PDA

Zobacz pełną wersję : Canon A 560 instalacja



filipeke
21-09-2007, 09:20
Kupiłam aparat canona Power Shot A 560 i nie moge go zainstalować w kompie:
pomocy

TomS
21-09-2007, 09:28
Może coś więcej byś napisał czy po włożeniu płytki od razu nic nie idzie czy podczas instalacji? Bo tak to trochę trudno coś pomóc.

bakulik
21-09-2007, 09:28
Tego się nie instaluje w kompie, tylko używa do robienia zdjęć. ;)

A o co konkretnie chodzi? Komputer "nie widzi" aparatu podłączonego kablem czy programy z płyty się nie chcą instalować?

filipeke
21-09-2007, 09:52
żeby zgrać zdjęcia komp musi widzieć aparat on go po podłaczeniu do USB nie widzi żąda sterowników , po zainstalowaniuoprogramowania ze sterownikami twierdzi że ich nie ma i sprzetu nie da sie zainstalować, błąd w kodzie 28, sciagnełam sterowniki ze strony canona te z nie pomogło, odinstalowałam kamere bo myslałam że się gryza tez nic kupiłam aparat a nie moge zgrac zdjęć do kompa
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
program z płyty wchodzi bez problemu tylko po podłaczeniu aparatu wyskakuje hasło że błąd przy instalacji
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
w pracy tez mam XP i nie potrzebuje żadnego oprogramowania wystarczy podłączyc do usb i gra a w domu kicha nic nie moge zrobic

FlatEric
21-09-2007, 10:15
A próbowałaś NAJPIERW włożyć płytę instalacyjną do komputera i rozpocząć instalację, a POTEM - na odpowiedni komunikat - podłączyć aparat? Bo takie jest prawidłowe postępowanie przy instalacji oprogramowania.

Pzdr

Grzesiu

filipeke
21-09-2007, 10:20
tak własnie zrobiłam i po podłączeniu aparatu on nic nie widzi

próbowałam później przez kreatora w kreatorze pojawił sie zółtym wykrzyknikiem w dalszej części komunikat błąd k 28

FlatEric
21-09-2007, 10:24
Hmmm - to spróbuj podłączyć aparat do innego gniazda USB na komputerze (najlepiej takiego bezpośrednio na płycie głównej). Niby wszystkie wyglądają tak samo, ale niekoniecznie działają tak samo.

Pzdr

Grzesiu

filipeke
21-09-2007, 10:31
tak włąśnie zrobiłam,i nie widzi sprzetu, przez kreatora tez nie można nic zrobic pokazuje sie aparat z żółtym wykrzyknikiem i błąd k 28, iciagle ząda sterowników
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
myslałm tez ze może kamera mu przeszkadza bo jest zainstalowana jako typ- aparaty cyfrowe więc ja odinstalowałam i tez nie pomogło , ale jak wróce do domu to sprubuję z tym innym innym wejściem USB
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
dzieki za zainteresowanie moim problemem, jak nic z tego nie wyjdzie wróce tu na razie dzieki
Ewa

bakulik
21-09-2007, 10:42
Wg Microsoft:

"Code 28


The drivers for this device are not installed ( Code 28 ).

To reinstall the drivers for this device, click Reinstall Driver

Solution button: Reinstall Driver

This code means the device was not installed completely.
To resolve this issue, follow the recommended solution. If that does not work, try removing the device from Device Manager and using the Add New Hardware wizard to redetect it. You may need to obtain updated drivers if the error still occurs."

Odinstaluj sterownik, podłącz aparat, jak poprosi o sterownik, to wskaż lokalizację. Może pomoże.