PDA

Zobacz pełną wersję : Pokaz zdjęć soft



Shark-uk
23-09-2007, 16:16
Witam i proszę o pomoc,
szukam softu do posklejania zdjec tak jak do photo książki czyli jedno zdejcia na tło kilka na nim i tak dalej. Chodzi o to że nie chce robić książki tyklo prezentacje ale ze zdjec przygotowanych jak do książki, jesli jest jakiś soft co zrobi odrazu prezentacje to super ale jeśli nie to zrobie ją sobie w ProShow Gold tylko obróbka zdjec w ps zajmuje wieki (siedze juz drugi dzień i efekty super ale życia szkoda )
Softy do książek jakie znalazłem nie mają opcji zapisu każdej osobnej strony jako jpg . Dlatego prosze o pomoc ,aha program niemusi być darmowy narazie poprostu szukam programu a jak bedzie sie sprawdzał to moge go kupić.

pmagdalena
23-09-2007, 16:27
Wiem że picassa robi takie cos że skleja 4 zdjecia w całos i jedno z nich to tło ale jakos super to nie wyglada ale moze tobie sie spodoba

korona-pl
23-09-2007, 16:29
Adobe InDesign
OpenOffice Draw

Zależy do czego potrzebujesz prezentacji i jakiej jakości zdjęć oczekujesz.
Gotowe prezentacje przygotujesz np. w MS Powerpoint lub OpenOffice Impress

Możesz zrobić prezentację w HTML lub Flash - tutaj narzędzi jest baaaaardzo dużo

Shark-uk
23-09-2007, 16:41
Może źle sie wyraziłem :) Nie mam problemu z prezentacją tylko z posklejaniem zdjeć picassa nie wygląda dlatego odpada a to co dał korona-pl to raczej za mało zaawansowanych opcji z tego co kojaże te programy.
Chodzi mi o soft do posklejania zdjeć jak do fotoksiążki z tym że z możliwością zapisania każdej strony osobno w jakimś normalnym formacie (najlepiej jpg).
A prezentacje będą zdjęć slóbnych dla kliętów dlatego jakość musi być super.

pmagdalena
23-09-2007, 16:45
Wiesz co ja mam w domku jeszcze jeden program ale nie pamietam nazwy
jak wróce to zerkne i dam znac tam sa ramki do slubnych własnie

Shark-uk
23-09-2007, 17:10
będę wdzięczny :)

obserwator
23-09-2007, 19:57
Polecam Aperture... Więcej tutaj: www.apple.com/aperture
Pozdrawiam

Shark-uk
23-09-2007, 21:59
Aperture z tego co widze jest tylko na OS a ja szukam czegoś na windowsa.

Art Mag
23-09-2007, 22:02
DeskTopAuthor można złozyć książke tak jak chcesz do tego wszystko spiąć w zgrabną prezentację. Jest tylko problem z podkładem muzycznym.

pmagdalena
24-09-2007, 17:19
ten program co ja mam to DG foto Art

franek
24-09-2007, 17:40
Adobe Photoshop Elements 5

Shark-uk
26-09-2007, 21:18
DG foto Art jak narazie widze że chyba będzie odpowiedni :) Dzięki wielkie za pomoc.