PDA

Zobacz pełną wersję : program do robienia kolazu ze zdjec



PiotrJ
30-09-2007, 16:00
Szukam jakiegos programu, ktory umozliwia latwe zrobienie ze zdjec kolazu. Chodzi o takie zestawienie malych zdjec, zeby z pewnej odleglosci bylo widac jakis inny obraz (inne zdjecie). Pewnie troche srednio to wytlumaczylem, ale mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi. Widzialem ostatnio taka prace u kogos wydrukowana w formacie A0 i calkiem fajnie to wygladalo. Nie sadze, zeby ktos to robil recznie. Pewnie jest do tego jakis gotowy program. Slyszeliscie o czyms takim?

LemonR
30-09-2007, 16:58
Może Picassa (http://www.ewiza.com/misc/google-picassa.html) Web Album

pmagdalena
30-09-2007, 17:17
Dokładnie picassa robi kolaż

PiotrJ
30-09-2007, 19:43
no tak, ale picasa tworzy poprostu siatke zdjec poukladanych w dowolnej kolejnosci, nie przedstawiajacych zadnego ogolnego obrazu. Nie do konca jest to to o co chodzi, ale pomyslalem teraz, ze mozna uzyc takiej siatki jako warstwy i zmieszac z podstawowym zdjeciem przy odpowiednim przenikaniu. Wtedy mozna by uzyskac taki efekt jak chcialem. Tylko te zdjacia w kolazu picasy musza byc odpowiednio male.

Dzieki z sugestie.

matczar
01-10-2007, 20:35
Mam wrażenie, że kolega szuka raczej programu do tworzenia mozaiki, a nie kolarzu i na tym bym się skupił szukając na google.