PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja do canona 350D



YaHoo
07-04-2005, 08:35
Witam!
Niewiecie,gdzie można znaleźć instrukcję obsługi do Canona 350D w j. polskim??

Pozdrawiam

AGO
07-04-2005, 09:42
Ja mam tylko do 300-tki...

jesli ktos ma do 350-ki to tez prosze o info gdzie mozna znalezc na e-mail: agorski@gmx.net

marekbp
07-04-2005, 12:12
Też bym sie przyłączył do prosby. Moze ktos wie gdzie można ja znleźć?

Vitez
07-04-2005, 12:58
W jez angielskim jest na stronie Canona... da sie zrozumiec, nawet ze slownikiem w reku 8)

tpop
07-04-2005, 13:21
W jez angielskim jest na stronie Canona...
a jak nie to sciagnij sobie polskie wersje do 10D i 300D. Zapewne odpowiedza Ci na 90% pytań.

AGO
07-04-2005, 13:54
Mam do 300-ki ...
Vitez: angielski znam na tyle ze czytam bez bez slownika :P

ale po polsku to zawsze inaczej ;) takie zboczenie ...

Gregg
16-04-2005, 12:56
No i co ma ktoś może tą instrukcję po polsku.???
Chcę kupić aparat ale się jeszcze waham. 350d vs d70. Do d70 mam a do 350ki nie. więc jakby mógł mi ktoś udostepnic do poczytania to miałbym może łatwiejszy wybór...

pablito
07-08-2005, 23:06
Witajcie :-),
to mój pierwszy post na forum w kilknaście minut po zarejestrowaniu. Ja też od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Canona 350D w wersji "kit from Germany" i jak narazie w swoich poszukiwaniach dotarłem do polskiej wersji instrukcji obsługi do aparatu. Link jest tu: http://efes.ifpk.pk.edu.pl/~rysiaczek/rebelxtpl.rar. Niestey nigdzie nie mogę znaleźć polskiej instrukcji do dołączonego oprogramowania.
HELP, może ktoś z Was ma coś takiego, apeluję zwłaszcza do tych, którzy stali się posiadaczami aparatu w kraju ojczystym - może moglibyście udostępnić jakieś skany. Lub korzystając z wysokiej jakości sprzętu - udostępnić pare fotek w trybie makro tychże instrukcji. Pozostaję w oczekiwaniu na pozytywny odzew.

jarecki
07-08-2005, 23:19
Witam.
Można ją ściągnąć ze strony http://lech.biezanow.net/instrukcje/.

pablito
08-08-2005, 00:03
Witam.
Można ją ściągnąć ze strony http://lech.biezanow.net/instrukcje/.
Niestety wciąż jest to "tylko" link do instrukcji do apartu, do której inny link zamieściłem w swoim wcześniejszym poście.
Prośba o instrukcję do oprogramowania dołączonego do aparatu jest nadal aktualna.
HELP ;-)

gonzo44
08-08-2005, 01:28
hmmm, kupowalem aparat w "normalnym" sklepie i polska instrukcja to byla tylko do aparatu, w formie czarnobialej ksiazki. W pudelku bylo jeszcze multum szpargalow w najrozniejszych jezykach swiata ale ani slowa po polsku :-(
Nie bardzo tez rozumiem do ktorego oprogramowania potrzebujesz instrukcji? Bo z tego co wiem to chyba do malo ktorego programu producent dorzuca biblie uzytkownika - moge sie oczywiscie okrutnie mylic :evil:

pablito
08-08-2005, 09:16
W moim zestwie były jeszcze 3 broszurki o tej samej treści ale w różnych językach (włoski, niemiecki i francuski) zawierające opis instalacji i funkcje oprogramowania dołączonego na płytach do "kit'a". Dlatego domniemywam, iż w "normalnych", polskich sklepach są te rzeczy w j. polskim. Zwłaszcza, że w ofercie jednego ze sklepów internetowych był dopisek: "polska instrukcja obsługi, polska instrukcja do oprogramowania".
pozdrawiam