wsród potencjalnych klientów:)

eternus
09-04-2005, 21:03
Czy moglbys wyjasnic co rozumiesz pod pojeciem "pukac do drzwi do potencjalnych klientow"? "Halo - dzien dobry - czy biora moze panstwo slub? nie - a to przepraszam - a moze sasiedzi?" Wiem, ze ubarwiam :D Ale wiesz o co mi chodzi - o co pytam...