PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa 23.09.2007] Doda w M1 Marki



stratus
21-09-2007, 16:16
No to jeszcze dorzucę koncert Dody i nie wiedzieć dlaczego taki zestaw z zespołem Boys. Początek imprezy ok 14.00 Doda ma zaśpiewać ok 18.00
Wszystko oczywiście w Centrum handlowym M1 Marki

Rafał32
21-09-2007, 16:56
Kurza stopa ale wydarzenie,o jeny........

Vitez
21-09-2007, 17:01
No to jeszcze dorzucę koncert Dody i nie wiedzieć dlaczego taki zestaw z zespołem Boys.

Posluchaj po jednym utworze (na youtube powinny byc) Boys i Dody a powinienes wiedziec dlaczego ;) . Ot ta sama kategoria disco-popu polskiego.

stratus
21-09-2007, 17:02
Czy ten zawód co do wydarzenia związany jest z brakiem darmowych kiełbasek? :)

Mnie akurat najbardziej interesuje jej ciałko niż śpiew :) no i cholera moje 20D nie nagrywa filmów i dźwięków

ripek
21-09-2007, 17:08
Akurat co by o Dodzie nie mówiono to jej głos mi się podoba. Przynajmniej nie jest to żałosny "prawie jak" śpiew który próbuje sprzedawać Mandaryna ;)

I przyznacie, że "biznes" umie robić :)

Vitez
21-09-2007, 17:14
Mnie akurat najbardziej interesuje jej ciałko niż śpiew :)

Zdjecia bedziesz robil? A tak btw to wiem u ktorego chirurga robila cialko - gdyby ktos sie interesowal ;)
Mnie na szczescie nie interesuje bo moja Iza tez wyksztalcona ;)


no i cholera moje 20D nie nagrywa filmów i dźwięków

Pozyczyc ci komorke z 2GB karta miniSD? :)



Akurat co by o Dodzie nie mówiono to jej głos mi się podoba.

Glos to tylko element... fajnie by bylo gdyby byl zgrany jeszcze z tekstem i muzyka.
Porownuje troche do Shakiry - ladny glos a juz jak zaintonuje po hiszpansku to w ogole... ale angielskie teksty i "hitowa" muzyka psuja wszystko... no i podobne podejscie do calej oprawy, "biznesu" itp.

stratus
21-09-2007, 17:20
Zdjecia bedziesz robil? A tak btw to wiem u ktorego chirurga robila cialko - gdyby ktos sie interesowal ;)
Mnie na szczescie nie interesuje bo moja Iza tez wyksztalcona ;)

Pozyczyc ci komorke z 2GB karta miniSD? :)


... no własnie przypomniałem sobie że mam aparat i postanowiłem troszkę go odświerzyć :)

najważniejszy jest jednak efekt końcowy tejże chirurgii - dla mnie bomba :mrgreen: a że jest fotogeniczna to czemu nie :)

ripek
21-09-2007, 18:17
no i podobne podejscie do calej oprawy, "biznesu" itp.

"The spice must flow" ;)