PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy w kwestii Capture1Pro



Ranyjulek
30-09-2007, 15:01
Banał, ale denerwujący. Właśnie poznaje ten program i nie wiem jak zmienić miejsce zapisywanego zdjęcia. Na razie, to C1 wybiera mi plik, w którym go umieszcza i nie jestem z tego zadowolony...:mad: Może jakiś macher pomoże, cooo...? Please!
Bedzie moim kumplem! :lol:

heniek
30-09-2007, 17:31
w zakładce "process" klikasz na otwarty folder i wybierasz folder gdzie mają być zapisane zdjęcia

Ranyjulek
30-09-2007, 19:10
Dzięki, Heniek. Rzeczywiście jest tam ścieżka dostępu, w której zapisał mi zdjęcia, ale jest i inna, wybrana przeze mnie w opcji Current folder, a jednak nie poszło tam. Czy byłbyś tak miły i objaśnił mi to? Bardzo proszę.

heniek
30-09-2007, 19:46
Current folder służy do przeglądania zawartości dysku z tego co pamiętam...
jeśli ustawiłeś i jest ok to w czym problem?
na dzień dzisiejszy nie uzywam tego programu, normalnie to wołam wszystko w DPP.

Reno
01-10-2007, 12:18
Jeśli klikniesz "current folder" C1 utworzy Ci w bieżącym folderze folder "develops" i tam będzie zapisywał zdjęcia. Ja mam C1 LE ale pewnie jest podobnie.

sebag
02-10-2007, 19:49
W zakładce process klikam na otwarty folder, w nowym oknie select folder i OK (wybrany folder pojawia się jako current folder), można jeszcze zaznaczyć always process images to associated image folder (nie wybieram tego) i OK.
Staram się też umieszczać preview cache w folderze z rawami.